Labākā atbilde
-
1 0
ivarz 5 (3122)617 16 g
Esmu gan ievērojis, jo vairāk tuvojas vasara, jo plānāk meitenes sāk ģērbties.. ir uz ko paskatīties

Atbildes
-

-

-

-

-
1 0
lashmaizite 6 (6316)2727 16 g
Debesis- tik skaidras ilgi nav redzetas.
Zale,, pukes,, un smadigus cilvekus
-
1 0
DrDestroy 7 (81057)4853 16 g
Katra diena šajā laikā atnes kaut ko jaunu , skaistu - pavasara ziedi, saule, aizvien vairāk un vairāk zaļumu.
Cilvēki kķlūst smaidīgāki, daba atdzīvojas, dzīvās radības rosās pilnā sparā.
-
0 0
Sheyliina 7 (38652)419184 16 g
Hāāāā... , ka tomēr eksistē vēl normāli audzināti vīriešu dzimtes pārstāvji (gados jaunāki), kas rubī fišku un atver sievietēm durvis, kā arī palaiž pa priekšu. Uzreiz smaids sejā un lielais pateiciens jaunajam cilvēkam.
Mans vīrietis bez manas ziņas pārbīdīja mēbeles istabā - sasodīts, bet man PATĪK!!!
Aiz loga ir pavasaris un saulīte silda degunu (izņemot Mangaļsalā)... Supā!
* Patīk būt starā!
-

-
0 0
likky666 7 (27714)31026 16 g
esmu ievērojusi ļoti daudz pozitīvas īpašības savos kursabiedros :) šonedēļ vēl ievēroju to, ka es tik nākošās nedēļas 4dienā varēšu braukt uz kojām :D tas ir ļoti pozitīvi

-

-

