Labākā atbilde

  1.  1 0

  Banis 7 (23375)42266 12 g  

  Nezinu, bet drošvien, ar šito pacanu nevar ielaisties viņam nav visi 100 Bl*d atkal kaut ko saplēsa

Atbildes

  1.  1 0

  munkss (36) 8 (207590)534178 12 g  

  Universitātē saka Mīļumiņš

  1.  0 0

  houseworx (33) 6 (19904)3629 12 g  

  man reti kura cilveka teiktie vardi kko nozime mana dzive un vispar tiek nhemti vera, ja man tas cilveks neko nenozime man vienalga ko vinsh par manim saka un doma.

  1.  0 0

  sidzeja (36) 4 (1257)25 12 g  

  nju vismaz vinni ir teikushi,,ka es esot skaista gydra,taisniiga,jautra un miila,,,,man tas daudz noziimee,,,jo daudzi par saviem priekshniekiem taa nevar izteikties...

  1.  0 0

  Letinhs 7 (48143)41087 12 g  

  nezinu.... tik tiešām nezinu, nenoklausos

  1.  0 0

  Dwinite 7 (32063)41542 12 g  

  Skolas biedri manā gadījumā - manā dzīvē viņiem ir nozīme, bet, kā jau katrās attiecībās gadās sarežģījumi - brīži kad liekas, ka visi ienīst un gadās brīži, kad attiecības ir pārāk labas lai būtu patiesība :)

  1.  0 0

  melis26 7 (46902)4754 12 g  

  atradi ku pajautāt,te tak vieni pokemoni

  1.  0 0

  beilija 5 (3465)125 12 g  

  kkadu iespaidu jau vinu doma satstaj uz mani, nav ta ka man butu pilnidi po...., bet ne ari ipashi klausos, jebshu vispa rneklausos!!!
  vnk. es pret cilvekiem izturos ta ka vioni pret mani, ja ciena mani , cienishu pretii, ja izturas necienigi es tapat, sava zina lidzsvara!!!

  1.  0 0

  JUSTHATEME 7 (32687)334104 12 g  

  neeeee!!!

Līdzīgie jautājumi

 • Tā saka...
  ļaunums vispār ir tāds nosacīts jēdziens...kas vienam noteikti šķiet ļauns un nepieņemams,tas otram gluži labi patīk.
  bet mācīties var arī no cilvēka, kas tev šķiet ļauns.no viņa var mācīties kaut vai to, kādas ir pasaules sliktās puses un kā turpmāk mēgjināt izvairīties no ļaunuma.
  bet kopumā atgādināšu domugraudu,ko Tu jau zini-paradīzē varbūt ir labāki apstākļi, toties ellē-interesantāka sabiedrība.pasaule būtu sasodīti garlaicīga,ja mēs visi būtu tādi labiņie un pareizie.
 • Kāpēc saka ved mani uz munameģi!?
  noskaties Limuzīnu Jāņu nakts Krāsā :)
 • Kapēc bieži vien saka,ka visi vīrieši ir cūkas?
  tagad taa vairs reti kaads saka, vispaar jau ljooti reti manaas aprindaaas:D
  ir lietinjas no kuraam nevar atradinaaties, bet ko tur vairs, galvenais ka saprot ko tieshi ar to domaaaja, bet....

  tagad biezi saka lohs:D
 • Kāpēc saka, ka naktī visi kaķi pelēki?
  jo neviens negrib atzīt,ka viņi visi paliek zaļi:D
 • Kurš saka visu divreiz????
  Papagailis un bieži vien mans bērns, kad iemācījies kārtējo jauno vārdu..   Nu vēl varētu būt kāds, kurš runā ar puskurlu cilvēku - gadās, ka jāatkārto ne tikai 2reiz.
 • Kas jāsaka tādā gadijumā?
  ir jārunā,jāizrunājas-protams ja tas viens no diviem nav kurls egoists kam piedrā*t ir it visu izņemot sevi pašu
  P.s. kad pazaudēs,tad sapratīs,bet zini-neizrādīs mait* ,a par spīti ko izdarīs tev  
 • Par ko NAV jāsaka - Paldies ?
  par sanjemto algu, naudas zinjaa, pa seksu, un ja piemeeram esi neapmierinata ar lidoshanu vai taxistu
 • Ja jums saka: " Netēlo muļķi", ko atbildat?
  Es saku: Pats netēlo!
 • Par kādām sajūtām saka - izmisums?
  Dažreiz izmisums ir saistīts arī ar personas ierastu negatīvo garīgo dispozīciju. Lai arī kāds nebūtu cēlonis, ir iespējams ne tikai izglābt cilvēku no ilgstoša izmisuma noskaņojuma, bet arī pavisam no tā atbrīvoties.
  Zināmā mērā mūsu izmisuma cēlonis ir mūsu nevēlēšanās uztvert dzīves skarbo faktu  realitāti. Personai ir sava veida simpātijas un nepatika, bet tai nevajadzētu gaidīt to, ka pasaule dancos pēc tās gribas. Protams, cilvēks ir brīvs tajā ziņā, ka viņš kaut kam dod priekšroku, bet ir naivi sagaidīt to, ka citi darbosies saskaņā ar viņa vēlmēm un iegribām. Šī pasaule darbojas pēc universāliem dažādības un izmaiņu likumiem. Mēs sastopamies ar situācijām un personām, kuras nevienmēr ir mums patīkamas. Visas formas un nosaukumi šajā vienmēr mainīgajā, svārstīgajā un putojošajā pasaulē ir gaistošas – vai nu tās mums ir patīkamas vai arī nepatīkamas. Gudrība atrodas tajā, lai visu ko mums dzīves Dievības dod, uzņemtu stoiskā mierā: veselību vai slimību, prieku vai sāpes, peļņu vai zaudējumus; dzīvību vai nāvi – kas ir vārti uz lielāku dzīvi aizkara otrā pusē.
  Mēs varam dzīvot mierīgi un mērķtiecīgi tikai tad, kad visas dzīves situācijas tiek pieņemtas tādas, kādas tās ir – to pašreizējās situācijas realitātē. Tas ir gandrīz neiespējami, ka visā dzīves laikā cilvēkam nebūtu nekādu nedienu. Ja jūs esat pārpludināts ar negatīvām lietām, jūsu vēlmju piepildīšanās ir noliegta un nav redzams nekāds cerību stars, tad tādā situācijā ir tikai viens glābšanās veids – Piecelieties un virzieties uz priekšu pieņemot visus izaicinājumus un dzīves grūtības. Tikai tad tu iegūsi spēku un gudrību, lai sasniegtu savu mērķi.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system