Līdzīgie jautājumi

 • Помогите с вопросом "Kas notiek?"
  kas notiek Latvija?Krize!
  усё!
 • Ko darīt ja tā notiek?
  Interesants gadījums, varbūrtēji kāda aplikācija/programma negaršo Lapsai (viens otram). Atradu vienu ieteikumu - uzklikškināt uz Lapsas ikonas ar labo taustiņu - Properties - Compatibility-liekam ķeksi "Palaist programmu kā administrators"(ievadot admina paroli)W7 64 bit - "Pielietot"   Nu man tāda nav (XP) -  ir ieliekams ķeksis Compatibility Mode un tram taram . , bet pēc labā klikšķa ir RUN AS... un te laikam būs tas, kas mums vajadzīgs. Vari pamēģināt. Aprakstītajā gadījumā bija problēma ar Adobe pēc apdaeita, bet šis neesot vienīgais no iespējamiem variantiem .
  Ja atrisināsi, pastāsti pēc tam - sportiskas intereses pēc, kā sak kur bija tas "suns aprakts".  
 • kādēļ tā notiek??
  tas ir psiholoģiski. par to Dāvids pat vienreiz stāstīja- cilvēks izskatās laimīgāks un pašapmierinātāks, un tādi cilvēki jau ir vissimpātiskākie. tas gan nenozīmē, ka vajag izmantot visu, kas tiek piedāvāts...
  es parasti to neizjūtu- uzmanība parasti ir vienādā līmenī, tikai tad, kad esmu ar kādu un viss tur ir ok, tad tiem pārējiem nepievēršu uzmanību.
  iebildums kikiitei- es aizņemtos puišus uzskatu par neaizskaramiem. ja vien tā pēkšņi nav gadsimta lielākā mīla, bet tā parasti nenotiek.
 • Kas notiek ar usb?
  # Pārliecinies, ka Izredzetais ieteiktais štrunts vispār strādā.. Pieslēdz pie citas kastes..
  # Ja tomēr tas štrunts strādā, tad sāc domāt vai tikai k-kas nav kastē svilis, lai gan 6USB ar vienu piegājienu ir smags gājiens..

  Vispār, kas par perētājsistēmu..?  
 • kam tādam jānotiek .........
    Daudz kam- skauģes vai nelabvēļa dezinformācija, vai Informācija, tjipa par Taviem sānsoļiem, sapazinās aiz Tavas muguras ar citu, atrada labāku Da , koroče-ja varēja Tevi tā pamest bez paskaidrojuma, tad VINJA TEVI NEMIILEEJA, bet perfekti manipulēja!!! TĀ NENOTIEK, JA SŪDUS PATS NETAISĪJI UN (vai) VIŅAI BIJA JŪTAS PRET TEVI.Manipulācija- vecenes šo amatu piekopj ideāli-cik dziļi un bezkaunīgi-atkarīgs no maucības pakāpes!? Vai vēl nepaspēja dzīt uz Tevis vainas apziņu par savu pagātni!? pats liels vecis esi. L-jā TŪKSTOŠIEM Jaukāku meiteņu. Un nestāsti man, ka viņa visss, visss... Murgi! Vai pats pa kreisi nenorāvi!? Ja nē, tad pārlasi iepriekš rakstīto!
 • Vai viss kas notiek, notiek uz labu?
  es domāju kā jā:)
  izņemot karu... tas nekad nevar notikt uz labu...
 • kas notiek ar zz?
  karo4 - no 1.septembra jauna sistema - ja velies lidz 30.novembrim zvanit uz tele 2 tiklu maksajot tikia sav. maksu tas pats N burts uz 1616! a ja gribi sms bez maxas, tad SMS uz 1616 a tas maxa 99 sant   es ar aktivizeju, bet naudu norava sutot sms...pazvaniju uz info a tur meitene tik vienu pantinju - kkada kluda un tiks noversta   !
  tagad itka viss ok ir  
 • kapēc tā notiek?(tur iekšā)
  Tāpēc, ka "pusratā" palikuši n-tie tūkstoši procesi (kopēšanas/pārvietošanas, formatēšanas, kodēšanas utt.) un cietņa "virsmā" ir nesmuks bardaks, sistēmai katru reizi jabrien pa "kara lauku" vai, teiksim, steigā pamestu servisa darbnīcu -  jācilā, jāpēta, kas tas, kam šitas utml.) Nav, kur kāju nolikt!  
  Piekrītu atbildējušiem, jāļauj sistēmai darīt to, ko viņa grib darīt. Var arī veikt ar Windows sistēmā esošo utilitas/run vai installētu citu programmu diska defragmentāciju, optimizāciju.
 • Kāpēc notiek tā???
  Jaunā paaudze vairāk ir tendēta uz garīgiem meklējumiem, miesa ir pasīvāka kā citos laikos. Mainās laiki, mainās vērtības. Tomēr vienmēr pastāvēs tie, kas bez kustības nespēs justies pilnvērtīgi, un tie, kam bezmērķīga sevis nodzīšana liksies lieka.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system