Labākā atbilde

  1.  0 0

  snowtiger 5 (3692)26 9 g  

  nu, ja skolotājiem ar humora izjūtu viss kārtībā, tad katrs varētu attēlot kādu no skolotājiem...
  vai varbūt ludziņu kādu par to kāda būtu skola bez skolotājiem...
  nē nu var jau arī nodziedāt vienkārši kādu dziesmiņu, par to kā skolā iet man gribas, vai ko tādu...(lai gan tas laikam nekas diži oriģināls nebūtu)...

Atbildes

  1.  1 0

  legionars78 (42) 6 (16132)3529 9 g  

  sarunaa ar direktou, ka dazi skoleni vienu dienu nomaina skolotaajus ;) tadejadi skolotaajas paradis kadi skolnieki un audzeknji redzes cik gruts darbs skolaa

  1.  0 0

  Freda (28) 5 (4004)1822 9 g  

  Mums pagaišgad nenāca nekādas idejas galvā, bet vienu tomēr atradām. Mēs attēlojām antiskolotāju - darījām visu pilnīgi pretēji tam, kāda ir mūsu skolotāja. Pajautājām, lai viņa tajā dienā aizdod mums savu žaketīti, par ko viņa nemaz nebrīnījās un ar lielāko prieku mums aizdeva. Priekšnesums - Zāles vidū novietojām galdu un krēslu. Noskan zvans un visi dodamies uz klasi. Kā vienmēr viens cilvēks aizkavējās, par ko antiskolotāja viņu nolamāja visas klases (arī zālē esošo cilvēku) klātbūtnē. Antiskolotāja savas kājas bija uzcēlusi uz galda un šūpājās ar krēslu :D Viņa mūs atbrīvoja no pēdējām stundām kā arī teica, ka uz audzināšanu varam neierasties, jo viņai jau esot apnicis ar mums auklēties un stāstīt visus jaunumus. Viņa iekasēja no mums naudu, jo viņai esot janopērk jaunas kurpes. Kad viena meitene devās pie skolotājas iedot viņai naudu, viņa sacīja, ka varējām jau nedaudz vairāk iedot un pie reizes atņēma meitenei pulksteni.
  Lieki piebilst, ka visi zālē esošie bija pārsmējušies. Skolotājas visu priekšnesumu smējās vēderu turēdamas, tajā skaitā arī direktore.

  Atcerējos arī kādas klases priekšnesumu. 4 puiši uzaicināja 4 skolotājas uz skatuvi, meitenes atnesa viņām sulas. Aizskari pavērās, mūzika sāka skanēt un puiši dejoja striptīzu visas skolas priekšā

Līdzīgie jautājumi

 • Vai tici ka starp mums cilvēkiem varētu būt citplanētieši?(jaut. nav priekš nojūgušajiem,vnk ja jā kapēc?,pamatojumu)
  domāju, ka nav gan, tādā nozīmē, ka kāds "atlidoja, un ieriktējās tagad uz dzīvi".
 • Kādu suni šķirni tu ieteiktu aktīviem cilvēkiem Rīgā un laukos, bet kuras sunu šķirnes nevajadzētu turēt pilsētā?
  nezinu gan..kaut kur biju lasijis,ka katrai zodiāku zīmei ir sava suņa šķirne,bija pat kas līdzīgs kalendāram,lai varētu visu apskatīt kas un kā..
 • Varat palīdzēt ar idejām priekšnesumam? (skat iekšā)
  Heh no Eminem, tupac, Dr. dre, snoop dog. --->
  100 punkti jāmērķē vairāk uz šo reperu tēliem... ( tas ir puišiem..)


  Bet meitenēm ar vajag piemeklēt drēbes un stiliņus :D ---> Little Jackie, Taylor Swift- te domāts viņas stiliņš no šī klipa.. (T-Swift and T-Pain ,Thug Story ) , Bet nu vismaz no pazīstamajiem džekiem, kam ir reperu bikses atņemiet viņiem tās un nu saku kā ir meitenes inčīgi tajās biksēs izskatās ;)  

  Es ar gribu uz tādu balli.. :((
 • Iesakiet, lūdzu, kādu nodarbību vai hobiju, ar kuru varētu nosist laiku un kontaktēties ar cilvēkiem?

  Nāc pulkā! http://www.laimite.lv/lv/sporta-centrs , cik noprotu dzīvo jau Rīgā, šeit cenas vnk demokrātiskas (augstākā maksa 7 eiro/mēn.) kā arī  http://www.iksd.riga.lv/upload_file/Izglitiba_pievienotie/2011_9/katalogs.pdf izvēle ir plaša!
 • Vai kāds var ieteikt kādas spēles ,dzimšanas dienas tusiņam, prekš daudziem cilvēkiem ?
  Spēles ko var spēlēt ar bariņu cilvēku - Vāveres un Koki - kad puiši stāv aplī, pagriezuši muguras uz apļa centru, meitenes iet uz riņķi, apkārt puišu aplītim un tikmēr skan mūzika, kad mūzika apstājas, tad meitenes lec zēniem virsū un puiši mēģina vinjas noķert, kura meitene nepaspēj nevienam puisim ielekt klēpī, tā no spēles izstājas un ņem sev vienu puisi līdzi! :)
  Tad vēl ir spēle, kad meitenes stāv aplītī ar mugurām uz apļa centru, apkārt staigā puiši, skan mūzika, kad mūzika apstājas, katram puisim jānobučo viena meitene, kas paliek bez meitenes - iet ārā un ņem vienu meiteni līdzi! :)
  Vēl var spēlēt spēli - vakara bruņinieks - katrs puisis izvēlas sev vienu meiteni un kad vadītājs saka starts, tad paceļ un tur vinju uz rokām, tur tik ilgi, kamēr paliek tikai viens pāris, tas puisis, kas paliek tad arī ir vakara bruņinieks! :D
  Spēle, kur ar karotīti no dziļā šķīvja jāizdzer alus, var piedalīties vairāki un uz ātrumu jāspēlē protams!
  Spēle ar dejošanu uz avīzes, kad ar laiku saloka avīzi mazāku! :) Nu, dejo pa pāriem! :)
  Sērlociņu lasīšana no grīdas ar balonu zem krekla vai džempera!
  Dažādu priekšmetu padošana ieliekot tos starp zodu un kaklu - labi, ja stāv puisis, meitene, puisis, meitene! :)
  Tad vēl ir spēle - barotavas - nopērc divas bērnu barojamās pudelītes! Vajadzīgi divi krēsli vai ķebļi, uz viena krēsla uzkāpj džeks uz otra meitene, pārējie sastājas divās kolonnās, katra kolonna pretīm vienam no stāvošajiem! Zēnam pudeli ieliek starp kājām, meitene padusē, vai arī starp kājām, pudelēs iepilda šampi vai alu, un tad kolonnās stāvošajiem pa vienam jāskrien (kā stafetē) un jāsūc dzēriens ārā! Kura komanda pirmā izsūc pudeli, uzvar! :)
  Vēl var nolikt šampja pudeli zemē, paņemt striķi un tā galā iesiet zīmuli, lai tas stāv vertikāli, tad tupjoties uz leju, zīmuli jāmēģina iebāzt pudelē bez roku palīdzības! :)
  Vēl var sadabūt kādus 3 vai 4 palagus, uz tiem pacensties un uzzīmēt sievietes, ar kailām krūtīm, seju, kājām, rokām, bet kājstarpes vietā izdurt caurumu, nu tādu, lai pa to varētu izbāzt gandrīz roku! tad sadala pārus - meitene ar džeku pārī, liek džekam ostīt meitenes matus un taustīt utt, tad meitenes noliek aiz palagiem un puišiem aizsien acis, puiši pa vienam iet un meklē savas meitenes, sarunāties nedrīkst! (kamēr meklē meiteni, tikmēr citi divi protams, tur palagu! :)
 • Priekš kam cilvēkiem jāizdomā, jāmelo, ka viņi redzēja NLO, kāds no tā labums?
  Gan jau kaut kāds labums viņiem ir - kam jautrībai, pasmieties, citam populariitātei, reitingam, peļņai, novērst uzmanību kādā brīdī no kā cita...
  Domā, ka meloja visi!?
 • jautājums tehniskiem cilvēkiem un tikai ....
  Noliec taisni, paskaties, vai rats ar otru iet vienā līnijā, ka nav vērpta dakša vai rāmis. Ja pat uz 30 km/h, tad tas ir pi..ec pilnīgais. Ceru, ka tik muļķīgi nav, ka nav pievilkta rata vai dakšas ass? Plaisa kaut kur? (maz ticams). Zem motora steķi, ja vēl tāds nav, tad bluķi, lai pakaļa gaisā (bet lai kustinot neapgāžas) un riktīgi izkustini ratu un dakšu (var paņemt kādu sviru, tikai nepārcenšoties :D ). Ja viss ir čotka mierā, nav plīsis un dakša taisna, tad tas ir murgs kaut kāds, ko neizprotu. Pie ķēdes spriegošanas rats pievilkts taisni!? Neskaiti spriegotāju robus,  bet skaties gareniski , lai ir taisns. Gultnis lupatās!/ - maz ticams -tad būtu dzirdama skaņa  -vispār "sviests" sāktos. Uz tā paša steķa uzliec, piedarbini, ieliec ātrumā vieglā tukšgaitā paspaidi to bremzi, moš var redzēt, ka "nopeld".
  p.s. kā piebilde - Banditam smaguma centrs/motora izvietojums daudz neatškiras no baika - aizmirstam padomjaliaka vosīšus un minskas - pakaļējās bremzes izmantojas ļoti maz!!! Paskaties un bremžu disku diametru priekšā (pie tam 2 gb) un salīdzini ar vienu un "nīkuli" aizmugurē.
  Nezinu, kā Banditam, GSX-am , cik atceros, ratu liekot bija jāpievērš uzmanība buksītēm -varbūt arī uzgrieznis ir novilkts, bet bukse atspiedusies pret to, ko nevajag un rezultātā asij sanāk izstaigāt. Varianti ir dažādi. Pēc tāda paraksta to konkrēti var pateikt tikai uz vietas.
 • Vai Tevi kāds/-a ir pārspējis/-usi spītībā? (P.S. Jautājums spītīgajiem cilvēkiem :))
  nē, mani nevar pārspēt
 • Jautājums par melošanu tuviem cilvēkiem... (iekšā paskaidrojums)
  Saskarties ar to - dzīves neatņemama sastāvdaļa un tas notiek, neskatoties, cik katrs gudrs, uzmanīgs. Labi vai diemžēl - tā nu ir katra individuāla situācija. Bet, ņemot vērā modernās sabiedrības tendences un likumsakarības, labāk lai to subjekts izbauda un pēc iespējas mazākiem morāliem, fiziskiem un materiāliem zaudējumiem tiek pāri ātrāk, nekā vēlāk. Protams, ir gadījumi, kad meli ir neapzināti  - t.i. - smaga slimība un šim gadījumiem ir medicīniskas iestādes ar attiecīgiem speciālistiem.
  Esmu jau rīkojies un zinu, ka mēgināt tādam(-ai) kaut ko iestāstīt, pārliecināt.... :DDDD Tāda ampelēšanās pieder atraktīvai, naivuma un pozitīvu pasaku tēlu pārsātinātajai jaunībai. Veltīga laika un savas veselības izšķiešana. NAH//J un miers mājās. Kas piekāš vienreiz, piekāsīs nākamo. Viss ir laika jautājums. Cilvēku ir miljardi uz pasaules!


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system