Labākā atbilde

  1.  0 0

  Sheyliina 7 (38652)415114 13 g  

  Tas strīpainais izsaka daudz ko, bet iemesls kāpēc bieži vien uzbrauc gājējiem ir tas, ka tie strīpaini atrodas riezēm tādās vietās, kur reāli nemaz nevar ieraudzīt to sasodīto zīmi, vai vakaros tās nav izgaismotas. Tikpat labi te varētu parunāt arī par gājājiem kas šķērso ceļu pofig kur un paši lien zem riteņiem. Autovadītāju kultūra no šitiem pašnāvniekiem tātad diži neatšķirās.  

Atbildes

  1.  0 0

  Wiwers 3 (718)16 13 g  

  nevajag jau to atiecinaat uz visiem autobrauceejiem !!! es piemeeram veel nevienu neesmu nobraucis un vienmeer gaajeejus palaizhu !!

  1.  0 0

  Country 6 (11601)228 13 g  

  Balta zebra autovadītājiem ir apgrūtinājums, kurš tomēr jāievēro...Abas puses ir vainīgas par to, ka uzbrauc gājējiem...

  1.  0 0

  agneseTev (49) 7 (33013)4514 13 g  

  Redzi, ir jau arī tāda lieta, ka mūsu ceļa organizētājiem ir vieglāk uzzīmēt zebru, noveļot vainu uz autobraucējiem, kā radīt drošu gājēju pāreju. Nevienā valstī neesmu redzējusi zebras, kuras bez luksafora ļauj šķērsot 4 joslas un vairāk. Tās ir kā lamatas gan gājējam, gan braucējam. Ir jāsaprot, ka pastāv problēma pamanīt gājēju, kas strauji nogriežās uz gājēju pārejas no cilvēku pārblīvēta trotuāra u.t.t. Manā acu priekšā sabrauca jaunu meieteni, riteņbraucēju, kas nepadomāja par to, ka šoferim nevar ne prātā ienākt, ka riteņbraucēja strauji mainīs braukšanas virzienu, bet viņa iedomājās, ka zebra ir kā zaļā gaisma , kura liek pat inercei mainīt savu fizikas likumu. Pavērojiet, kas notiek uz tām pārejām, kā viņas izvietotas? Tā pat kā izbraucot no Rīgas, bieži redzamas autobusu pieturas nepārredzamos pagriezienos. Gājējs neredz tuvojamies automašīnu un šoferis pat nenojauš, kas viņu gaida aiz pagrieziena... Ne vienmēr, un tomēr, uzskatu, ka mūsu ceļi ir ļoti nepārdomāti.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system