Labākā atbilde

  1.  0 0

  jahamuha1 6 (5228)239 9 g  

  Nav vienojoša politiska spēka.

Atbildes

  1.  0 0

  kokss (34) 1 (109)3 9 g  

  tapec ka musu vidu nav vienotibas...ja butu vienotiba tad nelautu darit sev pari

  1.  0 0

  monponsje 5 (4243)310 9 g  

  Tāpēc, ka esm LV.

  1.  0 0

  haralds (64) 6 (6719)227 9 g  

  To jums pašiem labāk jāzina.

Līdzīgie jautājumi

 • kādi mēs esam?
  Tādi paši kā pārējie.Bet katrs ar savu personību. :)
 • Cik mēs te esam un kādā..?
 • 4. Cik mes šeit esam?
  20-30
 • ko nozīmē "mēs esam kādi esam"?
  Tas nozīmē, ka cilvēks samierinās ar to, ka viņš ir tāds, kāds viņš ir, un vēlas, lai citi viņu pieņemtu ar visiem trūkumiem un nepilnībām.
 • No kā mēs esam cēlušies?!
  kadas vel ķirzakas.... no pērtiķa bet pērteķi no ķirzakām un ķirzakas no ādama( kas īstenība ir ciplanētietis)
 • Cik mēs šeit esam?
  Man rāda 111860 . Idomājoties, ja viss šitas skaitlis spertos vienlaicīgi onlainā, kāds būtu jautājumu uzdošanas/ atbilžu gāziens!?   Diez vai irc serveris izturētu... (jāprasa adminam)  
 • Kas mēs esam odu acīs?
 • Cik dzīvi un just spējīgi mēs patiesībā esam, ja sēžam netā?
  Cilvēki lielāko daļu laika pavada netā tad, ja viņu attiecībās kaut kas nav kārtībā, ja kaut kas pietrūkstas, jo virtuālajā pasaulē viņi var piepildīt savas fantāzijas, tur viņi nav ne par ko atbildīgi un kad vien viņiem apnīkas, viņi var iziet no tās virtuālās pasaules, jo tā neuzliek viņiem nekādus pienākumus, kā to dara reālā dzīve, tuvinieki, attiecības...
 • Jums nešķiet, ka visi mēs šeit IRCā esam bišķiņ "ķerti"?
  tas jau ari mus vieno :D
 • Vai visi zinām,uz ko mēs esam spējīgi.Vai nesanāks tā.......?
  Domāju, ka tieši viņas stiprais gars un nepiesātinātība liek viņai tā rīkoties( tas vērojams ne tikai sexā, bet pēc faktiem spriežot ,arī apetītē. Hroniski pietrūkst sāta sajūtas. Gadījums izskatāms dziļāk. Kas ir viņas patiesais bezdibenis?). Tas ir tāpat kā skrienot maratomu, cilvēks pārbauda savas iespējas. Mēs nekad arī neuzzināsim, ko spējam ,ja nemēģināsim. Piemērs visai savāds, bet morāli jau var saskatīt visā. Te atkal kokam divi gali: No vienas puses, viņa cieta sakāvi, tas lika viņai saskatīt robežu, kuru viņa atteicās ievērot, no otras puses, ja viņa nebūtu pārpūlējusies, viņa sev un savam vīrietim būtu pierādījusi, ka ir īpaša arī tāda. Domāju, ka šis gadījums apliecina, cik cilvēks ir uz daudz ko spējīgs , lai pierādītu sev un citiem savu individualitāti un vienreizību. Apsveicami, teorētiski, tomēr pamatā slēpjas ,domāju ,dziļš sievietes izmisums un varena cīņa par savu pašpietiekamību. Kā arī totāls bads pēc mīlestības ,ko kundzīte pūlās kompensēt caur ekzotisku sexu un visatļautību, demonstrējot neierobežotību, kura patiesībā ir tikai mīts.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Ramblers Top100 Top.LV PULS.LV Professional rating system