Labākā atbilde

  1.  2 0

  DrDestroy 7 (81052)4619 8 g  

  Nu tak skaidrs, ka pret bordu (apmali) uzsitās augšā. Nevajag nemaz apmali, šitā transporti lido arī sametoties šķērsām uz līdzenas virsmas, ātrums tak liels, masa arī , parēķini, cik liela inerce, kinētiskā enerģija, kas rauj to objektu, pārvarot radušos pretestību apriepojuma spiediena ,  ceļa seguma, transporta materiālu sprieguma spēku vektoru čupa! Tev nebija gadījumā par matricām jautājumi, lūk, šos "momentus" ļoti labi likt matricās... ja kas   ,  bet Tev  kā vecim tas viss jājūt, spēku mijiedarbība, kā rezultātā kustības trajektorijas maiņa jāspēj iztēloties palēnināti.
  Mūsuprāt izdzīvot!?  Tik pat nopietni atbildāms, kā, piemēram, krievu ruletē, vai, jūsuprāt, nākamais "klikt" būs tukšais vai  deviņu gramu izsists caurums jūsu prātā!?   Man draugs bija mašinā, kas pēc līdzīga lidojuma (spidometrā bija 190 km/h) aptinās ap bērzu, tika izšauts ārā pa lūku, dzīvs, 2 mēnešus ap kaklu un viena kāja bija ģipsī, bet ir ok! Te pat , gan pasen večuks ar mopēdu uz 30 km/h nositās. Varbūt tam vadītājam jau bija viss komlekts sirds neizturēšanai, kas apstājās pie pirmā uzsitiena pret apmali un tās dažas daļas sekundes līdz tilta balstam viņš jau bija Citos Laukos!? Tā ir loterija, teikšu gan, ka pie tāda ātruma, trieciena u.c. ar samērā mazu varbūtību izvilkt pilno lozi, t.i.  palikt dzīvam - par tādiem saka: "Laimes krekliņā dzimis".
  Oki, atslābienam.   

Atbildes

  1.  1 0

  weronika800 6 (18518)3512 8 g  

  tīrās šausmas

  1.  0 0

  SensLietotajs 6 (10100)4723 8 g  

  Elementēri, fizikas likumi, ņem formulas, veic mērījumus, sāc rēķināt, sapratīsi kā izdevās.

  Varbūt vēl varētu izdzīvot, ja ietriecas, lido, lido, un pats sēž priekš bet pret balstu trāpa ar pakaļu, bet priekšu neskar, pāris kaulus trieciena rezultātā salauztu, bet pats neizšķīstu, bet ja pretēji, tad salasītu gaļas gabalus no viņa un uz morgu salīmēt kopā.

  1.  0 0

  Rigas puika (30) 6 (13188)52187 8 g  

  Mjāa...ārprāācc, nekas jauks

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system