Labākā atbilde

  1.  0 0

  zai4iks 4 (1672)311 10 g  

  njā, es viena tadā tusiņā - pirtī netīšām iepazinos :) un nu jau pec meneša bus 1 gads kopš esam kopā ;]...

Atbildes

  1.  1 0

  zigits 4 (1664)27 10 g  

  iepaziities var pilniibaa jebkur un ja tas cilveks Tev patiik un Tev ir labi ar vinju kopaa kapec gan neturpinaat attieciibas? un iepaziities tusinja vai pirtii es domaju ka ir daudz labaak nekaa iepaziities piemeeram internetaaa ... :P

  1.  0 0

  spaikers_ 7 (56252)4954 10 g  

  ir warianti simts un wiens

  1.  0 0

  evinsh (35) 6 (14655)3426 10 g  

  var,un tas vai paliksi kopā nav atkarīgs no iepazīšanās vietās.iepazīties var da jebkur.

  1.  0 0

  iive2 6 (16299)224 10 g  

  tusinjaa??? jaa var gan.. ar manu ieprieksheejo puisi taa bija.. izvilkaam divus laimiigus laimiigus gadus tad es vinju pametu. varbuut tas bija dieva pirksts jo atagda jau divaarpus gadus esmu kopaa ar cilveeku ar kuru velos nodziivot visu muuzhu - nepraatiigi iemiileejusies :*

Līdzīgie jautājumi

 • kas bija pirmais vista vai ola(pamato savu atbildi)?
  Zinu, ka uz šo jautājumu jau sen mēgināts rast risinājumu, bet tomēr.. Pēdējās dienas īpaši centos atbildēt uz šo jautājumu un izsecināju, ka pirmā bija vista. Tiktiešām - vista!
  Tas pierādāms ļoti vienkārši. Kā jau zināms, ir divas pasaules rašanās hipotēzes. Pirmā - kreacionisms [pasauli radījis radītājs], otrā - evolūcijas teorija [dzīvība radusies nejauši, pati no sevis, attīstījusies no vienkāršā uz sarežģīto]. Tātad. Ja uzskatam, ka pasauli radījis radītājs, tad atceramies, ka no sākuma viņš radīja dzīvniekus [nekādu olu!]. Tas pierādās arī tad, ja ticam evolūcijas teorijai. Dzīvās radības attīstījās un tādā veidā kļuva par vistām. [Iespējams no sākuma bija daži spalvaini dinozauriņi, kuri sadraudzējās ar citiem dinozauriņiem - un lūk! Mēs iegūstam vistu! Tā attīstas un negaidīti sāk dēt!] Tātad vista apsteidz olu!
  Šķietami atbilde ir rasta, taču negaidīts pavērsiens! Izrādās, ka britu zinātnieki jau pirms krietna laika noskaidrojuši, kas bija pirmais - vista vai ola? Pēc viņu domām, pirmā bija ola. Viņuprāt, vienkārši izsakoties, iemesls slēpjas faktā, ka ģenētiskais materiāls dzīvnieka dzīves laikā nemainās. Tādēļ pirmais putns, kas, iespējams, pirmsvēsturiskos laikos attīstījās līdz tam, ko mēs sauktu par vistu, vispirms ir eksistējis kā embrijs olā.
  Ziniet? Šoreiz es zinātniekiem neticēšu [viņi neizklausās īpaši pārliecinoši]. Tātad. Pirmā bija vista. :] Droši vien, domas atkal dalās. Vieni teiks, ka pirmā bija ola, citi, ka vista, bet vēl kāds apgalvos, ka vista un ola abas bija nepirmās  

 • Vai Tu atbalsti smeekjeeshanu! savu atbildi pamato!
  Esmu pret smēķēšanu. Man no dūmiem paliek slikti un sākas migrēna. Nemaz nerunājot par to, cik ļoti lielai daļai smēķētāju smird elpa un cik skaisti, dzelteni zobi..
  Man riebjas, ka cilvēki pat stāvot rindā nevar paiet sāņus.. smēķē arī jaunie vecāki. laikam jau bērna veselība pie vienas vietas. Jaunās, smēķēšojās māmiņas vispār tracina. Un vēl ir tādi, kas nocietušies, braucot vilcienā, ka nevar pat pagaidīt līdz durvis atvērsies un jau pamanās aizsmēķēt. Vēl ir pretīgi, ka stāvu pie luksofora un pienāk jauns smuks puisis ar cigareti vienā rokā un aliņu otrā. Autobusu pieturās vispār vājprāts darās.
 • A tie misteri irci un mis irces pectam tiks savestas kopa attiecigi pec iegutas vietas? :D
  Nu es ceru ka kut kas interesants buus izdomaats :)
 • Kam ir lielaaka noziime naudai vai tomeer miilestiibai?! Pamato savu atbildi...
  Es zinu, ka tas izklausās stulbi, bet, manuprāt, abiem ir vienlīdz liela nozīme. Jo es nedomāju, ka cilvēks būs pārticis un laimīgs tikai mīlestības dēļ. Manuprāt, vajag arī naudu, lai cilvēki būtu laimīgi. :]
 • kura/š irciets ir liels muldētājs,nenopietns cilvēks (pamato atbildi)?
  on-line
 • Kurā dzīves gadā ievāc sulīgās burkānu saknes? Kāpēc pārtikai neievāc savvaļas burkāna saknes, bet gan dārzos un tīrumos audzētos burkānus? Atbildi pamato Pie kuras klases pieder burkāni?
      
  Burkānu izcelsme un raksturojums
  autors: Mārīte Gailīte, publicēts: 2010.04.14.

    Burkānu (Daucus carota L.) dzimtene ir Afganistāna un dienvidaustrumu Āzija. Kultūrā tos audzē jau vairākus gadu tūkstošus, viens no pirmajiem tos ir aprakstījis Hipokrāts. Tas ir divgadīgs seleriju (Apiacea) jeb čemurziežu dzimtas augs. Divdīgļlapju klases. Pirmajā gadā veido lapu rozeti, otrajā gadā – līdz 1,8 m augstu stublāju un ziedus. Ievāc otrajā gadā. Ziedkopa – salikts čemurs, sasniedz 3-7 cm diametrā, satur vairākus simtus sīkus, baltus vai gaiši rozā ziedus. Auga ēdama daļa – paresnināta sakne, kas veidojas pirmajā audzēšanas gadā.
    Tas, ka mājas burkāni nākuši no savvaļas burkāniem, ir pasaulē populārs mīts. Lai arī tiem ir līdzīga smarža un garša, ir noskaidrots, ka savvaļas burkāns un mājas burkāns nav no vienas un tās pašas sugas. Botāniķiem līdz šim nav izdevies izstrādāt ēdamo augu no savvaļas saknes. Ēdamais burkāns pamatos atbilst pilnīgi citai sugai, kas ļoti atšķiras.
 • Ķīmisko elementu periodiskās tabulas ceturtās A grupas elements veido oksīdu – AO2, kurā skābekļa masas daļa ir 21,23%. Kas ir šis ķīmiskais elements? Atbildi pamato ar aprēķinu
  21.23% ir 32g/mol
  100% ir x g/mol
  21.23/100=32/x
  x= (32*100)/0.2123=150,7 g/mol
  M(A)=150.7-32=188.7 g/mol elements A ir alva Sn (stannum)  
 • kapec liela dala cilveku noiedz ka ar kadu satiekas un ir kopa?
  Nu iespējams kaunējas par to ka ir kopā ar to otro cilvēku, vai kaunās no tā cilvēka kā tā!
  Nu man grūti saprast esmu diezgan godīgas dabas cilvēks! :)
  Vai arī viņiem ir bail atzīt ka nav brīvi!
 • kas ir pirmais ko juus izdarat atnaakot maajaas peec tusinja?
  nekad neatceros, jo tusi ir tik smagi ka domaju ka es majas tiku, kur nu vel gulta
 • cik es sapratu, vakar bijam iemaldijusies rokeru tusinja.. kapec vinu mus nenogalinaja?
  vinji vnk tevi nepamanija..


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system