Labākā atbilde

    1.  2 0

    munkss (40) 8 (207590)555570 16 g  

    Es ticu cilvēku labestībai - kā viņš ir tērpies un kā viņu dēvē, mani pilnīgi neinteresē
    Labu cilvēku Pasaulē ir vairāk

Atbildes

    1.  1 0

    lashmaizite 6 (6316)2727 16 g  

    Lidz redzeju ka mamma liek zem eglites davanas...

    1.  1 0

    ljaljka_ (34) 6 (9580)32796 16 g  

    neticeeju vispar...

    1.  1 0

    streetdog93 5 (3265)26 16 g  

    Vispār nekad neesmu ticējis, varbūt tikai, ka biju ļoti mazs, bet tāpat man ir bilde, ka kaut kādā tur pagasta klubā, es sēžot viena cipa salavecim norauju vārdu un uzlieku uz galvas, iespējams no tiem laikiem ar vairs neticu.  

    1.  1 0

    DaReLa 6 (6567)2928 16 g  

    Vienmēr ticēju un ticu, jo vajag ticēt arī kaut kam bērnišķīgam, tādejādi nedaudz izkrāšņojot dzīvīti

    1.  0 0

    iive 7 (41980)2616 16 g  

    Vnm esmu zinajusi, ka ta nav patiesiba - visi miti par Z-svetku veciti, tomer Lapzeme gan viens biroja sez. :p

    1.  0 1

    Vaavereens 7 (31450)41590 16 g  

    Man liekas, ka nekad tā īsti neesmu ticējusi.
    Nevar ticēt tam, ko nevar aptausīt.

    1.  0 1

    kikadilla 6 (9132)3971 16 g  

    pat neatceros!!!!!

    1.  0 1

    DrDestroy 7 (81057)4853 16 g  

    Ticu joprojām!  

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system