Atbildes

  1.  0 0

  kaagribi (61) 6 (15341)237 13 g  

  Necik!

  1.  0 0

  aigali (35) 4 (1225)16 13 g  

  maz, es veiksmigi vinjas protu uzplest

  1.  0 0

  misshela 5 (3505)138 13 g  

  es laikam esmu mezone :DD neciesu zekubikses, un kad  javelk, veiksmes gadijuma pusdienu :DD

  1.  0 0

  julieta 1 (162)1 13 g  

  labi ja vienu dienu! :D

  1.  0 0

  RozaLindinja (31) 6 (5182)317 13 g  

  Wienai reizei.. Uz kaadu tusinju..Tas arii viss,peec tam jaamet aaraa.. Wismaz es taa daru pat tad,ja naw sapliishushas.. ;)

  1.  0 0

  Soprano 4 (1844)26 13 g  

  :D

  1.  0 0

  Terchiks 5 (3118)1411 13 g  

  1 reizei, ja paveicas - 3.

  1.  0 0

  Skydlakam 6 (10927)3641 13 g  

  man kalpo loti ilgi,laikam protu nopirk labas un izturigas,vai ari esmu loti uzmaniga

  1.  0 0

  Lucija (61) 5 (2579)126 13 g  

  Neaprēķināms lielums :).Kā veicas.Sen Pelegrīno nojūk pēc stundas un mūsējās turas mēnesi-tā arī gadās.

  1.  0 0

  iive 7 (41980)2512 13 g  

  augstaakais divs triis izieshanas reizes, parasti sapliist jau pirmajaa tusinjaa...:D

  1.  0 0

  kendija27 4 (1519)38 13 g  

  man kalpo ļoti ilgi jo pārsvarā staigāju biksēs nevis svārkos.mazāk problēmu!

  1.  0 0

  Tinga (50) 3 (859)25 13 g  

  a tas atkarīgs no iemesla kam par godu tās uzvilktas

  1.  0 0

  Lapsuks (30) 1 (109) 13 g  

  Citu reizi pat dienu neiet..:D

  1.  0 0

  saulhuks 4 (1395)16 13 g  

  gandriiz dienu...:)

  1.  0 0

  Fransuaza 4 (1593)26 13 g  

  nu skatoties kā valkā,jo ir mometi ka labas kvalitātes zeķenes varu nedēļu valkā pat līda mēnesin,bet ja pērtk tās kas ir uz super akciju..:) 1% reirēm tas ir uzvelkam vienu kāju un velkot otru izšķīst  - tas saucās mēs rūpējamies par jūsu veselību un veidojam Klimata kontroli...:)!!!

  1.  0 0

  Gichy (32) 5 (4807)1415 13 g  

  Priecājos, ja izdodas nesaplēst tai pat reizē, kad uzvelku, ja atnāku no tusiņa un zeķubikses nav saplēstas, gribas to kkur pierakstīt. :)

Līdzīgie jautājumi

 • Vai vārds "tēvs" kalpo tik kā nosaukums?? (--->)
  teiksim tā - ir divi dažādi tēvi - bioloģiskais un tas, kurš nes šī vārda patieso un dziļo nozīmi.
  bioloģiskais tēvs to vien māk kā "radīt" un pēc tam nelikties ne ziņas. tāda cilvēkveidīga dzeguze.
  īstais tēvs ir tāds, kurš rūpējas par bērnu vienmēr, kurš pārdzīvo kopā ar viņu, veicina izaugsmi, ir līdzās, kad ir nepieciešamība un kurš nekad nepateiks "kur es viņu bāzīšu?".
  daudzi cilvēki māk skumt ar vārdiem. viņi daudz, ko dara ar vārdiem. bet nekas vairāk par vārdiem viņiem neizdodās.
 • Kam kalpo anekdotes?
  Jautra gara uzturēšanai un pamācībām.
 • Vai pieņemat, ka zemapziņa kalpo dzīvei?
  Zemapziņa ir neizsmeļams resursu rezervuārs, kurā gla¬bājas visa nepieciešamā informācija, lai cilvēks būtu veiksmīgs, atrisinātu problēmas, apgūtu aizvien jaunas iemaņas un cīnītos ar slimībām.  Dr. med., psihoterapeits Žans Bekio,teica: zemapziņa pret muļķiem esot nodrošinājusies
 • kas visbiežāk kalpo par to,ka cilvēks tiek citu acīs vnk ienīsts?
 • kas visbiežāk kalpo par iemeslu tam,ka jūs otru vnk pametiet?
  Pamet ievainotos kara laukā - spēki jātaupa atkāpties. :D Mani nepamet, vienkārši netiek līdzi. :)
  RozaLindiņja - visu Cieņu! - oj oj oj.   Tā ir normāla latviešu meitēna "parādība" -  zin, tā Jeimsa Bonda noslēpumainība, mēs neesam atklāti, jo tik tiešām baidamies.. tādi nu esam un tādi mums apkārt. Un tad ir tā, kā tas ir.
 • Zeķubikses puišiem, jā vai nē? Ko domājat?
  ja tas saistīts ar to ko var apskatīt tavā bildītē,tad jau tā vajag
  un ja pierod un patīk,tad var arī ikdienā, kāpēc ne
 • Garās zeķes vai zeķubikses?
  gultaa ar miiloto vai arii kkur kur jaizskataas sexiigi apaksveljaa tad protams zekes, bet vsp zekubikses.. ta tak var apsaldeeties.. un maucuski izskataas  ja no mnisvaarkiem lien laukaaa mezgiines
 • Kas ir seksīgāk - Zeķubikses vai garās zeķes uz sieviešu kajām?
  Atkarīgs no tā, cik augstu tu tās redzi. Ja redzams virs ceļiem, tad viennozīmīgi garās zeķes.
 • Kāpēc meitenes nēsā tās zeķubikses no kurines tas tā sācies un kāpēc?
  Vēsturē, pirmās slavenās drēbes kājām bija parastas auduma lupatiņas, aptītas kājai apkārt līdz augšai. Šo dizaineru brīnumu valkāja Romiešu impērijas saulrietos. Hronikas raksta - „imperators Augusts aukstajā gada laikā apģērba četras tunikas, vienu apakškreklu, priekšautu uz gurniem un aptina kājas ar auduma strīpām”.
  Senajiem romiešiem apģērbi kājām, kā tādi, nebija pazīstami. Silts klimats, garas tunikas – garās zeķes nebija nepieciešamas. Tad kāpēc visi runā par seno Romu? Paradumu aptīt kājas ar auduma lupatiņām, romiešu karavīri ieviesa no saviem kariem ar ziemeļu ciltīm. Sākumā, tas tika uztverts nicinoši, bet to priekšrocības bija tik acīmredzamas, ka jau mūsu ēras II-III gadsimtā šādas „zeķubikses” tika izplatītas visur. XII-XIII gadsimtos sāka valkāt pagarinātas kleitas, kuras sakrokotas ar jostu. Zem kleitas bija uzvilktas garas zeķes, piestiprinātas pie platas jostas ar saitītēm. Šāda „ierīce” nebija ērta, jo mode prasīja, lai saitītes būtu kā uzvilktas stīgas. Bet adītas garās zeķes vēl nebija izgudrotas, tās bija šūtas no rupja auduma.
  Lai sasniegtu noteiktu elastīgumu, tās tika piegrieztas pēc slīpās līnijas, šis fakts padarīja zeķes ļoti dārgas. Lai kā nebūtu, bet tieši šādā izskatā, drēbes kājām eksistēja vēl daudzus gadsimtus, kamēr josta un garās zeķes saplūst vienā.
  Pirmā zeķu adīšanas mašīna tika uzbūvēta jau XVI gadsimta pašās beigās. To paveica angļu garīdznieks Viljams Lī. Šāda mašīna ļāva adīt plānākas gan zīda, gan vilnas zeķes. Kamēr mašīna taisīja 800 cilpu minūtē, ar sieviešu-adītāju rokām bija iespējams paveikt „tikai” 60-80 cilpu minūtē. Ar mašīnu adītās zeķes pakāpeniski izkonkurēja tajā laikā modernās zeķes no zīda un samta. Lai arī zeķu ražošana kļuva ļoti izdevīga Anglijai, tikai tam laikam saprotamu iemeslu dēļ, karaliene Elizabete aizliedza šo mašīnu un ražošanas tehnoloģiju eksportam piesolīja nāves soda draudus. Viljams Lī bija spiests bēgt.
  XVII gadsimtā modē ienāk pirmās krāsainās zīda zeķes. Ludviķa XIV laikā priekšroka bija gaiši zilām un sarkanām zeķēm līdz ceļiem. Marķīzes De Pompadūras sekotājiem modē bija mežģīņu zeķes.
  1868. gadā sabiedrības uzmanībai tika prezentēta pirmā rūpnieciskā adīšanas mašīna. Mašīna, kuras izgudrotājs bija Viljamu Kottons, ļāva ražot 40 zeķu pāru vienlaicīgi (ar vīli). Zīda un kokvilnas dzijai bija galvenā loma zeķu ražošanā līdz 1938. gadam, kad pasaules izstādē Ņujorkā pirmo reizi tika nodemonstrēts neilons. To laiku reklāmā par neilona zeķubiksēm stāsta, ka tām ir „tērauda izturība un tīmekļa plānums”.
  1939. gada 24. oktobrī pārdošanā ienāk neilona garās zeķes un sasniedz satriecošu panākumu. Burtiski pēc pusgada, 1940. gada 15. maijā notiek „sprādziens”, vēsturē nosaukta kā „neilona diena” – četru dienu laikā bija pārdoti 4 miljoni zeķu pāri. Tomēr Otrais pasaules karš aptur ražošanu, zeķu izstrādājumi un neilona garās zeķes kļūst par ārkārtēju retumu. Tikai 1945.gada augustā tiek atsākta neilona zeķu produkcijas ražošana. 50-tos gados tehnoloģija veic kardinālu soli uz priekšu un zeķēm pazūd gareniskās vīles. Tehnoloģijas pilnveidošana noved līdz mūsdienu zeķu sortimentam, plānumam, caurspīdīguma pakāpei un krāsu daudzveidībai. Neilona garās zeķes kļūst lētākas un pieejamākas.
  Otrā zeķu revolūcija saistīta ar likras parādīšanos 1959. gadā. Jaunais, elastīgākais, tekstūrētais diegs no poliamīda uzlabo ārējo izskatu. 60-tos gados, līdz ar mini-svārku parādīšanos, rādās arī tendence zeķubikšu valkāšanai. Mini-svārki piešķīra īpašu izteiksmību kāju apģērbiem, iekļaujot zeķubikses ar rakstu un kurpes. Par zeķubikšu ražošanas līderi pilntiesīgi skaitās Itālija. Arī Krievijā, Anglijā un Holivudā priekšroka ir itāļu zeķēm/zeķubiksēm. Interesanti, ka visus slavenos brendus ražo vienā Itālijas provincē. Manufaktūras uzbūvētas burtiski dažu metru attāluma viena no otra, bet starp fabrikām nav nekādu ražošanas noslēpumu.
  Mūsdienās ir pieejamas visdažādāko krāsu, biezumu un rakstu zeķubikses. Zeķubikses tiek veidotas no dažādiem materiāliem, vairāk likras – lielāks spīdums, vairāk elastāna – staipīgākas,  utt. Kā arī modes dēļ tās tiek veidotas ar dažādiem iestrādātiem rakstiem – rūtiņām, ziediem, svītrām utt. Ja nezini, kā paspilgtināt tavu tēlu, izvēlies patiesi kliedzošas zeķubikses! Bet ar šo aksesuāru der arī uzmanīties, nereti gadās, ka raksts rada nevēlamu vizuālu defektu - kājas izskatās apaļīgas vai gluži otrādi, tās ar raksta palīdzību var izstiept.
  Arī krāsas ir zeķubikšu labākais draugs – sākot no klasiskiem ādas krāsas toņiem, līdz kliedzoši sarkaniem, dzelteniem utt. Tā kā zeķubiksēm joprojām ir jānodrošina siltums, tās tiek veidotas dažādā biezumā un šis biezums ir mērāms denos, jo vairāk denu, jo siltākas un biezākas zeķubikses. Denje skaits nozīmē 9 km gara diega svaru gramos. 40 den nozīme, ka 9 km zeķubikšu diegam svars ir 40 grami.
  Zeķubikses ieguvušas arī citas funkcijas, tās tiek veidotas no materiāliem, kas masē kājas, palīdz tievēt un saturēt augumu.
 • Kāpēc Supervaroņi parasti valkā zeķubikses :D ?
  Kā tu zini~vai esi kādu jau izgērbusi?!!


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system