Labākā atbilde

  1.  0 0

  vijolite24 (58) 6 (7958)239 11 g  

  JA KAUT KO ILGI ESI TURĒJIS NOSLĒPUMU JO GRUTAK ATKLĀT PATIESĪBU

Atbildes

  1.  1 0

  gardners (68) 6 (15706)3414 11 g  

  Var arī neaiziet....

  1.  0 0

  iewish 6 (5420)137 11 g  

  Kaa kuru reizi!

  1.  0 0

  mr_Cartoon 4 (1535)25 11 g  

  vispaar nee-vari uzskatiit par patiesiibu ko gribi!!!

Līdzīgie jautājumi

 • Tā nav tā tad patiesība?
  Hz. Neesmu specss šajā te visā.
 • Kāda ir patiesība par olu?
  Patiesību it kā zināju.. Ja dobums ir galā, tad gailis, ja sānos, tad vista.. Vai k-kā tā tur bija, protams, pašu tas īpaši nerausta..
 • Vai tu esi paties?
 • Vai tāda ir patiesība?
  skatoties kāds ir tas vērotājs, jo ir jau tādi kas neredz to kas notiek degungalā. bet nu jā, taisnība šitam būs.
 • Vai tiešām patiesība ir tur .... ārā?
  Laikam gan! Jo mēs redzam tikai to, ko mums rāda mūsu ,,greizais sogulis" - visi maņu orgānu uztvertie signāli nonāk pelēkajā vielā, kur tiek apstrādāti un noraidīti tālāk mums saprotamā veidā. Bet mūsu uztveramo dzirdamo un redzamo frekvenču diapazons ir kā adatas dūriens plašajā spektrā. Piedevām tas, ko mēs redzam, dzirdam, jūtam, tiek izkropļots ar ,,cilvēcisko faktoru" - dzīves gaitā gūto pieredzi - iespaidiem, pieņēmumiem, subjektīvismu, traumām (kā tagad populāri). Atbilde - JĀ -  patiesība ir ārpus mūsu uztveres!
 • Tā tak ir patiesība?
  ....NEPAREIZI...ne manta, ne nauda cilvēku laimīgu nedara.  Cilvēku laimīgu varētu padarīt apstākļu kopums, kas sastāv no finansiālās neatkarības, spējas realizēt savus sapņus un dzīvot vidē, kura tevi priecē (ģimene,mīlestība,sapratne un saticība un neatkarība no visiem tiem faktoriem, kas veido to smaguma nastu, ko dēvē par problēmām).
 • Vai tā ir, ka patiesībā...
  ne tikai baidaas. vinji ir nolaapiiti gljeevulji!!!

  vot shitais- ne vnm patiesiiba ir jaazin... pa muti par taadu fraazi.
  ja tu, meergli un gljeevuli ej pa kreisi aiz neko dariit.. ja otrs cilveeks nav absoluuts lupata un stulbenis, ivnjsh to sapratiis un tad jau luugt piedoshanu buus daudz par veelu. ja es uzzinu, ka mani ir piekraapis, tad pofig- kaut pirms 3 gadiem, bet kad uzzinaashu, pasuutiishu. kaut es vnm uzzinu apm 2.ned.meenesha laikaa.
 • Kā tad tur patiesībā ir?
  Ļoti daudz faktoru, kas to nosaka.
  Raksturs, gēni/audzināšana, dzīves pieredze/kā tagad modē - psiholoģiskas +kājstarpja un galvas  traumas,  slimības (piem., // trakumsērga, Klaina - Levina sindroms)principi, atļautība, sabiedrība/vide uttttutjp.
  Es personīgi neskraidu, bet vnk šad tad stiprinu pārliecību, ka labākas par manējo nav!      (joks -nav tak laika, ircā jāsēž)


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system