Labākā atbilde

  1.  2 0

  predator1989 7 (23246)4729 3 g  

  Nu to nu gan tā grūti spriest,jo tomēr tas viss ja ir atkarīgs arī,kurš būs tas otrs...
  Kā teikt kāda būs mamma, jo daudz nozīmē arī otra cilvēka pieeja,nevis mana vien.
  Jo kā zināms bērni jau nedzimst no viens cilvēka,bet gan no diviem..
  Takā vispirms būtu jāatrod laba sieva,kas būtu laba mamma un tad jau skatītos kas un kā.

Atbildes

  1.  3 0

  likky666 7 (28287)3816 3 g  

  Es nezinu vai es izturēšos labāk, jo mana mamma tik tiešām ir ļoti laba... nekad nav tā pārāk rājusi, nekad nav pērusi, nekad neko tā īsti nav aizliegusi... Bet domstarpības jau gadās visiem, tas ir neizbēgami, it īpasi pusaudžu vecumā... Kas attiecas uz audzināšanu, tad nu, centīšos savādāk. Mani vecāki nebija īpaši inteliģenti. Nu tētis kādreiz lasīja grāmatas, skolā labi mācījās, tāpēc vēl tā puslīdz, bet mamma pati atzinās, ka nekad nav īsti paticis baigi mācīties, taču viņa ir ļoti strādīga.. Kaut kā jau bija tiem vecākiem naudiņa jāpelna, lai mani izaudzinātu, tāpēc nevar tā īsti pārmest, ka pameta augstskolas manis dēļ... Man daudz ko nākas sasniegt pašai, pašai visu apgūt un reizēm mani mamma nesaprot- kā man var patikt grāmatas lasīt, reizem mana mamma dusmojas, kad es viņai pārmetu, ka viņa nezina kādas elementāras lietas, kuras skolā nebija apguvusi... Man vecāki nekad nav īsti varējuši pastāstīt kādas grāmatas jālasa, nekad nemācīja kā īsti jāuzvedas pieklajīgu cilveku sabiedrībā,  kā uzturēt savu veselību.. un galvenais- mēs nekad visa ģimene neiesaistījāmies aktīvajā atpūtā. Parasti atpūtāmies pie TV, skatoties filmas vai arī svētkos- pie galda, ēdot. Tāpēc audzināt gan centīšos savādāk.

  1.  2 0

  Rigas puika (27) 6 (13473)51034 3 g  

  Ciniski skan,bet tuvākos 10-15 gadus VISPĀR negribu bērnus.Pie tam ja pārmest man, tad teikšu-es diendienā ar viņiem saskaros bez skaita.No malas mīļi jā,bet sev tādu "prieku"gan negribu,  kā nekā tā ir atbildība uz mūžu gluži kā kredītā māja,mašīna.TO padarīšan ar meitām gribu brīvi bez uzreiz "spinagriziem" nu un par audzināšanu piekrītu Predatoram-kāds tas otrs civēks arī no svara.

Līdzīgie jautājumi

 • Vai piekrītat, ka novērtējot vīrieša attiecības ar māti, vari būt droša, ka vīrietis pret Tevi izturēsies tāpat?
  Nu labaak jau nestrideeties,bet iipasi censties nav jeega.
 • Kādas varētu būt visizplatītākās bērnu audzināšanā pieļautās kļūdas?
  Bļaušana, sišana, uzmanības trūkums, ignorēšana, noniecināšana par to ka kaut ko nevar izdarīt.. Tad vēl nedrīkst teikt:"Aizveries?", "Paklusē!", "Klusu!".. Pretējā gadījumā bērns nākotnē nespēs izteikt savu viedokli un domas..
  Vēl liela kļūda ir tas, ka vecāki uzspiež savu gribu vai viedokli, kaut arī var piedāvāt variantus.. Piemēram, bērns negribēs vilkt to, ko vecāki ir izvēlējušies..Šādā gadījumā vecāki var dot izvēlēties bērnam no vismaz divām cepurēm. Bērns izvēlas sev tīkamāko cepuri un ir laimīgs. Vecāki, protams, bērnam deva izvēlēties starp cepurēm, kuras tieši vecāki bija iekļāvuši izvēles variantos..
  Ir vēl daudz kļūdu, kuras vecāki pieļauj bērnu audzināšanā. Varētu domāt, ka ja bērnus nevar sist vai bļaut virsū, tad bērns būs izlutināts un nepaklausīgs.. Bet ir daudz psiholoģijas grāmatu, kur aprakstīts, ko bērns attiecīgajā vecumā domā un kā labāk bez bļaušanas un fiziskās ietekmēšanas panākt, ka bērni klausa.. Domāju, ka māmiņām ir laiks, kamēr mazie guļ pusdienaslaiku, palasīt kādu gudru grāmatu, lai iegūtu kādu padomu..
 • Kā audzināt sevī mērķtiecību?
  Viens no variantiem, kas ieskrēja smagā svētdienas rītā :), stādīt sev par piemēru zināmus cilvēkus, kas ar savu mērķtiecību sasnieguši zināmus rezultātus. Var rezultātu sasniegt arī bez īpašas mērķtiecības, bet nav tās "uzvaras garšas" un pozitīva rezultāta varbūtības % ir gaužām mazs.
  Paskaties uz riņķi, cik daudz pelēkas, ņurkstošas masas, kas raud, kaut ko filonē un fantazē, bet tā arī noļurkā šo dzīvi, neīstenojuši savus sapņus, mērķus.  
  Tava izvēle. :) Sāc ar mazumiņu.

 • Vai 60 gadīgs cilvēks var audzināt trīsgadīgu bērnu?
  jaa var
  tikai veelaak pusaudzu vecumaa buus gruuti sadziivot visdriizaak :)
 • pēc kāda principa jūs audzināsiet savu bērnu?
  Nevēlos ņemt no vecākiem piemēru, jo viņi mani audzināj ļoti stingri un konservatīvi, nedeva man nekādu brīvību, stingri sodīja par katru pārkāpumu, iedzina manī mazvērtības kompleksus, ar kuriem cīnos vēl šobaltdien...
 • audzināt slinkumu vai raksturu???
  raxturu. tas dziivee vairaak noder. :)
 • Vai atceries savu bērnudārza audzinātāju?
  atceros, viena vienmēr dikti smuki matus sapina, vēlāk, bija tikai divas, tad no tām viena bijā mīļā, otra...nu, ar laba, bet, ja bļāva, bērni pamuka kur kurais.
 • kā jūs raksturotu slikti audzinātas sievietes???
  grūti raksturot, jo tu nēsi pieminejis no kuras puses
 • Tas ir normāli, ja 19 gados ir vēlme audzināt bērnus?
  katram prāts attīstās dažādi, citam liekas tādā vecumā,ka jāālējas vēl,citam jau liekas,ka jāsēž mājā un jāiet uz darbu tikai.
 • Kādai jābūt audzināšanas metodei, ja dēls ar māti šādi var runāt?(sīkāk iekšā)
  ko var gaidiit no deela ja maate neuzvedas neko labaak???
  p.s taa nu nebij pirmaa un vieniigaa to nu to4 no sarunas vareeja saprast...es taadam deelam vnk patektu...vai nu tu dziivo manaa maajaa peec maniem noteikumiem vai arii rekur ir durvis...
  jo iisteniibaa taa atljaujas riikoties tikai taadi jaunieshi kuriem vienmeer visi ir dots...lutinaali liidz nelabumam...tiem kuriem pashiem bijis jaanopelna tas kas vinjiem ir tie vis ta neuzvedas un cienas savus vecaakus...
  audzinaashanas vaina taa ir...taa vienmeer ir audzinaashanas vaina...jo kas tad cits??? ja vecaakiem nebuutu taa doma ai nu tas taads pusaudzhu vecums paries nebuutu tik daudz probleemu...

  nez man pat praataa neienaaca ka vareetu runaat pretii saviem vecaakiem...un kur nu veel taadaa veida pazemot...ja man teica ka jaabuut majaas 11 ta biju arii...un peec laika jau arii mani vecaaki saprata ka man var uzticeeties...un ka esu speejiiga ar savu galvu domaat un nevienam neskrieshu pakalj...
  taadaa vecumaa ir svariiga savstarpeejaa uzticiiiba...gan no vecaaku gan beerna puses...ja taas nav ko var gribeet...


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system