Labākā atbilde

  1.  3 0

  Archijs2 5 (4974)21026 13 g  

  Neciena mani, necienu to, kurš neciena mani (t.sk. kultūru, valodu utt.). Ļoti elementāri.

Atbildes

  1.  8 0

  Lailux 6 (6267)21052 13 g  

  hm... arī cittautieši mūs ap...š! pat mūsu Lietuvas brāļi :) Rasisms vairāk raksturīgs jaunākas paaudzes cilvēkiem :)
  man personīgi vienalga kādas krāsas vai tautības cilvēks, galvenais lai viņš ir - CILVĒKS!
  Latvijā dzīvojošie krievi, paši uzprasās, Latvijā dzīvo entos gadus un pat ne viss nemāk, bet negrib Latviski runāt, vai tad mēs pie tā esam vainīgi?!
  Un ir cil`veki kurus tas vienkārši kaitina un galā sanāk visādas nepatikšanas, kautiņi u.t.t.

  1.  5 1

  Lauricimo 4 (1567)24 13 g  

  1. Rasisms pastāv visur ! Pastāv tapēc, lai nonīcinātu citus !
  2. Nedirs ! Citās valstīs tas ir vel izplatītāks !
  3. Nedirs ! Krievi nosaukā latviešus vairāk kā latvieši  krievus ! Ja pat Krievijā noniecina latviešus, kā latvieši to varētu darīt biežāk :D :D :D :D :D :D

  1.  1 0

  normys 5 (3759)124 13 g  

  Man ir iemesls...
  Agrāk to nedarīju.

  1.  1 0

  nLighted (32) 7 (47187)51356 13 g  

  Pajautā to Skydlakam viņa te ir naionaliste nu laukiem
  ___

  Man riebjas krāsainie, bet pret Krieviem neka nav

  1.  1 0

  Lyteo (32) 5 (4207)413 13 g  

  Da labi... mēs arzemniekus nodiršam pat ne uz pusi tik daudz kā mēs nodiršam savējos...

  1.  0 0

  wireless (37) 5 (2588)713 13 g  

  nezinu apec ta ir ,, bet ats nau normali!

  1.  0 0

  Subaruart 3 (616)25 13 g  

  ...skatoties kaadaa videe.....  piemeeram, manaa kolektiivaa taadas runas praktiski nav...

  1.  0 0

  Dundurs 4 (1768)37 13 g  

  nu es jau neko nesak, bet ja nodirsh, tad tur ir saws iemesls.

  1.  0 0

  stalkers (34) 3 (524)15 13 g  

  Taadeell ka paaraak aukstu veertee sevi. Vienvaard sakot baigie ratisti.

  1.  0 0

  Aljaziras 6 (17011)4630 13 g  

  Viss ir pareizi! piekrītu, Archijs2, Lailux!

  1.  0 0

  Skukis (40) 4 (1054)38 13 g  

  Pret cittautiesiem nav pretenziju. Ir ari pagalam forsi krievi un dazi neciesami latviesi. Un sitam krievu - latviesu naidam nav nekadas saistibas ar rasismu, tautibas antipatijam. Tirakas politiskas spelites, pasutijuma naids un speciali kurinata agresija. Ir cilveki, kas vienkarsi neizprot situacijas butibu vai ari sanem labu algu.

  1.  0 0

  jahamuha1 6 (5228)239 13 g  

  Krievs neciena sevi un neciena citus. Ar varu un daudzumu mīļš nebūsi.

  1.  0 0

  agneseTev (48) 7 (33013)4514 13 g  

  Vienkārši ir kāds ,kam tas ir izdevīgi. Pārsvarā jau nav tautā tās sašķeltības, cik speciāli tiek kūdītas masas. Kāds ar to pelna naudu. Kari nes postu, bet kādam lielu peļņu. Neskatieties uz to tik piezemēti. Tas ir visu civilizāciju laikos bijis, tā ir cīņa par varu. Teritoriju sadale. Neviens, kam tas nav peļņas avots, neuzsāk karus, revolīciju , nemierus... Intereses, interese un vēlreiz intereses. Kā tāda Ždanoka varētu dzīvot, ja neskraidītu apkārt ar lozungiem? Sēdētu mājās un zeķes lāpītu, bet nu viņa ir līdere, tas ir viņas dzīves veids, ambīciju apmierināšana un naudas avots. Kam te kas nav skaidrs? Tautu liekat mierā. Katrs no mums ir bijis kompānijās, ticies ar cittautiešiem un pavadījis fantastisku laiku, ne mirkli neiespringstot, kas ir kas, jo nav bijusi interese to darīt.

  1.  0 0

  udaka 6 (11593)237 13 g  

  Te ir pavisam vienkārša pieeja:nedari otram to,ko negribētu lai dara tev...............

  1.  0 0

  Evisa 8 (138676)420111 13 g  

  Krievi sabradā mūsu "es", lai gan paši dzīvo mūsu valstī!

  1.  0 0

  Hamada (31) 5 (3513)159 13 g  

  tadel ka nav miera ar sevi un apdirs citus..........

  1.  0 0

  arnitka (36) 6 (9459)2422 13 g  

  brizam liekas ka latvija tas notiek parspileti... lepni esam, bet ja butu par ko :D citur var normali sadzivot visadu rasu, tautibu cilveki, bet latviesiem tak liekas, ka vini ir labakie... godigi sakot sviests - cieni citus un citi tevi cienis

  1.  0 0

  BloNdiine69 (31) 2 (381)25 13 g  

  1.)dirsh parasti tie, kuri nemak iemauk ta kartigi...
  2.) latvieshi parasti dirsh uz krieviem KRIEVU valoda...:P
  3.)latvieshi ir vairak nodirsti neka krievi (varu secinat pec ta, ka tuseju gan ar latvieshiem, gan ar krieviem...)

  1.  0 0

  aldaris-gaishais (32) 4 (1004)34 13 g  

  ne jautri,ja vinji valodu nesaprot:)

  1.  0 1

  Skydlakam 6 (10927)3641 13 g  

  neesmu nodirsusi nekadus krievus.Man nav pretenzijas pret krievu tautibas cilvekiem,tikai nepiekritu to,ka vini negrib macities latviesu valodu.Man ir draugi krievu tautibas cilveki,bet ka parasti no musas izstiepj ziloni,tas raksturigs musu tautai.

Līdzīgie jautājumi

 • kapec daudzi cilvēki ir iedomīgi ???
  esmu paarliecinaaata,kaa taaa tikai liekas apkaaarteeejiem..Mani arii agn skolaaa, gan tagad universitaaatee daudzi uzskata par iedomiiigu ...ariii draugi nebeidz staaastiit apr 1. iespaidu,kad ciest amni saaakumaa nevareeejushi...enzinu,vienkaarshi daudziem shkjiet,ka tad,ja otrs iet augsti paceltu galvu,sveicinaaas tikai ar tiem,kurus ljoti labi paziiist un neskrien pie citiem ar smaidu,veeelotis iepaziities,tad pamazaaaam vinju uzskata par iedomiiigu...Daudzi nav arii ataapeec,ka lielai daljai taaa ir tikai maska...un tie ,kas ir..man patiik iedomiiigi cilveeeeki,vismaz ir interesantaaak tikties ar taaadiem,kas nepiiikst par visiem niekiem, nav veeel pamatiigi iedziiivojushies komplksos un neaprunaaaa tos,kurus uzskata par apaaraaakiem,labaaakiem,iedomiiigiem,veiksmiigaaakiem, utt.
 • Kāpēc daudzi cilvēki domā tikai vienpusēji?
  man pazinju lokaa ir ljoti liidziigs gadiijums, bet veel trakaak. katrs tusiinjsh jamiem ir ar kashkji, kjip, tu man nepieveers uzmaniibu, tu tur kauko ar citaam utt. un tas nav labojams. ir taadi jociigie kas nepar ko bez iemesla kasaas ar savu otru pusiiti. a pa to vienpuseejo redzesloku, tas driizaak ir virspuseejs probleemas skatiijums, kjip to visu uz sekundi ieraudziija, un tad izleema ka chiksa ir labaa, bet puisis ljaunais. un ko cilveeki ienjem galvaa, pie taa arii turas, un uzskata par vieniigo patiesiibu, pat neiedziljinoties probleemaa.
 • Kāpēc daudzi cilvēki tic horoskopiem?
  varbuut ir taa ka vinjiem tie piepildaas ,nez es neticu,kaut arii man sad tad piepildaas tikuntaa taa ir tikai sakritiiba
 • Kāpēc daudzi cilvēki baidās no zirneklīšiem?
  Es neieredzu zirnekļus par to, ka mātīte pēc seksa noēd savu mīloto ,,vīrieti". Kašmars!  NEIEREDZU!      Labi, ka mūsu sugai tas nav raksturīgi  

  Man vispār jebkura dzīva radībiņa patīk. Dabā viss ir skaists. Njus... izņemot tos selekcionētos, incesta rezultātā iegūtos jēlos/bezspalvainos kaķus un suņus. Bet tur jau nav lopiņi vainīgi - cilvēka slimās fantāzijas atspulgs.. un tikai.
 • Kāpēc daudzi nespēj pieņemt citus cilvēkus tādus, kādi viņi ir?
  Tāpēc, ka katram dzīves laikā ir izveidojušies savi ideāli un savi pieņēmumi par to, kas ir un kas nav pareizi. Pēc saviem kritērijiem arī otrs tiek vērtēts un ja kkas nesaskan, tad protams spalvas pa gaisu. Vienmēr jau gribās sev to labāko apkārt, bet ne jau visu laiku atšūsi visus.. ar laiku saproti, ka nevar tā sāpināt.
 • Cilvēks nav lelle ar ko var spēleties...bet daudzi tomēr spēlējas :(
  mašīnas nav mantiņas, bet daudzi spēlējas....
  cilvēks ir liels bērns, kas spēlājas ar visu, pat ar savu dzīvību... :((((
 • Daudzi psihologi muld "tukšas pīlītes", bet cilvēki tām tic, kā tā?
  Tukšas pīles dzen ne tikai psihologi - un tā būtu tā mazkaitīgākā kategorija. Paskaties apkārt - meli ir visapkārt. Skaisti, izrafinēti, gudri, daudzpakāpju, ne tik profesionāli, jaunus melus rosinoši utt. utjp.. un viss aiziet tik tālu, ka cilvēki ir apdullināti un neko vairs nesaprot. Es šo saucu par zombiku stadiju - tagad ir ņemams tas cilvēciņš pie rokas un vedams, kur vajag - pie kādas siles, pie kādas informācijas, izklaides, prioritātes utt.. Protams, pirmos "paņem priekšā", kuriem pašiem nav sava nekā pierē - jā subjekts tik barojies atplestu muti no avīželēm un tv ekrāna, tad tur jau gatavs "frukts". Un neviens jau nesaka, ka viņš nenodzīvos laimīgi savu ilgo mūžiņu.
  p.s. starp citu - labiem psihologiem vienmēr būs vieta masu mediju, politiķu, tirdzniecības brendu u.c.  "virtuvēs". Mūsu smadzenes ir viņu galvenā barība - malači! - kāpēc gan ne!?  ja prāts un izglītība ļauj.   (ups, ar tējas karoti acī...)
 • Cilvēki prot lidot! Kādēļ daudzi to neizmanto?
  Tiem daudzajiem ir vienkārši slinkums ar sevi nopietni pastrādāt, un viņi jau arī īstenībā netic, ka varētu izdoties. Bet lidot jau var dažādi - ar iztēli, piemēram, vai sapnī. Es to daru katru dienu! Fiziska levitācija gan visiem nav pieejama, tai vajag īpašus treniņus un garīgo izaugsmi. Starp citu, arī es šim procesam vēl esmu par vāju. Bet gribētos jau gan!
 • Kāpēc daudzi cilvēki nevar pieņemt, ka pasauli ir radījis Dievs?
  Kāda vispār starpība, kas to ir radījis, ja vispār kāds to ir radījis vai tomēr tā pati laika zoba ieskauta ir radusies..
 • kāpēc daudzi cilvēki domā, ka ir pārāki un gudrāki par citiem? kurš piešķīris tādu privilēģiju????
  Vinju pashu mazaas un neattiistiitaas smadzeniites ar super low IQ..


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system