Labākā atbilde

  1.  0 0

  Letinhs 7 (48161)4984 11 g  

  mm jo nedarbus var darīt arī darbā!!!

Atbildes

  1.  0 0

  laimes_bridis 6 (14029)2414 11 g  

  Nedarbi ir neatņemama darba sastāvdaļa....:))

  1.  0 0

  Operaatoors (29) 4 (2012)26 11 g  

  darbus dariit ir slinkums, bet nedarbus - naat :)

Līdzīgie jautājumi

 • Uz kādiem darbiem, nedarbiem jums šodien noskaņojums?
  uij - uz trakām lietām... uz nelielu skrējienu no manas mājas līdz Ērgļu klintīm un pēc tam atpakaļ...
  uz manssuņabērns līdzi nāks
 • Vai vienmēr, vārdi ar darbiem saskan.?
  Ne vienmēr.Reizēm to pat pats nepamana,ja kāds uz to speciāli nenorāda.Visbiežāk esmu to pamanījusi pasniedzējos-māca vienu,bet paši dara pavisam ko citu!-Kā kaut kas tāds vispār ir pieļaujams?
 • Kas ir tas, ko Tu vienmēr esi vēlējies darīt, bet kam vienmēr ir pietrūcis laika?
  varu minēt tādu lietu kā mācīšanos.
  vienmēr atrodas kaut kas tāds, kas jādara un tam atliek maz laika, vai vispār aizmirstās..
 • Kādai lietai vienmēr ir jāatrodas Tavās mājās?
  Tādu IR neskaitāmi daudz..
  Mājās Man ir viss, kas Man nepieciešams, lai spētu pilnvērtīgi dzīvot....
  viss sākot ar apģērbu-svārciņi, maiciņas un pārtiku--.tomāti, gurķi, salāti, 3in1, kefīrs, piens,beidzot ar sadzīves tehniku--->taisnotājs, mūzikas atskaņotājs, utt....
  Visa Mana valstība..VISS, BEZ KĀ NESPĒJU DZĪVOT....Mana mazā Paradīze zemes virsū
 • Ir jautājums uz kuru pats īsti nezinu atbildi- kāpēc mēs mājās turam suņus, kaķus, zivis, putnus - kas mums pietrūkst?->
  dzivnieki ir tie kas uztur nosaciiti muziigu dzivibu majas, ir troksnis, ir jarupejas, ienes nebeidzamu jautribu majas, drosibu, jo neka uzticigaka par suniem nav, kakis milji piegaludisies kad bus skumji, un negribesies lai kads cts uzbazas ar jaut., bet dzivnieks neko nejauta, jo vnk. nevar to izdarit, vinsh vnk. pieglauzhas sava zinja mierina un samiljo, nezinu ka citiem , bet tas palidz.
  vini ir prieks, energija, milestiiba, uzticiiba kas reti raxtyuriga cilvekiem, nesamakslotiba, godiigums....karoch viss tas kas cilvekiem un vel vairaak!!!!
 • Vai dzīve mums vienmēr sniedz to, ko paši esam nopelnījuši?
  Lielākā mērā jā. To varētu neattiecināt uz cilvēka mazuļa/bērnības/skolas posmu. ,,Startu"nosaka vecāi - to izglītības, intelekta, aristokrātijas līmenis un sociālais statuss.
  Kaut, protams, ir gadījumi, kad bomzim -pļēguram bērns izsitas daudz augstāk par miljonāra atvasi, kas vnk nodzeras, pazudina, iztukšo sevi izklaidēs, baudās utml.
  Un pilnīgi piekrītu - dzīvā biežāk gan par rezultātu vajag pacīnīties. Bet bonusā nāk gandarījums un pašlepnums par panākto.  
 • Vienmēr ko aizmirstam,kā mums uzlabot savu atmiņu ?
  iegadaties pieziimju blocinju :))
  wai wnk telefonaa nemitiigi atgaadinajumus rakstiit - taa daru es , gan to gan to.. wnk atminja tieshaam pieklibo un tas biezpiens neko neliidz - wismaz taados daudzumos lai liidzeetu es nespeju ieest :)
 • Vai saista visas taas zarnas, aknas, zults? Vai tas viss ir skaisti? Kaa nekaa mums iekshaa atrodas:))
  Esmu anatomiju godam studējusi, katru orgānu ne tikai apskatījusi, bet vēl uz A3 formāta, ar smalku otiņu akvarelis + grafika, izzīmējusi. NU kā dzīvus:)))!... Nekad nekas nav izraisījis riebumu, bet lielu interesi gan.
 • Vai tā ir taisnība, ka, ja cilvēks grib kaut ko izdarīt, tad viņš izdarīs to jebkurā gadījumā, bet viss pārējais ir tikai atrunas? Daudzi cilvēki mums vienmēr saka - maz laika, nebija iespējas, bet ie
  Ja ļoti grib, tad visu var izdarīt. Ja grib, bet vienmēr ir atrunas, tad tas gribasspēks ir pārak mazs. To es saku gan pēc savas peiredzes gan arī pēc sarunām ar citiem cilvēkiem. Protams, te ir dažādas variācijas starp reālo un nereālo (nu zinātniskās fantastikas tipa vēlmes). Ja cilvēks, piemēram, grib teleportēties, tad nu tur gan var būt problēmas... Ja vien viš pats neizdomā teleportu. Un vispār, visas citas darbības ,aks tiešā veidā saistītas ar citiem cilvēkiem var netikt paveiktas (nu, piemēram, ja ļoti grib būt ar kādu kopa, bet tam otram viņš riebjas... teorētiski jau var daudz ko izdarīt lai tas otrs cilvēks maina domas, bet ne visi ir tik apķērīgi). Bet tā pa lielam, jā, ir ļoti jāgrib, lai izdarītu to, ko grib, jo kvēlākajām vēlmēm laiks vienmēr---> VIENMĒR atrodas. Un arī līdzekļi... Pat bomži dabū naudu pudelei, ja to ļoti grib.
 • Un kā tev bija bērnībā ar nedarbiem?
  Biju pārāk rātns un paklausīgs bērns - salīdzinājumā ar citu bērnu nedarbiem manējie bija balti un pūkaini


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system