Atbildes

  1.  0 0

  MartiniXX 2 (346)13 9 g  

  nu itka jagaida lidz 15februarim tad vis ok
  bet es atradu veiidu ka visu veerst par labu :) nu tad klausies
  iejj mirc uzliec sew nick  old_fat^  tas esi tu pats vnk irc samainijis tavu nicku nu un uzliec nicka fat^ VECO paroli un tad paradisies pasword supliced for nick fat^ un bus tew tava chana owner ja gribi fat^ nick ja vel naw vin6 reg pielink /ns link fat^ bet ja nee tad no nicka old_fat^ parliec founderu uz taa nick vai vnk atsat nicku old bet nez man nepatik ka ta bija :)

  1.  0 0

  MacGyver 1 (201)1 9 g  

  man piemeram MacGyver nick ir tjipa reg onlien, bet access list man nick ir ka old_MacGyver
  gribetu zinat, vai niki, kuri tika apstiprinati ka mainnick , paliks tiem pasiem lietotajiem ? vai ari tie tiks nahrenizeti ?

  un kas ar  kanaaliem ? tie paliks ari ,

  ludzu atb uz so te tikai no irc administratoriem,  nevajag man nekadas "fignjas" kkadu puses,

Līdzīgie jautājumi

 • viss kas notiek, notiek uz labu.
  oo, jaaa!!! varbuut uzreiz to nesaprotam, bet kad paskatamies atpakalj, tad taa patiesham ir!!! ;)
 • kam tādam jānotiek .........
    Daudz kam- skauģes vai nelabvēļa dezinformācija, vai Informācija, tjipa par Taviem sānsoļiem, sapazinās aiz Tavas muguras ar citu, atrada labāku Da , koroče-ja varēja Tevi tā pamest bez paskaidrojuma, tad VINJA TEVI NEMIILEEJA, bet perfekti manipulēja!!! TĀ NENOTIEK, JA SŪDUS PATS NETAISĪJI UN (vai) VIŅAI BIJA JŪTAS PRET TEVI.Manipulācija- vecenes šo amatu piekopj ideāli-cik dziļi un bezkaunīgi-atkarīgs no maucības pakāpes!? Vai vēl nepaspēja dzīt uz Tevis vainas apziņu par savu pagātni!? pats liels vecis esi. L-jā TŪKSTOŠIEM Jaukāku meiteņu. Un nestāsti man, ka viņa visss, visss... Murgi! Vai pats pa kreisi nenorāvi!? Ja nē, tad pārlasi iepriekš rakstīto!
 • Kāpēc notiek tā???
  Jaunā paaudze vairāk ir tendēta uz garīgiem meklējumiem, miesa ir pasīvāka kā citos laikos. Mainās laiki, mainās vērtības. Tomēr vienmēr pastāvēs tie, kas bez kustības nespēs justies pilnvērtīgi, un tie, kam bezmērķīga sevis nodzīšana liksies lieka.
 • Viss kas notiek, notiek par labu!?
  jā - ja kādas durvis aizveras, kaut kur atveras citas :)
 • Vai tas ir tas kam jānotiek?
  Attiecības ir svarīgas, bet nevajag aizmirst arī par personīgo dzīvi! Dažreiz ir tā ka kad izveidojas pāris tad tiek aizmirsti draugi.... un ja nav draugu tad vienīgais ar ko kontaktējas ir tā otrā pusīte.... un protams ka ja kontaktējas tikai ar vienu cilvēku tad agrāk vai vēlāk viņš "piegriežas" =//
 • Kas notiek, ja mīž pret vēju?
  Tad urīns ir nevis zālē, bet tev sejā
 • Kādēļ tā notiek?
  Piedzīvojumus vajag un gruzons pazudīs...
  Dzīve bez čakariem ir garlaicīga -)))
 • kapēc tā notiek?
  tāpēc, ka cilvēki ir dažādi.. vieni čato tikai izklaides pēc, bet citi uztver to kā iespēju iepazīt cilvēkus, kā līdzekli lai iegūtu jaunus draugus..
  un ir cilvēki, kas ātrāk pieķeras citiem.. ir cilvēki, kas čatojas tad, kad viņiem ir grūti un čatā ar nepazīstamu cilvēku ir vieglāk parunāties un tikt pāri tam, kas nomoka.. :)
 • vai bieži tā notiek......
  Gadās jau bieži!!!   zato ir liela kompānijas izvēle!!!    ;]


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Ramblers Top100 Top.LV PULS.LV Professional rating system