Labākā atbilde

  1.  0 0

  grauzdins 6 (5748)2718 7 g  

  Tapetes,
  koks,
  krāsotas sienas,
  sienas fotogrāfija,
  marmors -akmens.
  Ja ir maza telpa, tad vizuāli tā palielinās no vēsajām krāsām : zaļš, zils, violēts, pelēks.
  pēc 3 gadiem es pabeigšu interjera skolu un varēsi mani nolīgt, iedošu atlaidīti, jebkurā gadījumā būs pa lēto

Atbildes

  1.  2 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 7 g  

  Jebkāda, ka tik smuka un silta.    Ja nav smuka, lai vismaz ir silta. Man, protams, patīk dabiskais - guļbaļķu - senatnīgums, sapīts ar moderno tehnokrātisko askētismu vktml.. Vai slikti izskatās akmeņu, ķieģeļu mūrējums? +sakombinējot ar pārējo tādā kā seno bruņinieku/viduslaiku stiliņā ar masīvu sasprēgājušu oša vai ozolkoka galdu, soliem, pie sienas divmetrīga plazma, puskilovatīgi brenda bļaustekļi (mūsu pašu Radiotehnikas jaunie modeļi   )..  stūrī giljotīna un Svētās Inkvizīcijas rats!    

  1.  2 0

  Odium77 7 (44065)3412 7 g  

  jo dabīgāk jo labāk, bet galvenais lai silti un nesalst cauri.

  1.  1 0

  aldiskk 5 (4481)2511 7 g  

  labākās!???- it's a very complex issue...ir man gan krāsots reģipsis, gan ar tapetēm aplīmēts, ir krāsots apmetums, ir ar tapetēm apmetums, ir apmetums ar putu struktūrslāņiem noklāts, ir struktūrapmetums, ir dēļu apšuvums, ir baļķu imitācijas apšuvums, ir granītimitācijas apdare, ir akmmens mūris, ir oniksa apšuvums, ir klinšu imitācijas apdare, ir flīzes uz apmetuma un vēl šis tas...tās viss ir manas mājas telpu apdarē...katram ir kāds + moments, kāda noteikta funkcionalitāte un sienas "pīrāga" risinajums...termins "vislabākās" nav piemērojams!!!

  1.  0 0

  Seroquel (31) 7 (27410)4518 7 g  

  man ir biezas kiegelju sienas , vot griida ir plana, visa jacelj uz augsu.

  1.  0 0

  GucciR 6 (12308)4722 7 g  

  stikla nē nu, baļķu, apkārt dēļišu apšuvums

  1.  0 0

  weronika800 6 (19393)3411 7 g  

  manējās šķībās
  jo mājās pat sienas palīdz
  nu...?kā var nebūt pašas labākās

  1.  0 0

  predator1989 7 (23290)4831 7 g  

  nezinu,es teiktu,ka ķieģelis un gāzbetons.

  1.  0 0

  Vaavereens 7 (31509)41141 7 g  

  tapetes- skaisti dizaini
  koks-dabiski un klasiski + smuki smaržo
  krāsots reģipsis- ideāli, gribi jaunu krāsu-ņem un nokrāso! :)

  1.  0 0

  iDcore 6 (5989)338 7 g  

  Nezin, droši vien būtu interesanti no koka, bet tad iespējams to vajadzētu kārtīgi pārdomāt un apstrādāt..

Līdzīgie jautājumi

 • Ar kādu dziesmu tu asociē savu dzīvi dotajā brīdī? Kuri vārdi to vislabāk pamato?

  vairs nav ko piebilst... =]
 • Vai Tu atbalsti smeekjeeshanu! savu atbildi pamato!
  Esmu pret smēķēšanu. Man no dūmiem paliek slikti un sākas migrēna. Nemaz nerunājot par to, cik ļoti lielai daļai smēķētāju smird elpa un cik skaisti, dzelteni zobi..
  Man riebjas, ka cilvēki pat stāvot rindā nevar paiet sāņus.. smēķē arī jaunie vecāki. laikam jau bērna veselība pie vienas vietas. Jaunās, smēķēšojās māmiņas vispār tracina. Un vēl ir tādi, kas nocietušies, braucot vilcienā, ka nevar pat pagaidīt līdz durvis atvērsies un jau pamanās aizsmēķēt. Vēl ir pretīgi, ka stāvu pie luksofora un pienāk jauns smuks puisis ar cigareti vienā rokā un aliņu otrā. Autobusu pieturās vispār vājprāts darās.
 • kas bija pirmais vista vai ola(pamato savu atbildi)?
  Zinu, ka uz šo jautājumu jau sen mēgināts rast risinājumu, bet tomēr.. Pēdējās dienas īpaši centos atbildēt uz šo jautājumu un izsecināju, ka pirmā bija vista. Tiktiešām - vista!
  Tas pierādāms ļoti vienkārši. Kā jau zināms, ir divas pasaules rašanās hipotēzes. Pirmā - kreacionisms [pasauli radījis radītājs], otrā - evolūcijas teorija [dzīvība radusies nejauši, pati no sevis, attīstījusies no vienkāršā uz sarežģīto]. Tātad. Ja uzskatam, ka pasauli radījis radītājs, tad atceramies, ka no sākuma viņš radīja dzīvniekus [nekādu olu!]. Tas pierādās arī tad, ja ticam evolūcijas teorijai. Dzīvās radības attīstījās un tādā veidā kļuva par vistām. [Iespējams no sākuma bija daži spalvaini dinozauriņi, kuri sadraudzējās ar citiem dinozauriņiem - un lūk! Mēs iegūstam vistu! Tā attīstas un negaidīti sāk dēt!] Tātad vista apsteidz olu!
  Šķietami atbilde ir rasta, taču negaidīts pavērsiens! Izrādās, ka britu zinātnieki jau pirms krietna laika noskaidrojuši, kas bija pirmais - vista vai ola? Pēc viņu domām, pirmā bija ola. Viņuprāt, vienkārši izsakoties, iemesls slēpjas faktā, ka ģenētiskais materiāls dzīvnieka dzīves laikā nemainās. Tādēļ pirmais putns, kas, iespējams, pirmsvēsturiskos laikos attīstījās līdz tam, ko mēs sauktu par vistu, vispirms ir eksistējis kā embrijs olā.
  Ziniet? Šoreiz es zinātniekiem neticēšu [viņi neizklausās īpaši pārliecinoši]. Tātad. Pirmā bija vista. :] Droši vien, domas atkal dalās. Vieni teiks, ka pirmā bija ola, citi, ka vista, bet vēl kāds apgalvos, ka vista un ola abas bija nepirmās  

 • Vai uzskati par svarīgu zināt kāpēc tava otra pusīte pašķīrās ar bijušo? pamato- kāpēc?
  Labs jautājums!   Savā laikā es nekad neprasīju arī saviem jaunajiem padotajiem, kas tika pārsūtīti tjipa uz pāraudzināšanu vai tad, kad iepriekšējā vadība netika galā ar viņiem. Man bija īsa uzruna - ,,Mani neinteresē Tava pagātne un Tavi s...i! Te Tev iespēja sākt visu no jauna. Mana un kolektīva attieksme atkarīga ne no Tavas pagātnes, bet kā parādīsi sevi." Tā apmēram arī attiecībā uz otru pusīti... Mani tas neinteresē, tikmēr KAMĒR. Un būtībā neinteresē arī PĒC TAM. Tikai zinot   (uz pieaugušiem, rīcībspējīgiem, pieskaitāmiem tas viennozīmīgi) pagātni, redzot tagadni, var modelēt nākotni.
 • Ja jums būtu bērns jūs pirmobērnu gribētu meitenīti vai puisīti. Kāpēc, pamato izvēli?
  Nu kā būs, tā būs,... Galvenais, lai vesels, un ir smadzenes, kurām nebūtu tieksme uz deģenerēšanās ceļu.
  Bieži ir dzirdēts, ka cilvēki saka, ka vieglāk ir ar meitenēm, nezinu tas moš tāds tik stereotips.
 • Vai tu lieto Windows 10. Pamato, kāpēc lieto, vai kāpēc nelieto? Kādi plusi un mīnusi?
 • .." Patiesība,pat krustā sista,paliek dzīva " <---- Piekrīti? Pamato savu izvēli .
  Piekrītu, jo vienalga, ko tu darītu, patiesību jau tas nemainīs.
  Piem., ja mani sauc Airisa, bet es pateikšu, ka Rūta, un pasēē būs rakstīts Airisa, bet pasi saplēsīs, tas jau nemainīs faktu, ka mani sauc Airisa. :D
 • Kur tu labpratak dzivotu,Pilsetaa jeb Laukos?Pamato kaapeec!!!
  faktiski dzivoju laukos, bet parsvara pilseta......un dodu prieksroku laukiem, pienemsism piepilseta, bet noteikti ne pilseta..........es ilgi tur nevaru izturet, protams ir daudz extru dzivojot pilseta, bet e snespeju iztruet to pilsetas ritmu, stresu, piem. tagadf vasara karstumu...........nu neee, es tur tik ta ireet varu, bet ne dzivot, esmu gan vairak dabas berns!!!!!!!!
 • Zinu, ka sapņot un būvēt īstus projektus Gaisa pilīm IR nereāli, bet tomēr - Vai sapņot ir kaitīgi, pamato tieši kāpēc?
  Sapņot var, ja no tā gūsti kaut nelielu baudu un iekšēju apmierinājumu.
  Bet, ja sapņi sāk jaukties kopā ar realitāti, tad gan ir kaitīgi ....
 • Vai tusinja var iepaziies un pectam ar to cilveku but kopa? Pamato atbildi?
  njā, es viena tadā tusiņā - pirtī netīšām iepazinos :) un nu jau pec meneša bus 1 gads kopš esam kopā ;]...


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system