Labākā atbilde

  1.  0 0

  Regis (58) 5 (3834)125 16 g  

  Visām nebūšanām pamatā ir visatļautība - tiesības bez pienākumiem un atbildības.

Atbildes

  1.  0 0

  iive 7 (41980)2512 16 g  

  cilveeku mainiishanaas uz savtiigo un slikto pusi...

  1.  0 0

  RozaLindinja (34) 6 (5182)417 16 g  

  Pasaules bojaa eja... Naak shurpaam,kaa viens liels meeris...

  1.  0 0

  laima1000 (32) 6 (15164)3317 16 g  

  pilna pasaule ar musulmaniem un kiinieshiem :D

Līdzīgie jautājumi

 • 21.gadsimta sieviete un šujmašīna....
  protams ka ir nepieciešama šujmašīna es personīgi māsai uzdāvināju jo tai patīka skolas laikā šūt sev visādas lupatas...tagad to vie dara kā staigā savās šūtajās drēbēs!!!!!
 • Normāli prieksh 21. gadsimta???
  Pats esu strādājis un zinu ka piciniekiem savādāk nevar nemaz būt ;D Pica nevar gaidīt atdzisīs.. a asinis jau vienmēr var pārliet..
 • Tavā skatijumā gadsimta labākā filma?
  Man tādas ir vairākas, bet pirmās prātā ienāca šīs 3...
  -The Hurt Locker
  -The Jacket
  -Perfume: The Story of a Murderer
 • Kāpēc ir tik maz informācijas no 1. gadsimta līdz 14. gadsimtam?
  Domāju, domāju, nu smuki veči dzied (protams, malači, pētījuši, ņēmušies ne pa jokam), bet tomēr tādā gadījumā dīvaini, ņemot kaut mūsu pašu vēsturi -  piemēram, Rīgas (un te jau sākas kapitālākais īssavienojums. Kā zināms un neapstrīdams fakts(jo kur gan, vellc ar ārā, sabāzt tālāko hroniku no 1200.gada līdz 18.gadsimtam!?  ), ka Rīgas pirmssākumi ir nesaraujami saistīti ar kristietību, precīzāk -katoļu (Livonijas bīskapija). Tad pasakiet, lūdzu, kādā veidā 12.gadsimta beigās lielākā daļā Eiropas jau varēja valdīt attīstīts,  rituāliem, tradīcijām "piesātināts" katolisms, ja tajā laikā Nācarietis, pēc video gudro prātu versijas, pat nebija krustā sists!   ABSURDS! Džeki vienkārši fanātiski pieķērušies savai teorijai un daudzi momenti izskatās "pievilkti aiz zobiem". Ok, vienīgais , ko iedomājos, kas varētu runāt par labu šai pētnieku teorijai, ka cilvēces evolūcija iet pa spirāli un 12.gs vidū notika Mesijas 2.Atnākšana.   Ja papēta "attīstītāko civilizāciju'" hronikas, nemaz jau tik tukšs Tevis minētais laika posms nav. Tukšs tas ir tiem reģioniem, kur tajā laikā, kad kaut kur jau tika izstrādātas meliorācijas sistēmas, vēl pie pērkona būkšķiem vaimanādami krita pie zemes un nebija ne mazākas sapratnes, kas ir alfabēts un ko nozīmē rakstīt. Lūdzu, te arī atbilde.
 • Kā tavuprāt izskatās XXl gadsimta Trojas zirgs?
 • Kādas pozitīvas un kādas negatīvas parādābas ietekmēja cilvēku 20. gadsimta pirmajā pusē? Un kāpēc?
  20.gadsimta pirmā puse bija traks laiks - 1. wow, revolūcijas, līķi, līķi, līķi, politiskās pasaules dalīšanās "blokos" , sabiedrības noslāņošanās - tas ir negatīvais.
  Pozitīvais  - daudz jaunu atklājumu praktiski visās zinātnes jomās, tehnikā, medicīnā, tiek pilnveidoti iekšdedzes dzinēji, elektriskās ierīces (kopumā elektrifikācija   ) utt. utjp.. Ļoti plaša tēma, iesit Googlē "zinātniski tehniska revolūcija 20.gs. pirmā puse", "Einšteins" "Bors"...
 • Kura tavuprāt ir izcilākā 20 gadsimta kino aktrise un skaistākā sieviete?
 • Ja tev būtu laika mašīna un tu aizceļotu uz 15to gadsimtu, tad kādu lietu no 21mā gadsimta Tu paņemtu līdzi, lai parādītu tā laika ļautiņiem?
  Mobilo viduslaikos - uzreiz mani karaļa vietā ieceltu (vai sadedzinātu uz sārta - skat, ''nelabā kalps - burvis'')
  Bet ņemot vērā t.s. ''Vectēva paradoksu'' (jo KĀ gan varētu darboties tehnika PIRMS tikusi atklāta elektrība - nerunājot jau par papildfunkcijām, protams tie kuri zin, zin kad es pārfrāzēju) nē.
  Tad visdrīzāk sadzīves lietiņas - knaiblītes nagiem, šķiltavas, nazi, skuvekli, DAUDZ zeķu, nu un 3 pārus apģērba ziemai vasarai.
  Bet arī varētu sanākt jau minētais paradokss (kā vari ņemt to kā nav iepriekš) ceru saprati!
 • Katram laikmetam savi svētie un ideāli, bet kā tavuprāt izskatās 21 gadsimta Marija?


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system