Atbildes

  1.  1 0

  Latvian_Pie (37) 4 (1528)410 16 g  

  Ja meitene zin, ka džeks krāpj viņu un tai pašā laikā džeks saka, ka mīl, tad kādi tur vēl jautājumi??? džeks melo!!!

  1.  0 0

  Smilshu_pele 4 (1555)39 16 g  

  lūk... viņi saka, ka mīl, bet vai to pa tiešām dara zin tikai paši puiši.. un krāpj jo viņiem vnk vajag dažādību un nekad nepietiek ar to, kas ir.

  1.  0 0

  McJanis (26) 1 (237)3 16 g  

  tāpēc, ka mīlestības kā tādas nav! Ir tikai ilūzijas, kurās dažbrīd iekrītam... :D:D:D:D Un ja tā, tad par kādu krāpšanu var iet runa? Pie tam, siev. ir monogāmas būtnes, bet veči poligāmi... ;)

  1.  0 0

  RedGun 2 (465)12 16 g  

  es zinu cilvēku kas mīl savu meitni, bet viņa pa reizei laiž pa kreisi, kad jautāju kapēc viņš tā rīkojās, atbildēja ka viņam nepieciešams kāds asumiņš dzīvē lai tā nepaliktu vienmuļa, un viņš teica ka mīl savu meiteni, saprotat večiem vajag ko jaunu visu laiku.... nu nez personīgi ja man sagribās ko jaunu es uzreiz tad pārtraucu iepriekšējās atiecības nekā vazāju kādu aiz deguna....

  1.  0 0

  TV_pele (36) 4 (1581)311 16 g  

  Sāpīgi, bet fakts- tāda ir viņu būtība... Bet nevar jau visus vienā maisā bāzt, ne jau visi krāpj!!!

  1.  0 0

  cay 1 (105) 16 g  

  Nē... Kāpēc meitenes krāpj savus zēnus un saka ka mīl???

  1.  0 0

  aladins 1 (112) 16 g  

  es uzskatu ka kraapjas tie, kam meitene nedot to ko vinjsh veelas. Un tad vinjsh to sameklee kur citur kraapjoties! Skumji bet fakts!

  1.  0 0

  hellish_in_hell (37) 2 (270)2 16 g  

  milet ir viens, bet sex ir kas cits, un man jau sen ir radies priekstats, ka viriesi milestibu saprot savadak neka sievietes!

  1.  0 0

  zugooo (59) 1 (145)3 16 g  

  Mīlēt un krāpt nav viens un tas pats:)
  ...jautājums nepilnīgs....

  1.  0 0

  buca16 (33) 3 (962)14 16 g  

  tāpēc ka daudzi no viņiem nespēj būt uzticīgi vienai meitenei uz ilgu laiku...

  1.  0 0

  iukarina (43) 2 (490)23 16 g  

  Tad ir pashai jaanjem nost rozaa briliites..:)) :))

  1.  0 0

  barbara (38) 1 (150)1 16 g  

  varbūt viņiem (tiem dažiem) mīlestība ir tikai tukši vārdi???

  1.  0 0

  Reperiite (33) 6 (9762)3938 16 g  

  nu ir jau iespējams, ka tiešām mīl, bet meitene nespēj sniegt to, kas puisim vajadzīgs.. tāpēc bonusiņus meklē pie citām!

  1.  0 0

  eXtrra (31) 7 (23294)21258 16 g  

  varbuut vinji taa saka, lai notureetu meiteni. bet ja kraapj, tad nemaz nemiil, jo ja miileetu, citas nebuutu vajadziigas!

  1.  0 0

  ilcis 4 (1579)412 16 g  

  es nekraapju ja kas :((

  1.  0 0

  Edmundskance (42) 3 (920)24 16 g  

  Es nevienu neesmu piekrāpis. Bet mani gan. Tāpēc nezinu, vai varēšu tā īsti vairs mīlēt...

Līdzīgie jautājumi

 • kapec meitenes visu laiku saka ne bet doma ja?
  tas jau jums labāk zināms..... man jau liekas lai nedaudz paspīdzinātu!!!!!!!!
 • Kad meitenes saka nē, cik liela ir varbūtība, ka īstenībā domā jā?
  SanJoz- stūlbākais texts kādu jebkad esu dzirdējusi.
 • Kāpēc puiši par meitenēm un meitenes par puišiem saka, ka viņi krāpjas, melo un tml?
  Es atvainojos! Par to, ka meitenes ''salasās baros'' un mēļo par puišiem, dajebko - Tā ir taisnība!!! Esmu dzirdējis! Bet to, ka puiši ''salasās baros'' un mēļotu par meitenēm - mulķības!!!  Tā dara tie, kuriem ir 15mit gadiņi!
 • Ko par Tevi saka kolēģi?
  Nezinu, bet drošvien, ar šito pacanu nevar ielaisties viņam nav visi 100 Bl*d atkal kaut ko saplēsa
 • Tā saka...
  ļaunums vispār ir tāds nosacīts jēdziens...kas vienam noteikti šķiet ļauns un nepieņemams,tas otram gluži labi patīk.
  bet mācīties var arī no cilvēka, kas tev šķiet ļauns.no viņa var mācīties kaut vai to, kādas ir pasaules sliktās puses un kā turpmāk mēgjināt izvairīties no ļaunuma.
  bet kopumā atgādināšu domugraudu,ko Tu jau zini-paradīzē varbūt ir labāki apstākļi, toties ellē-interesantāka sabiedrība.pasaule būtu sasodīti garlaicīga,ja mēs visi būtu tādi labiņie un pareizie.
 • Kurš saka visu divreiz????
  Papagailis un bieži vien mans bērns, kad iemācījies kārtējo jauno vārdu..   Nu vēl varētu būt kāds, kurš runā ar puskurlu cilvēku - gadās, ka jāatkārto ne tikai 2reiz.
 • Kāpēc kaķis saka ņau, bet suns vau??
  tapec ka abi megina iemacities sve6valodas
 • Kāpēc saka ved mani uz munameģi!?
  noskaties Limuzīnu Jāņu nakts Krāsā :)
 • Par kādām sajūtām saka - izmisums?
  Dažreiz izmisums ir saistīts arī ar personas ierastu negatīvo garīgo dispozīciju. Lai arī kāds nebūtu cēlonis, ir iespējams ne tikai izglābt cilvēku no ilgstoša izmisuma noskaņojuma, bet arī pavisam no tā atbrīvoties.
  Zināmā mērā mūsu izmisuma cēlonis ir mūsu nevēlēšanās uztvert dzīves skarbo faktu  realitāti. Personai ir sava veida simpātijas un nepatika, bet tai nevajadzētu gaidīt to, ka pasaule dancos pēc tās gribas. Protams, cilvēks ir brīvs tajā ziņā, ka viņš kaut kam dod priekšroku, bet ir naivi sagaidīt to, ka citi darbosies saskaņā ar viņa vēlmēm un iegribām. Šī pasaule darbojas pēc universāliem dažādības un izmaiņu likumiem. Mēs sastopamies ar situācijām un personām, kuras nevienmēr ir mums patīkamas. Visas formas un nosaukumi šajā vienmēr mainīgajā, svārstīgajā un putojošajā pasaulē ir gaistošas – vai nu tās mums ir patīkamas vai arī nepatīkamas. Gudrība atrodas tajā, lai visu ko mums dzīves Dievības dod, uzņemtu stoiskā mierā: veselību vai slimību, prieku vai sāpes, peļņu vai zaudējumus; dzīvību vai nāvi – kas ir vārti uz lielāku dzīvi aizkara otrā pusē.
  Mēs varam dzīvot mierīgi un mērķtiecīgi tikai tad, kad visas dzīves situācijas tiek pieņemtas tādas, kādas tās ir – to pašreizējās situācijas realitātē. Tas ir gandrīz neiespējami, ka visā dzīves laikā cilvēkam nebūtu nekādu nedienu. Ja jūs esat pārpludināts ar negatīvām lietām, jūsu vēlmju piepildīšanās ir noliegta un nav redzams nekāds cerību stars, tad tādā situācijā ir tikai viens glābšanās veids – Piecelieties un virzieties uz priekšu pieņemot visus izaicinājumus un dzīves grūtības. Tikai tad tu iegūsi spēku un gudrību, lai sasniegtu savu mērķi.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system