Labākā atbilde
-
0 0
melis26 7 (46902)4876 17 g
godīgi......neesmu tik apdāvināts,lai spētu iebraukt
es saprotu atnācu ieraudzīju...utt
bēt kāds sakars te ar JUMTU???rekets vai??
| Jautājumi: 1280293 Atbildes: 8812581, Dalībnieki: 370171 |
melis26 7 (46902)4876 17 g
godīgi......neesmu tik apdāvināts,lai spētu iebraukt
es saprotu atnācu ieraudzīju...utt
bēt kāds sakars te ar JUMTU???rekets vai??





