Atbildes

  1.  0 0

  labasrokas (46) 2 (371)13 14 g  

  da jeb kadas galvenais kad zini kad vinas ir no sirds :)

  1.  0 0

  gardners (71) 6 (15706)3414 14 g  

  Sirdspuķītes.

  1.  0 0

  CaptnReins (36) 2 (387)15 14 g  

  Domajams Rozes kadas 15 sarkanas

  1.  0 0

  mklnz 5 (3859)124 14 g  

  Šodien sanāca dāvināt - tulpes, neļķes, rozes.

  1.  0 0

  Rampage 2 (392)1 14 g  

  sarkanas roziites..;D

  1.  0 0

  jahamuha1 6 (5228)239 14 g  

  nezinu!!!!!

  1.  0 0

  aggy (46) 1 (148)1 14 g  

  mīļākās viņai

Līdzīgie jautājumi

 • kādus ziedus dāvināsi 8.martā mīļotajai?
    
 • Jūss palīdzētu savai pusitei pačurāt????
 • atzītaties mīlestība bīeži savai pusītei?
  Kad jau vienreiz to esi izdarījis, lieki bremzēties... ļoti maigi, erotiski, vilinoši, bet citreiz tik cilvēciski atklāti un dziļi, ka pašai sāp....Dažādi ,ar vārdiem, bez vārdiem...ar pielikumiem, bez... atkarīgs no apstākļiem un iedvesmas:))
 • Pasaki savai otrai pulītei Es Tevi Mīlu?
  Pusītei, Bani! :)
  Un, ja nav, tad nevaru neko pateikt, esmu brīva kā putns, mammai varu pateikt ka mīlu vai kādam citam! :))
 • vai jūs bieži neuzticaties savai otrai pusītei?
  a es nevienam neuzticos, man tada slimiba... un vins ari no citiem neatskiras... uzticos vinam tikait tad kad vins gul...  
 • Ja 40 gadīgs vīrietis sūdzas savai māmiņai?
  Es tā arī pateiktu, ka man tāds lupata nav vajadzīgs. Besī ārā tādi vīrieši, kuri nekad nekļūst pieauguši un pieraduši turēties mammītei brunčos jau kopš bērnības!

  Man arī ir bijis tāds vīrietis, kurš vienmēr skrēja pie māmiņas un meklēja viņas aizstāvību un pats nesaprata, ka izskatās kā nožēlojams memmesdēliņš, kuram nav savas galvas uz pleciem un nav spējīgs risināt savas problēmas pats!

  Tādi vīrieši nekad nekļūs patstāvīgi un kaut arī viņi nodibina savu ģimeni, tomēs nespēj pārraut emocionālo saikni ar savu mammu, un tas tā turpināsies tik ilgi, kamēr mammas vairs nebūs...
 • Cik rūpīgi Tu seko līdzi savai veselībai?
  Diemžēl ne visai. Zinu, ka daudz, ko daru kaitnieciski (sākot ar kaitīgiem ieradumiem un beidzot ar domāšanu) sev (un ne tikai), bet nu... vienmēr šķiet, ka "ar mani jaut tā nebūs". Tā droši vien domāja visi,kas tagad atrodas.atradās onkoloģiskajās u.c utml. nodaļās..
  Ehh, labs. Jāiet uzpīpēt.  
 • Vai ir jāklausa savai sirdsapziņai?
  atkarīgs kāda viņa tev ir,ja pārāk pielaidīga un visu žēlīga,tad diez kas nebūs klausoties,pats sevi pametīsi zem tanka un beigu beigās tikai abloms vien sanāks
 • Vai tu uzsticies savai iekšējai balsij?
  Iekšējai balsij, jeb intuīcijai ir jāuzticas.
  Tā veidojas no cilvēka iepriekšējās pieredzes, tavs prāts zemapziņā ātri izanalizē situāciju un dod tev padomu balstoties uz šo tavu iepriekšējo pieredzi.
  Piemēram mauglim nekad iekšējā balss nespēs dot nekādu noderīgu padomu, ja viņam kāda cita vietā būs jāpieņem grūts lēmums, kas saistīts ar liela uzņēmuma vadības lietām. Savukārt ja viņš nokļūs džungļos un dzirdēs, ka viņam aiz muguras kaut kas nograb, viņš momentā pieņems labāko lēmumu kā rīkoties.
  Tā pat arī otrādi. Bils Geits ātri sapratīs kā rīkoties kritiskā situācijā ar Microsoft darbību, bet nonākot kaut kur džungļu biezoknī, intuīcija viņam nespēs pateikt priekšā, kas tur krūmos grabinās, lācis, lauva vai orangutāns.
  Mēs visi esam dzīvnieki, labi attīstīti, bet tomēr vēl aiz vien dzīvnieki, kuru instinkti mūsos vēl joprojām darbojas. Neuzticēšanās saviem dzīvnieciskajiem instinktiem ir muļķīga rīcība.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system