Labākā atbilde

    1.  5 0

    Fischerspooner 6 (7999)1923 17 g  

    Ja kas, kad meitenes ir vienas un puišu nav blakus viņas ir daudz izvirtušākas par to variantu, kad puiši sēž vnk savā bariņā :D
    un īstenībā meitenes ir tās perversākās ...

Atbildes

    1.  2 0

    zeps 4 (2047)29 17 g  

    neteiktu... meitenēm liekas ka puiši izvirtušāki bet puiši domā ka meitenes.. un es zinu dažas perversas meitenes kuras puisi nevar parspet

    1.  1 0

    kanjepiite_saule (37) 4 (1622)315 17 g  

    Jo meitenes ir trauslas un maigas būtnes atšķirībā no manas kārtas pārstāvjiem. Bet kā kuram tas samaitātības pakāpes līmenis  
    Arī meitenes ir perversas - pat ļoti  

    1.  1 0

    Garbutchy (41) 5 (2819)317 17 g  

    Tapēc, ka tie izvirtušākie un perversākie puiši Tevi ieraugot nespēj sevi novaldīt  

    1.  1 0

    prooferz 5 (3496)412 17 g  

    Es tā vis neteiktu... :D Es esmu izvirtulis, bet esmu kontaktējies ar ļoti, ļoti netīrām meitenēm, kurām ellē noteikti jau ir nodrošināta VIP klases kajīte... :)) Tas ir subjektīvi, seksuālo vēlmi ietekmē testosterons, kurš ir vīriešu dzimumhormons, bet izstrādājas arī sievietēm, turklāt tieši seksuālo dziņu ietekmē ne mazāk kā mums... :)

    1.  0 0

    melis26 7 (46902)4876 17 g  

    tev tikai tā liekas-meitenes toties gūltā ir daudz pervēsākas un izvirtušākas

    1.  0 0

    Odium77 7 (43719)3419 17 g  

    tu domaa, mosh viiri to mazaak sleepj, nekaa meitenes?

    1.  0 0

    laimes_bridis 6 (14029)2423 17 g  

    A kas tev to teica??? Daudzi vīrieši ir daudz mierīgāki par sievietēm.. es uzskatu, ka sievietes ir perversākas par vīriešiem.. vīrieši vairāk runā, tāpēc tāds steriotips

    1.  0 0

    Letinhs 7 (48143)410131 17 g  

    kas tev tādas muļķības ir teicis.........

    1.  0 0

    houseworx (37) 6 (19904)3863 17 g  

    Tev ta liekas ? nu,nu...

    1.  0 0

    legionars78 (48) 6 (16132)3547 17 g  

    taapeec ka tas sievieteem patiik

    1.  0 0

    galandec 5 (2932)28 17 g  

    nee nu es nepiekriitu :) meitenes ari ir ok ;}

    1.  0 0

    LATMORE 5 (3974)1432 17 g  

    Nu nu... Nevajag gan... Ne visi ir izvirtuši un ne visas ir tik mierīgas... Vismaz manā gadījumā...  

    1.  0 0

    roko 6 (13611)2414 17 g  

    ''perveršāki '' išaki kaut  kādi?
    strīdīgs jautājums

    1.  0 0

    AntiAngeL (39) 7 (38141)4954 17 g  

    jo esam bezbailigaki,tapec tas ta!mweitenem iedziti principi ka nevar ta!

    1.  0 0

    РитоС (36) 6 (18942)32791 17 g  

    Nu nezinu nezinu, meitenes vienkārši tā neizpauž savas fantāzijas....

    1.  0 0

    haralds (74) 6 (6719)237 17 g  

    vai ta?

    1.  0 0

    munkss (40) 8 (207590)556572 17 g  

    Nemēri visu pēc savas mērauklas, citādi es tavu jautājumu IQ sākšu mērīt papaaiļos

    1.  0 0

    drklvbmw 5 (4126)1212 17 g  

    nav jau gan, kad tev pienaks pirma reize tad tu redzesi ka tu ari paliksi izvirtusi

    1.  0 0

    iive 7 (41980)2616 17 g  

    Nu tā nu nesaki viss.

    Kā tad ar mani???

    1.  0 0

    gambler69 4 (2469)1737 17 g  

    Mēs to vienkārši neslēpjam, atšķirībā no sievietēm!!!

Līdzīgie jautājumi

  • Fūūūū, izvirtuļi!!!
    Katram savas izvirtības līmenis, zinu ka salīdzinājumā ar visiem pārējiem esmu pats nevainības iemiesojums
  • meitenēm!!!
    nju ja es arii eedu kjoplokus tad arii tu vari :D:D
  • Meitenēm???
    izskataa acis..
    rakstura perversiiba,stingriiba, kaisliiba, praatigums, inteligjence
    sagaidiit??? neko.. vinja personiibas atklaashanos...:)*
  • Meitenēm?
    Pēc ārējā izskata man patiktu gara auguma, kopti, muskuļaini čaļi, pēc rakstura - godīgi, atklāti, mīļi. Pirmajā randiņā man pilnīgi pietiktu, ja mēs viens otram pastāstītu par sevi, lai viens par otru uzzinātu vairāk.
    P.S. Rekns, to ko tu padomāji, es pirmajā randiņā nekad nedarītu.
  • Meitenēm...
    Nu taa arii atvainojos... Tieshaa tekstaa, aciis skatoties... bik pastulbaam sunja actinjaam lai ticamaak un tad bucha uz vaiga un muuzhiigi neticamie vaardi - ka es taa vairs nekad nedariishu. (varbuut). :) :D
  • Ko domā par meitenēm,kuras pīpē?
    Es reizēm uzsmēķēju. Bet tas ir reti- tusiņos. Reizēm jau var... bet mana attieksme pret smēķēšanu kopumā ir negatīva ne tikai attiecībā uz meitenēm. Jo smēķēšana kaitē ABIEM dzimumiem vienlīdz slikti. Par pašām meitenēm nedomāju neko. Man drīzāk viņu ir žēl. Žēl, ka viņām jātērē nauda, žēl, ka viņas smird, žēl, ka viņām būs nopīpēta balss un būs neskaista sejas āda, žēl, ka tas palielina viņu slimību risku....
  • meitenēm
    Melnu vai rozaa!!! Rozaa jo patiik taa kraasa, melnu jo piestaav melna apaksvelj! :)


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system