Labākā atbilde

  1.  0 0

  raikina31 (41) 6 (9982)2615 9 g  

  man par ticību nav ko strīdēties, jo nevienu oficiāli neparstāvu, bet tie uzbāzīgie, kas cenšas piesaistīt mani kā kārtējo ''aitiņu'' gan cenšas iestāstīt ka viņējā tā labā, bet citas sliktas un nepatiesas
  patiesībā tas kaitina, jo liekas, ka īsta ticība šajos ticības konfliktos nemaz nav - tur ir tikai ārīšķiba un aprēķins
  ticu tikai tam - ka ir augstākie spēki kas mūs pieskata, bet katrā tautā šo vienu un to pašu sauc un izprot savādāk, bet uz baznīcu jau raujas vairāk tie, kam vairāk ir ko no grēkiem nožēlot vai ieraduma pēc no bērnības dzīti un tapēc jāiet
  reizēm liekas, ka tieši ticības ir tās, kas rada konfliktus cilvēku, tautu un valstu starpā

Atbildes

  1.  0 0

  jokimazi 5 (3555)1516 9 g  

  jo nav viena vienota viedokļa par to,kas ir tas "augstākais". Ja ar vārdu Dievs tiek saprasta, tā persona,kas kontrolē mūsu likteņus, atbild par to,kas ar mums notiek. Tad es pats sev esmu dievs. Jo par savu dzīvi rūpējos pats. Bet ja ar vārdu "Dievs" tiek saprasts apkārtējas pasaules izcelšanās un tās skaidrojums, tad man Dievs ir tehnoloģijas un zinātnes atklājumi.

  1.  0 0

  Seroquel (30) 7 (27410)4518 9 g  

  tikai idioti dara ticibas varda muljkibas un megina citas salidzinat ar savu vai noniecinat
  ticiba ir domata berniem kam nav dzives merkja, lai ievirzitu pratu mazliet kkadas sliedees..
  citadak te visvisadi 'ozoli' izaug
  pec gadiem 16-18[atkariba no attistibas pakapes] var atmest ticibu un sakt domat pasham

  1.  0 0

  polaarlapsa (31) 6 (5092)227 9 g  

  Es nestrīdos - lieku kristiešus mierā, lai vārās savā sulā. Un jā - es neticu augstākajam saprātam, vai kkam augstākam, kas tiešā veidā vada pasauli. Es ticu ka kopā un katrs par sevi mēs esam spēks un to putru būs vien jāizstrebj pašiem...

  1.  0 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 9 g  

  Ai sink (bļins, Slaktera kungs mani ir ,,saindējis" bišku),  kā mēs katrs nosaucam šo Lielo Enerģiju- vai par Dievu, zaļajiem cilvēciņiem utt - izejot no savas attīstības/sabojātības pakāpes. Vienalga taču. Manu draugu,. paziņu lokā kaut kā neesmu fiksējis strīdus par ticību. Lielie bļaustekļi visbiežāk pat paši nejēdz, par ko vispār bļaustas! :) Ir abzolūti vienalga, kam tic cilvēks - jo taisnība ir mums visiem un nevienam. Ja cilvēkam ar viņa ticību ir labi dzīvot, tad ok - tad viņam ir taisnība - priekš viņa. Ar mani ir tā, ka es nestrīdos šajā jomā, jo viss, ko mēs redzam sev apkārt - pirmkārt -  ir fantastiski (šeit es nedomāju par homo sapienu izdarībām :) , bet vairāk par procesiem dabā).. man nav atbilžu uz daudziem jautājumiem. Un es zinu, ka nekad uz daudziem arī nesaņemšu. Un nevajag. IR JĀDZĪVO! Nav ko kašķi meklēt tur, kur viņš nemeklē Tevi.  

  1.  0 0

  hendue 4 (1005)36 9 g  

  Nav ticības, nav par ko strīdēties..  

  1.  0 0

  musons78 (40) 5 (2546)36 9 g  

  zinu tikai to-kas ir fakti! ticība manuprāt ir gadsimtos ieilgusi lļautiņu lētticība/rakstura trūkums utt..

  1.  0 0

  Odium77 7 (44056)3412 9 g  

  es nestriidos, neapgalvoju, utt. man vnk ir savs viedoklis, paareejie var skatiities pashi, pienjemt, nepienjemt.

Līdzīgie jautājumi

 • Vai tāda ir patiesība?
  skatoties kāds ir tas vērotājs, jo ir jau tādi kas neredz to kas notiek degungalā. bet nu jā, taisnība šitam būs.
 • Tā tak ir patiesība?
  ....NEPAREIZI...ne manta, ne nauda cilvēku laimīgu nedara.  Cilvēku laimīgu varētu padarīt apstākļu kopums, kas sastāv no finansiālās neatkarības, spējas realizēt savus sapņus un dzīvot vidē, kura tevi priecē (ģimene,mīlestība,sapratne un saticība un neatkarība no visiem tiem faktoriem, kas veido to smaguma nastu, ko dēvē par problēmām).
 • Vai tiešām patiesība ir tur .... ārā?
  Laikam gan! Jo mēs redzam tikai to, ko mums rāda mūsu ,,greizais sogulis" - visi maņu orgānu uztvertie signāli nonāk pelēkajā vielā, kur tiek apstrādāti un noraidīti tālāk mums saprotamā veidā. Bet mūsu uztveramo dzirdamo un redzamo frekvenču diapazons ir kā adatas dūriens plašajā spektrā. Piedevām tas, ko mēs redzam, dzirdam, jūtam, tiek izkropļots ar ,,cilvēcisko faktoru" - dzīves gaitā gūto pieredzi - iespaidiem, pieņēmumiem, subjektīvismu, traumām (kā tagad populāri). Atbilde - JĀ -  patiesība ir ārpus mūsu uztveres!
 • Kā tad tur patiesībā ir?
  Ļoti daudz faktoru, kas to nosaka.
  Raksturs, gēni/audzināšana, dzīves pieredze/kā tagad modē - psiholoģiskas +kājstarpja un galvas  traumas,  slimības (piem., // trakumsērga, Klaina - Levina sindroms)principi, atļautība, sabiedrība/vide uttttutjp.
  Es personīgi neskraidu, bet vnk šad tad stiprinu pārliecību, ka labākas par manējo nav!      (joks -nav tak laika, ircā jāsēž)
 • vai bērns vīriešu dzīvi mana???
  Jaa saak samazinaat savus teerinjus, un laiku ar draugiem ;)
 • Kāda ir patiesība par olu?
  Patiesību it kā zināju.. Ja dobums ir galā, tad gailis, ja sānos, tad vista.. Vai k-kā tā tur bija, protams, pašu tas īpaši nerausta..
 • Ceļā uz patiesību ir grūti iet?
  JA KAUT KO ILGI ESI TURĒJIS NOSLĒPUMU JO GRUTAK ATKLĀT PATIESĪBU
 • Kāda tad ir tā patiesība par patiesībām?(tur iekšā)
  Ta ir cilvēks dzēris pasaka to ko nevar pateikt skaidrā.
 • Tā nav tā tad patiesība?
  Hz. Neesmu specss šajā te visā.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system