Labākā atbilde

  1.  3 0

  KEPKE (35) 7 (39830)423166 12 g  

  Katram savas izvirtības līmenis, zinu ka salīdzinājumā ar visiem pārējiem esmu pats nevainības iemiesojums

Atbildes

  1.  2 0

  itsmeee (34) 7 (25206)42896 12 g  

  hmm..mani mēdz saukāt par izvirtuli..tas nav mīļvārdiņš??

  1.  1 0

  Evisa 8 (138676)420111 12 g  

  Izvirtulis ir virtulis, tikai ar caurumiņu nevis iekšpusē, bet ārpusē
  Vispār jau var būt arī gastronomiskais izvirtulis un vēl sazin kāds.
  Esmu samērīgi izvirtīga.

  1.  0 0

  snow-wolf 5 (3842)1316 12 g  

  tas kurs atklati izrada savas esrotiskas velmes

  1.  0 0

  nLighted (32) 7 (47187)51356 12 g  

  Nu ja es uz meičas atstāju 7-10cm lielus zilumus, tikai pamīcīdams viņu.
  Koa ta vēl var teikt..?!

  1.  0 0

  resnits (31) 6 (12486)3417 12 g  

  izvirtuļi nau fūūūūū un manaa izpratnē izvirtulis ir tas kurš seksa laikā mēģina izdarīt, parādīt to ko reāli nevr pat panākt

  1.  0 0

  Likona (41) 6 (6781)2411 12 g  

  :DDDDDDDDD

  1.  0 0

  iive2 6 (16299)224 12 g  

  Reiz es, ložņājot pa dažām nejauši atrastām interneta lappusēm, uzgāju visai īpatnēju informāciju.
  Lieta tāda, ka vecāki audzināja mani ļoti stingri, mūsu ģimenē nebija sarunu par perversijām un novirzēm. Mani vecāki uzskatīja, ka normālam cilvēkam nav ko bāzt degunu šādās lietās, jo viņš bez tā var justies pašpietiekams un laimīgs. Pie tam, tas ir grēks. Tētis ar mammu runāja ar mani par līdzīgu tematu tikai vienreiz, kad paļāvos uz savu klasesbiedru. Domāju, ka viņš arī ir normāls, ka viņa galvā nespēj iezagties pat mājiens uz ko ļaunu. Pēc kādas jau pierastas pavadīšanas līdz mājām, pretējā dzimuma pārstāvis pieplaka pie manas sejas ar lūpām, par ko es biju ļoti pārsteigta un nokaunējos. Kad pastāstīju par pavadoņa rīcību mammai, tā pasauca tēti, un abi visu vakaru lamāja mani. Taču viņi to darīja tāpēc, ka mīl savu meitu un es viņus saprotu, tādēļ klausījos, nokārusi galvu. "Meitiņ, viņš ir izvirtulis!" atkārtoja mamma, būdama šokēta. Vēlāk tā aizgāja uz skolu, parunāja ar klases audzinātāju un tikās ar klasesbiedra vecākiem. Pēc tam viņam nācās atvainoties, sevišķi uzsverot, ka nekas līdzīgs neatkārtosies. "Meitiņ, paskaties uz mums!" tētis unisonā piebalsoja savai sievai. "Mēs bijām pazīstami četrus gadus pirms nolēmām veidot kopīgu ģimeni, taču tādām perversijām nebija vietas. Primārām jābūt garīgām vērtībām, dvēseliskai kopībai, nevis trulai miesiskai kaislei, grēkainam seksuālam uzbudinājumam. Dieviņš ir bargi sodījis Ādamu un Ievu. Un tos, kas slīgst izvirtībā, viņš arī soda, kā mēs zinam no Sodomas un Gomoras stāsta..."
  Es sapratu, ka viņiem taisnība. Un tādēļ jutos ļoti pārsteigta, kad atvēru minētu tīmekļa lapu. Arī šoreiz apziņa, ka visi domā līdzīgi ieplaisāja. Ieraudzīju briesmu lietas. Vīrietis pazemoja sievieti. Viņa stāvēja četrrāpus, bet stiprais dzimums pakļāva nabadzīti. Dīvainais veidojums, par kuru man nebija ne jausmas, atradās upura dibenā, kas bija apsārtis un izstiepts. Tas bija patiesi pretīgi. Tobrīd es lūdzu Dieviņu, lai tas iznīcina ko tādu no Zemes virsas, lai aizsūta šos ķecerus uz elli. Tālāk bija vēl trakāk, visas bildes attēloja zemiskas būšanas, mīlestība pret Dieviņu un vispār pret visu labo tika zaimota, apskādēta, iemīta dubļos. Es raudāju. Taču roka pati par sevi turpināja spaidīt peles pogas, atverot aizvien jaunas un jaunas bildes. Apstāties nebija manos spēkos. Kādu brīdi mans organisms padevās, biju spiesta aizskriet uz tualeti vemt. Tad turpināju.
  Pēc kāda laika, kad regulāri nespēju pārvarēt aplūkot šaušalīgās perversijas, tētis uzgāja vienu no šādām lapām. Varat iedomāties, kāda bija viņu reakcija. Vecāki aizveda mani pie mācītāja, kuram man viss bija jāizstāsta. Viņš bija ļoti saprotošs, teica, ka manī iemiesojies velns un iedeva apēst kādu baltu plācenīti, glaudīdams galvu. Arī tur es raudāju vecāki izskatījās krietni novecojuši dažu dienu laikā un noguruši. Mācītājs, uzklausījis manas atklāsmes, padeva man papīrīti un bilda savā nosvērtā balsī: "Vai tu nevarētu iedot man adresi, kur atradi šīs briesmu lietas. Es tās nodošu Dieviņam un viņš sodīs izvirtuļus. Tu jau zini, ka viņam ir daudz darba, tādēļ visu pamanīt mūsu taisnīgais Radītājs nevar..." Pēc šī incidenta, es sapratu, ka manī patiešām mīt ļaunais gars, taču es vienalga slepus skatos uz perversijām. Sakiet, vai esmu normāla? Vai man būtu jādāvā sava dzīvība Dieviņam, lai tas piedod šo grēku?

  Es esmu izvirtusi, izlutināta, nekaunīga un perversa :)

  1.  0 0

  evinsh (37) 6 (14656)3430 12 g  

  izvirtība ir viss,kas pārsniedz citu izvirtuļu izdomu =)

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system