Labākā atbilde

  1.  1 0

  Pianiste (28) 6 (5573)2311 12 g  

  Es zinu, ka tas izklausās stulbi, bet, manuprāt, abiem ir vienlīdz liela nozīme. Jo es nedomāju, ka cilvēks būs pārticis un laimīgs tikai mīlestības dēļ. Manuprāt, vajag arī naudu, lai cilvēki būtu laimīgi. :]

Atbildes

  1.  1 0

  melis26 7 (46902)4754 12 g  

  ar mīlestību nevar pabarot ģimeni

  1.  0 0

  Evisa 8 (138674)420113 12 g  

  Nauda ir miesai - lai apmierinātu mūsu organisma prasības(pārtika, apģērbs utt.), bet mīlestība - dvēselei, lai mēs justos laimīgi.

  1.  0 0

  bumba_waartos 6 (6543)2517 12 g  

  Naudai. Bez naudas nebūs, ko vēdera bāzt.

  A mīlestība var pagaidīt!

  1.  0 0

  Odium77 7 (43712)3413 12 g  

  ne vienam ne otram, bet varai ir lielaaka noziime.

  1.  0 0

  polaarlapsa (34) 6 (5092)237 12 g  

  man domāt mīlestībai... Vismaz ja man jāizvēlas....

  1.  0 0

  munkss (35) 8 (207596)533175 12 g  

  Nepamatošu gan

  Ja ir Mīlestība, tad arī vienam no diviem noteikti tā nauda būs, vai arī nopelnīsim

  1.  0 0

  mminna 6 (8661)41950 12 g  

  Vajag pa priekšu mīlestību - naudu sapelnīšu ar mīļoto kopā ! :)
  Būs gan nauda, gan mīlestība :)!

Līdzīgie jautājumi

 • Vai Tu atbalsti smeekjeeshanu! savu atbildi pamato!
  Esmu pret smēķēšanu. Man no dūmiem paliek slikti un sākas migrēna. Nemaz nerunājot par to, cik ļoti lielai daļai smēķētāju smird elpa un cik skaisti, dzelteni zobi..
  Man riebjas, ka cilvēki pat stāvot rindā nevar paiet sāņus.. smēķē arī jaunie vecāki. laikam jau bērna veselība pie vienas vietas. Jaunās, smēķēšojās māmiņas vispār tracina. Un vēl ir tādi, kas nocietušies, braucot vilcienā, ka nevar pat pagaidīt līdz durvis atvērsies un jau pamanās aizsmēķēt. Vēl ir pretīgi, ka stāvu pie luksofora un pienāk jauns smuks puisis ar cigareti vienā rokā un aliņu otrā. Autobusu pieturās vispār vājprāts darās.
 • kas bija pirmais vista vai ola(pamato savu atbildi)?
  Zinu, ka uz šo jautājumu jau sen mēgināts rast risinājumu, bet tomēr.. Pēdējās dienas īpaši centos atbildēt uz šo jautājumu un izsecināju, ka pirmā bija vista. Tiktiešām - vista!
  Tas pierādāms ļoti vienkārši. Kā jau zināms, ir divas pasaules rašanās hipotēzes. Pirmā - kreacionisms [pasauli radījis radītājs], otrā - evolūcijas teorija [dzīvība radusies nejauši, pati no sevis, attīstījusies no vienkāršā uz sarežģīto]. Tātad. Ja uzskatam, ka pasauli radījis radītājs, tad atceramies, ka no sākuma viņš radīja dzīvniekus [nekādu olu!]. Tas pierādās arī tad, ja ticam evolūcijas teorijai. Dzīvās radības attīstījās un tādā veidā kļuva par vistām. [Iespējams no sākuma bija daži spalvaini dinozauriņi, kuri sadraudzējās ar citiem dinozauriņiem - un lūk! Mēs iegūstam vistu! Tā attīstas un negaidīti sāk dēt!] Tātad vista apsteidz olu!
  Šķietami atbilde ir rasta, taču negaidīts pavērsiens! Izrādās, ka britu zinātnieki jau pirms krietna laika noskaidrojuši, kas bija pirmais - vista vai ola? Pēc viņu domām, pirmā bija ola. Viņuprāt, vienkārši izsakoties, iemesls slēpjas faktā, ka ģenētiskais materiāls dzīvnieka dzīves laikā nemainās. Tādēļ pirmais putns, kas, iespējams, pirmsvēsturiskos laikos attīstījās līdz tam, ko mēs sauktu par vistu, vispirms ir eksistējis kā embrijs olā.
  Ziniet? Šoreiz es zinātniekiem neticēšu [viņi neizklausās īpaši pārliecinoši]. Tātad. Pirmā bija vista. :] Droši vien, domas atkal dalās. Vieni teiks, ka pirmā bija ola, citi, ka vista, bet vēl kāds apgalvos, ka vista un ola abas bija nepirmās  

 • kura/š irciets ir liels muldētājs,nenopietns cilvēks (pamato atbildi)?
  on-line
 • Vai tusinja var iepaziies un pectam ar to cilveku but kopa? Pamato atbildi?
  njā, es viena tadā tusiņā - pirtī netīšām iepazinos :) un nu jau pec meneša bus 1 gads kopš esam kopā ;]...
 • Ķīmisko elementu periodiskās tabulas ceturtās A grupas elements veido oksīdu – AO2, kurā skābekļa masas daļa ir 21,23%. Kas ir šis ķīmiskais elements? Atbildi pamato ar aprēķinu
  21.23% ir 32g/mol
  100% ir x g/mol
  21.23/100=32/x
  x= (32*100)/0.2123=150,7 g/mol
  M(A)=150.7-32=188.7 g/mol elements A ir alva Sn (stannum)  
 • Kurā dzīves gadā ievāc sulīgās burkānu saknes? Kāpēc pārtikai neievāc savvaļas burkāna saknes, bet gan dārzos un tīrumos audzētos burkānus? Atbildi pamato Pie kuras klases pieder burkāni?
      
  Burkānu izcelsme un raksturojums
  autors: Mārīte Gailīte, publicēts: 2010.04.14.

    Burkānu (Daucus carota L.) dzimtene ir Afganistāna un dienvidaustrumu Āzija. Kultūrā tos audzē jau vairākus gadu tūkstošus, viens no pirmajiem tos ir aprakstījis Hipokrāts. Tas ir divgadīgs seleriju (Apiacea) jeb čemurziežu dzimtas augs. Divdīgļlapju klases. Pirmajā gadā veido lapu rozeti, otrajā gadā – līdz 1,8 m augstu stublāju un ziedus. Ievāc otrajā gadā. Ziedkopa – salikts čemurs, sasniedz 3-7 cm diametrā, satur vairākus simtus sīkus, baltus vai gaiši rozā ziedus. Auga ēdama daļa – paresnināta sakne, kas veidojas pirmajā audzēšanas gadā.
    Tas, ka mājas burkāni nākuši no savvaļas burkāniem, ir pasaulē populārs mīts. Lai arī tiem ir līdzīga smarža un garša, ir noskaidrots, ka savvaļas burkāns un mājas burkāns nav no vienas un tās pašas sugas. Botāniķiem līdz šim nav izdevies izstrādāt ēdamo augu no savvaļas saknes. Ēdamais burkāns pamatos atbilst pilnīgi citai sugai, kas ļoti atšķiras.
 • Kada bija jusu aizvadiitaa gada lielaaka veixme un neveixme ?
  veixme-  izlemu noiret dziivokli un tagad nesaprotu, ka vareju dzivot bez
  neveixme- iisteniibaa pat nezinu... laikam tomer veicas  vairak :)
 • naudai ir smaka????
  njuuu ir vinjai sava ipatneejaa "smaka" un ne vienmeer cilveeki bez naudas smird! =//
 • Lbaakaa recepte miilestiibai???
  ja to recepti būtu tik viegli atrast un to kūku tik viegli uzcept, tad visi katru dienu no tās vien pārtiktu...


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system