Labākā atbilde

  1.  2 0

  DrDestroy 7 (81052)4620 10 g  

  Vīruss, kontakts, dzese (sibiriešu kakis garspalvainais ir mājās!? ;) barošana (baroklis izdilis, iet uz beigām, pie slodzes plorkt (parasti kapacitātes genoht)). Tad sanāk, ka Tev laptops, vai!? Vai domāji mazo, kretīnisko ibiosa batareiku!? Nu tai 3 voltus jāuztur, lai smadzene nesāktu ālēties..
  Izskenēt uz vīrusiem, izjaukt, kontaktus ar spirtu tīrīt - nedomā mantu izniekot - nevis vati mērcē, bet ierauj graķīti un uzpūt!    
  Ar datoru vajag apieties kā ar sievieti...

Atbildes

  1.  0 0

  ullas 6 (11888)3415 10 g  

  Noškrūvē vāku un ar putekļu sūcēju labi nosūc  

  1.  0 0

  SensLietotajs 6 (10100)4826 10 g  

  AHCI driveru noinstalē un uzliec jaunu, tik paradzētu savam kompim...

Līdzīgie jautājumi

 • stacionārais dators,ieslēdzot raustās attēls,pēc tam pāriet,kas tā par vainu?
  Nav uzsits ar dūri pa datoru un monitoru. Vispār tādi defekti bija vairāk populāri padomjlaiku aparatūrai - tā arī ārstēja "nestabilos" kontaktus -  ar dūri. :)
  Dažādi varētu būt - vienkāršākais variants - PC vai monitorā slikts kontakts. Varētu pārbaudīt, pakustināt un pārvilkt štekeru fiksējošās skrūves. Izslēgt datoru, atvienot no strāvas, paņemt nost vāku un pastumdīt videokarti, nedaudz paļurkājot. Man reiz bija kas līdzīgs , problēma izrādījās monitorā - izjaucu, izkustināju, pārštekerēju visu, ko redzēju štekerējamu, novērsās.
  Nepatīkamakais varētu būt kādas detaļas/šuntējošo elementu (biežāk kondensatoriem) pirmsnāves simptoms (tas var vilkties samērā ilgi) - parametru maiņa no temperatūras. Protams, ļooti rets gadījums (ja vien nav kādreiz ar lodāmuru paciemojies kāds "pašceptais" masters), bet nevar izslēgt arī kādu brāķīgu lodējumu vai elementa pārkarsēšanu. Grūti "no malas" nosaukt konkrētu vainu.

 • kapēc restartējās dators?
  Bez krenķiem, mūs arī sniegs pārsteidza nesagatavotus - vakar vakarā uz šodien viss  pa gaisu. Datorītim un dekoderam smadzeni galīgi " izsita no sliedēm", man pa pieskari bija aizgājis BIOS, booti (OperētājSistēmu "kurbuļi"), Ubuntam un Linuxam poffigs, Windai smadzeni izdevās iztaisnot tikai pēc 2. restarta (1.pats, 2.piepalīdzēju.. lai nemokas :D).
  Ko darīt!? -  skatoties pē situācijas - es parasti situ enter uz normally, bet šādos gadījumos nav slikti ar bultām iziet uz "last good conf.tram taram"  - "pēdējo reizi, kad viss bija pa smuko".
  Vainas nav, ja nesačakarējas baroklis (retāk mātesplate u.c.), "sašķobas" konfigurācijas. .. visu ir iespējams resetot un defaltot ("nomest uz nullēm" un "uz noklusējumu). Dators tomēr ir sarežģītāka iekārta par bārdas skuvekli un, pēkšņa barošanas pārtraukšana ir "pamesti pusceļā" tūkstošiem iekurbulētu un nedadarītu procesu. Līdz zināmai robežai sistēma pati spēj sevi savest kārtībā - aiz šis robežas viņa lūdz Tavu palīdzību (kā šajā gadījumā), bet vēl tālāk viņa jau vairs nespēj pat palūgt palīdzību - tas ir koma reanimācijā. :(. Tā kā vēl nav ļaunākais variants.  
 • Mēdz ieslīgt sevis žēlošanā?
  da nē...
 • Kurš idiots izdomāja šo ''kasti'' ar internetu - kamēr ir izslēgts ir OK, bet tikko ieslēdz - laiks apstājas.........
  gribetos ar to idiotu satikt, vakar bezjega nosedeju 3 st
 • Kas varētu būt tam par iemeslu, ka es ieslēdzu skapi (skype) un it kā atveras, bet tad uzkaras, viss dators paliek lēns un man skapis neiet vispār?! Un, tā jau ir pāris dienas. Vīruss nav, jo skenēju kādas 20x. ;[
  Ja neieiej skype un viss ir kārtībā, tad vnk noinstilē pavisam skypu un uzinstilē pa jaunu, ja tikuntā, tad vnk paņem pārinstilē savu OS, ja tikuntā tas pats, iegādājies jaunu pc!
 • padungo pie sevis dziesmiņu - baigi gribas, baigi gribas - kas ir tas ko Tev pašlaik baigi gribas?
  baigi gribas... labas ziņas  
 • ELETROLUX veļas mašīna pēc trasportēšanas ieslēdzot centrifūgu stipri fibrē.Ir nostādīta līmenī un citādi arī viss kārt
  emm vareetu buut amartizatori beigti, bet ma6iina ir jauna, kaa Deele saka, iespeejams dro6iibas tapas... vai esi padaudz veljas salicis, paarsniedzis limitu :D
 • Tev uznāk sevis žēlošanas dienas?
  Agrāk nāca, tagad esmu pārgājis uz priecāšanos par sevi. ;)
 • Vai ir kāda sevis kopšanas (uzpošanas) procedūra, kas tev ir vismīļakā?? :)
  Vismīļākā man ir skropstu krāsošana - man patīk vērot, kā manas jau tā no dabas garās skropstas kļūst vēl garākas un kuplākas. Vēl man patīk ieziest savu ķermeni ar mitrinošu un ādu elastīgāku padarošu ķermeņa losjonu.
 • Kas varētu būt par vainu, ja auto pēc aizdedzes pagriešanas neizslēdz motoru..? Respektīvi, uzgriez un velc ārā atslēgu.
  Cik sapratu, vispār motoru negriež vai kā!? :( Uzgriez ko - atslēgu, vai tomēr kloķeni dabu pagriezt?
  Kādā no mācību iestādēm (tas bija sen) viens labs radiolietu pasniedzējs teica, ka JEBKURĀ, PAT VISSAREŽĢĪTĀKAJĀ elektriskajā (elektroniskajā) sistēmā var būt tikai 2 defekti: 1. Ir kontakts tur, kur viņam nav jābūt. 2. Nav kontakta tur, kur viņam ir jābūt. :) Un tikai.
  Pārak daudz iemeslu šeit var būt. Resnie jeņķi , protams, sāktu ar ieteikumu pārbaudīt dzinēja un akumulatora esamību.   Nav kontakta (no sākuma, atlaid, izksutini aķa klemmes, savelc ciet)- pirmkārt  - drošinātāji. Pārbaudi. Ja izbliezts drošinātājs, tad kaut kur bijis kontakts, kur tam nav jābūt. Jāskatās strāvas vadi. Jānem palīgā testeris. Jāsāk ar aizdomīgām vietām - kur? tur kur ir kaut kādas kustīgās detaļas - pie stūres, vrb aizķerts kaut kur pie dzinēja - startera. Pārbaudi startera klemmes. Ar testeri vai spuldzīti vnk primitīvi pārbaudi vai pagriežot atslēgu starta režīmā , iet strāva uz starteri. Lai nebūtu jāņem gari vadi, paņem kādu palīgā, kam pārāk nedreb rokas. Iemesls varētu būt pats aizdedzes slēdzis vai starta relejs. Nez, aks Tev par auto, bet parasti visi (lielākā daļa) releji ir uz vienas plates. Nu nezinu, ko Tev vēl ieteikt...   Nebija ka'das gaismas vai mūzika atstāta ieslēgta? Varbūt akumulators galīgi izlādējies? Apgaismojums iet, signāls pīkš, ieslēdzot aizdedzi sarkanās ģeneratora un eļļas lapmpiņas iedegas? Nu tad darbojies pēc augstākminētā.
  Ja griež, bet nelec, tad kaut kas ar aizdedzes sitēmu (ja nav dīzelis) - indukcijas spole, kontakti... tie paši drošinātāji, vai arī degvielas padeve - sūknis un dr.vien vēl kaut kas ...


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system