Labākā atbilde

  1.  4 0

  bugzy 7 (73906)751114 10 g  

  Cilvēki vienmēr grib to, ko nevar dabūt. Es nedomāju, ka viduslaikos es justos laimīgāks (varbūt arī justos), tāpēc es esmu laimīgs ar to kas man ir, tādēļ nedomāju (nesapņoju) par dzīvi citā laikmetā, valstī vai vidē.

Atbildes

  1.  1 0

  gahana 7 (20832)3724 10 g  

  ljoti ilgu laiku gribeeju dziivot Francijaa, 17.gs- Saules karalja Luija XIV laikaa (ljoti patika graamatas par tiem laikiem) bet tagad esmu tik ljoti pieradusi pie 20. un 21. gs, ka nekur negribeetu doties ilgaak kaa uz nedeeljaam divaam....

  1.  1 0

  Lainy (32) 6 (18238)3516 10 g  

  Gribētu pa renesansi padzīvoties. varbūt tad Monas Lizas vietā būtu uzzīmēta mana seja Gribētos arī paskatīties, kā tie mākslinieki slaktē viens otru nost, lai tikai izcīnītu sev kārtējo klientu  

  1.  1 0

  purrity 3 (667)36 10 g  

  Gribētu dzīvot viduslaikos, tur bija sievietēm skaistas kleitas utt. :)

  1.  1 0

  S_cuuka 7 (20340)3544 10 g  

  20. un 21. gs., jo dzive vieglaka...

  1.  0 0

  Nazis89 6 (8249)2515 10 g  

  21gs tapeec ka dziive 21gs ir tehnologijaam bagaata..

  1.  0 0

  rimcis15 3 (914)16 10 g  

  Es weleetos pabuut renesancee oj weleetos zinaat kaa bija pirmsaakumos!!!

  1.  0 0

  likky666 7 (28287)3816 10 g  

  tieši šobrīd un tagad... kas zin, kas būtu, ja es dzīvotu citos laikos.. tur bij citi likumi un ne vienmēr visiem labvēlīgi... ja nu es būtu pieskaitām pie tiem, kam likumi nebūtu labvēlīgi? es negribētu visu mūžu vergot, vai tik sadedzināta kā iespējamā ragana.... ma nir labi tepat.... kur valda brīvība un kur es varu darīt gandrīz visu, ko vēlos.

Līdzīgie jautājumi

 • как перевести на русский:'' taksācijas periodā darba devējs ir piemērojis lielākus atvieglojumus par apgādājamajiem'???
  ц во время таксации работодатель сделал больше поблажек опекаемым хлопцам  
 • cik ilgā laikā pārskaitās nauda no vienas bankas uz otru? piemēram, no norvik uz dnb?
  Ja no vienas un tās pašas banka tad pāris minutēs. Ja dažādas, tad 1-2 dienas, bet par kādiem ~10 Ls, var uzreiz pa pāris minutēm...
 • Поясните пжл фразу "Piemēram, darba tapšanas laikā tika veiktas izmaiņas darba likumā"?
  С тобой заключили договор на основании действующего трудового законодательства. В законодательстве появились изменения, а значит автоматически и меняется твой договор. Например: изменилась сумма минимальной зарплаты, а в договоре у тебя внесена сумма, которая уже не является правильной. Вот и автоматически меняется договор. Получать ты будешь на основании тех норм, которые действуют на сегодняшний день, а не на день заключения и подписания трудового договора. Может меняться процент подоходного налога или социального налога.
 • Vai skolas laikā biji/esi aktīvs un piedalījies/piedalies ārpusstundu nodarbībās?(piem. koris,ansamblis basketbols, volejbols..u.c)
  Dažbrīd pat pārāk aktīva..

  Basketbols (trīs dažādās vietās ),
  Volejbols,
  Koris savulaik,
  Vācu val. kursi ārpus stundām,
  Dejošana - iesākumā tautas dejas, tad sporta dejas, tad modernās dejas..
  Visādās olimpiādes,
  Sporta sacensības,
  Galda teniss (kādreiz),
  Zīmēšana un tēlotāja māksla kādu laiciņu,
  Daiļrunāšana,
  Darbošanās skolas padomē savulaik arī..

  Plus ik pa laikam palīdzu novadīt pasākumus skolā.
  Aktīvistu aktīvists
  Nu, kurš pārspēs?!
 • Kāds sods pienākās augļotājam Viduslaikos?
  Mēs vienkārši slīkstam sevis radītā - stulbuma, nevīžības...naivas uzticēšanās purvā. Un mēs paši to pieļāvām un turpinam pieļaut - kā aitu bars joprojām ejam  finansiālo mūdžu pavadā. Par viduslaikiem nepateikšu, droši vien atkarīgs, kurā pasaules malā. Kā video redzams, Eiropā gāja uz urrā no 12.gadsimta.
  Mūsdienās, kur siltāks, kopš senseniem laikiem pastāv sistēma -   Šariats, kur augļošana ir aizliegta ar likumu.   Islāma bankām  ir nevis komerciāla, bet sociāla loma. Domāju, ka ļoti daudzas lietas par Islāmu mums pasniedz sagrozītā veidā - t.i. - tiekam baroti ar meliem.
  http://www.youtube.com/watch?v=9T7VXo390P4
  Domāju, tur tādi žipčiki ātri vien tiku sabāzti cietumos.
    

 • Viduslaikos bija ciema muļķis, kas ciema muļkis ir mūsdienās?
  Par tādiem uzskatu tos/tās, kas dzīvē nav sasnieguši neko nozīmīgu, ir par slinku lai vispār nodarbotos ar kaut ko lietderīgu un visam tam klāt vēl ar to pamanās lielīties.
 • Kā domājat - vai šajā gadsimtā radīsies jauna politiskā iekārta?
  Vēl jau ir anarhija gan tā ar ko šo jēdzienu visbiežāk asociē, ķip likumu un varas pilnīga neesamība, un katrs dara pilnīgi ko sagribas. Kā arī tā, kas patiesībā bija idejas pamatā, respektīvi, katrs var darīt ko grib, pilnīga brīvība, bet ar savu brīvību nedrīkst ierobežot cita brīvību, kā arī visus kopīgos jautājumus lemj visi kopā. Cilvēcei vislabāk būtu patiesā anarhijas izpausme, kura nav reāla, jo lielākā daļa cilvēku to sačakarētu.
  Runājot vai var rasties jauna iekārta, var, ja rodas spiedoša nepieciešamība pēc tādas, vajadzīgi noteikti apstākļi. Līdz tam vēl ceļš ejams, esošās iekārtas sevi ir degradējušas, bet pie varas esošie, turpinās to līķi muļāt cik vien var. Un arī, ja ko mainīs tad piedāvās kaut kādu hibrīdu, no jau izdomātajām, protams, kas finansiāli un variski būs izdevīgs tiem.
 • Kāpēc viduslaikos bruņiniekiem uz bruņucepurēm bija ragi?
  Viņi sevi morāli gatavoja atgriešanās brīdim no kariem :)))
 • kas jāievēro sēru periodā?
  novembri ir tādi sēru mēneši, kkad tuvākajās dieenās ir tā diena, kad nogalināja Kenediju.
  Personīgi es zinu, ka bieži vien mēs sērojam sava egoisma dēļ. Aizgājušie grib, lai mēs būtu laimīgi, tāpēc nevajag sērot un izplatīt to, laabāk izplatīt prieku, laimi. jo vairāk domā par sliktām lietām, jo vairāk tās izplatās, un otrādāk.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system