Labākā atbilde

  1.  4 0

  LadyMe 6 (11341)2211 13 g  

  Bļaušana, sišana, uzmanības trūkums, ignorēšana, noniecināšana par to ka kaut ko nevar izdarīt.. Tad vēl nedrīkst teikt:"Aizveries?", "Paklusē!", "Klusu!".. Pretējā gadījumā bērns nākotnē nespēs izteikt savu viedokli un domas..
  Vēl liela kļūda ir tas, ka vecāki uzspiež savu gribu vai viedokli, kaut arī var piedāvāt variantus.. Piemēram, bērns negribēs vilkt to, ko vecāki ir izvēlējušies..Šādā gadījumā vecāki var dot izvēlēties bērnam no vismaz divām cepurēm. Bērns izvēlas sev tīkamāko cepuri un ir laimīgs. Vecāki, protams, bērnam deva izvēlēties starp cepurēm, kuras tieši vecāki bija iekļāvuši izvēles variantos..
  Ir vēl daudz kļūdu, kuras vecāki pieļauj bērnu audzināšanā. Varētu domāt, ka ja bērnus nevar sist vai bļaut virsū, tad bērns būs izlutināts un nepaklausīgs.. Bet ir daudz psiholoģijas grāmatu, kur aprakstīts, ko bērns attiecīgajā vecumā domā un kā labāk bez bļaušanas un fiziskās ietekmēšanas panākt, ka bērni klausa.. Domāju, ka māmiņām ir laiks, kamēr mazie guļ pusdienaslaiku, palasīt kādu gudru grāmatu, lai iegūtu kādu padomu..

Atbildes

  1.  2 0

  legionars78 (44) 6 (16132)3529 13 g  

  nesadot pa pakalju un vest uz mac donaldu

  1.  2 0

  zai4iks 4 (1672)411 13 g  

  bērnu izlaiž tā, ka vecaki pec tam paši netiek galā..sīcis 'kāpj uz galvas' utt.

  1.  1 0

  krii_ 6 (6142)38 13 g  

  nevelta pietiekami daudz uzmanības.

  1.  1 0

  Odium77 7 (43716)3413 13 g  

  tad kad shmurgulis beigaas sanaak?  

  1.  0 0

  BlonDj 6 (14450)3312 13 g  

  Sišana, bļaušana virsū utml.

  1.  0 0

  Keith (33) 6 (14021)3922 13 g  

  Kā jau minēja krii_, ļoti svarīga ir uzmanība, kas tiek veltīta bērnam. Bērnam uzmanība ir nepieciešama visu laiku. Vēl nevajadzētu audzināt pēc "uķi puķi, kāds smuks bebītis" principa, jo tad izaugs tāds pats uķi puķi bebītis. Vajag ar bērniem kontaktēties kā ar pieaugušiem cilvēkiem, tikai nedaudz maigākā tonī. Nevajag izdabāt viņa kaprīzēm un vēlmēm, bet to pašu pasniegt nedaudz savādāk. Pirms bērnu sāk pērt par sastrādātajām ķibelēm, ieteicams ir vispirms aprunāties un noskaidrot, vai tas maz ir nepieciešams. Lielākā problēma ir stress, kas uzkrājas vecākos, mātēs it sevišķi, un, kas agri vai vēlu tiek izlikts uz bērna, fiziskā vai verbālā veidā.

  1.  0 0

  Evisa 8 (138672)420114 13 g  

  Mazvērtības kompleksa iedzīšana, sakot tādas frāzes kā:"Tu neko nevari, tu esi tik neveikls, tu esi stulbs, Pēterītis ir gudrāks par tevi, Ilzīte to dara par tevi labāk" u.tml. Vēlāk bērns vairs nespēs neko normāli izdarīt, jo viņa apziņā būs iesēdies tas, ka viņš ir slikts, dumjš, neko nevar un citi vienmēr ir par viņu labāki.

  1.  0 0

  filozofs1991 6 (6605)3623 13 g  

  Īsumā- bērnam nekad nedrīkst potēt to, kas viņš, lūk, neko neprot un saukt par muļķi - tad viņš ar laiku tāds arī kļūs. Bērnam viss ir jāiemāca ar pacietību un galvenais - MĪLESTĪBU.

  1.  0 0

  Lainy (36) 6 (18238)3517 13 g  

  Pārāk liela ucināšanās. Bieži vien bērni tiek arī pārāk daudz izlaisti un iemācās vecākiem kāpt uz galvas. Bet arī pārāk daudz aizliegumu rada bērnā spītu un vēlmi darīt pretēji vecāku gribai. Vispār nav nosakāms viens audzināšanas modelis, pēc kura vadīties visiem vecākiem, jo gluži tāpat kā pieaugušajiem, arī bērniem katram ir savs raksturs. Cits bērns ir saprotošs un mierīgs jau kopš dzimšanas, bet cits ir spītīgs un valdonīgs. Galvenais ir bērnā ieaudzināt sapratni un atbildību, bet arī jāsamierinās ar to, ka nevaram bērnu izaudzināt tieši tādu, kādu esam izdomājuši, kur nu vēl ar varu.

  1.  0 0

  houseworx (33) 6 (19904)3629 13 g  

  izlutina, visatlautiba, un kkas tads

  1.  0 0

  Vaavereens 7 (31431)41242 13 g  

  šausmiiigi liela ierobežotība.
  vai tieši otrādi- izlutināšana.

Līdzīgie jautājumi

 • kādas pastāv vadības struktūras? kuras ir visizplatīkākās?
  Zinu, ka ir tada autoritativa un kulta strukturas.
 • Kā audzināt sevī mērķtiecību?
  Viens no variantiem, kas ieskrēja smagā svētdienas rītā :), stādīt sev par piemēru zināmus cilvēkus, kas ar savu mērķtiecību sasnieguši zināmus rezultātus. Var rezultātu sasniegt arī bez īpašas mērķtiecības, bet nav tās "uzvaras garšas" un pozitīva rezultāta varbūtības % ir gaužām mazs.
  Paskaties uz riņķi, cik daudz pelēkas, ņurkstošas masas, kas raud, kaut ko filonē un fantazē, bet tā arī noļurkā šo dzīvi, neīstenojuši savus sapņus, mērķus.  
  Tava izvēle. :) Sāc ar mazumiņu.

 • Vai atceries savu bērnudārza audzinātāju?
  atceros, viena vienmēr dikti smuki matus sapina, vēlāk, bija tikai divas, tad no tām viena bijā mīļā, otra...nu, ar laba, bet, ja bļāva, bērni pamuka kur kurais.
 • Kā tev šķiet, kad tev būs bērni, tu izturēsies labāk un audzināsi viņus savādāk, nekā audzināja tevi?‎
  Nu to nu gan tā grūti spriest,jo tomēr tas viss ja ir atkarīgs arī,kurš būs tas otrs...
  Kā teikt kāda būs mamma, jo daudz nozīmē arī otra cilvēka pieeja,nevis mana vien.
  Jo kā zināms bērni jau nedzimst no viens cilvēka,bet gan no diviem..
  Takā vispirms būtu jāatrod laba sieva,kas būtu laba mamma un tad jau skatītos kas un kā.
 • pēc kāda principa jūs audzināsiet savu bērnu?
  Nevēlos ņemt no vecākiem piemēru, jo viņi mani audzināj ļoti stingri un konservatīvi, nedeva man nekādu brīvību, stingri sodīja par katru pārkāpumu, iedzina manī mazvērtības kompleksus, ar kuriem cīnos vēl šobaltdien...
 • Vai 60 gadīgs cilvēks var audzināt trīsgadīgu bērnu?
  jaa var
  tikai veelaak pusaudzu vecumaa buus gruuti sadziivot visdriizaak :)
 • audzināt slinkumu vai raksturu???
  raxturu. tas dziivee vairaak noder. :)
 • Kādai jābūt audzināšanas metodei, ja dēls ar māti šādi var runāt?(sīkāk iekšā)
  ko var gaidiit no deela ja maate neuzvedas neko labaak???
  p.s taa nu nebij pirmaa un vieniigaa to nu to4 no sarunas vareeja saprast...es taadam deelam vnk patektu...vai nu tu dziivo manaa maajaa peec maniem noteikumiem vai arii rekur ir durvis...
  jo iisteniibaa taa atljaujas riikoties tikai taadi jaunieshi kuriem vienmeer visi ir dots...lutinaali liidz nelabumam...tiem kuriem pashiem bijis jaanopelna tas kas vinjiem ir tie vis ta neuzvedas un cienas savus vecaakus...
  audzinaashanas vaina taa ir...taa vienmeer ir audzinaashanas vaina...jo kas tad cits??? ja vecaakiem nebuutu taa doma ai nu tas taads pusaudzhu vecums paries nebuutu tik daudz probleemu...

  nez man pat praataa neienaaca ka vareetu runaat pretii saviem vecaakiem...un kur nu veel taadaa veida pazemot...ja man teica ka jaabuut majaas 11 ta biju arii...un peec laika jau arii mani vecaaki saprata ka man var uzticeeties...un ka esu speejiiga ar savu galvu domaat un nevienam neskrieshu pakalj...
  taadaa vecumaa ir svariiga savstarpeejaa uzticiiiba...gan no vecaaku gan beerna puses...ja taas nav ko var gribeet...
 • Tas ir normāli, ja 19 gados ir vēlme audzināt bērnus?
  katram prāts attīstās dažādi, citam liekas tādā vecumā,ka jāālējas vēl,citam jau liekas,ka jāsēž mājā un jāiet uz darbu tikai.
 • kā jūs raksturotu slikti audzinātas sievietes???
  grūti raksturot, jo tu nēsi pieminejis no kuras puses


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system