Labākā atbilde

  1.  1 0

  KEPKE (35) 7 (39830)423166 8 g  

  Tā ir kaut kāda melnā maģija, kad novēl dāvinot ;) Novēlējums ir novēlējums, dāvana ir dāvana.. tik lab pajautā - kā nedāvinot dāvanu, uzdāvināt dāvanu.
  Novēlējumam jābūt tādam, kas nav šie tipiski šluri-ļuri: lai tev laime, lai tev daudz naudas, lai tev mīlestība.. banāli ka vemt un irst vienlaicīgi gribās.
  Novēlējums (iegravēts) jābūt tāds uz kuru paskatoties, tev sirdī (vīriešiem citur) ienāktu siltums, piemēram:
  - lai spēks ar tevi, Tēvs!
  - vēl vienu reizi un būs ;)
  - Jānis tev tic!
  - nebeidz bez manis!
  - es redzu ko tu dari! Sučka :*

  un tādā garā. Galvenais lai no sirds (vīriešiem jau sāvāk)

Atbildes

  1.  2 0

  Ulisita (25) 6 (9412)3826 8 g  

  kāds vairs nav kāds, bet gan konkrēta persona, ko vēlos sveikt. es ļoti cenšos sakoncentrēties uz to cilvēku, saprast ko jūtu pret viņu, ko domāju, un tad atbilstoši uzskricelēt kaut ko personīgāku par 'kā vienmēr'. salkanās, vispārīgās frāzes, manuprāt, neder.

  1.  0 0

  DrDestroy 7 (81052)4618 8 g  

  Nesanāks :(. Ja ar gravēšanu, tad piemeklētu katram kaut ko individuāli. Nu nav prāta darbs štancēt vienu un to pašu sākot ar radinieku, piemēram un beidzot, teiksim, ar skolotāju.
  Apmēram vienu un to pašu es varētu gan iegravēt, bet tikai kapa plāksnē (vismaz pēdējos divus).  :D

  1.  0 0

  Кэролайн 6 (17521)31339 8 g  

  lai saule spīd tavā sirdī?

Līdzīgie jautājumi

 • Situācija ...
  Ne viens, ne otrs - atvadītos no saviem mīļajiem.
 • Situācija....
  domaju ka tu jau pati zini atbildi ! bet nu uzticeties ipasi nevar..bet par darbu pie tava teva jau var sarunat, varbut vinja dzive kkas mainisies un saks domat kcik logiskak..:)
 • Tā tad kas būtu,ja būtu tāda situācija?(tur iekšā)
  nu tas jau viennozīmīgi,ka meklētu,pieradumam liels spēks,tas ir tāpat kā,piem. ar telefonu,tad kad tev viņš ir,tad var pat nezvanīt,nedod Dievs pazudīs,(piedodiet par neizdevušos joku)
  Tapēc jau mēs viens otram esam,lai viens par otru rupētos un ,ja vajag, kreņķētos.........
 • vai jums ir krīzes situācija?
  Iekrājumu nav, darbs ir.. bet nu dzīvot var.
  Par krīzi runājot, tā ir tikai tukša di*šana! Vēl ļoti daudzi vecāka gadu gājuma cilvēki un jaunieši pērk veikalos visādu tuftu - šokolādas batoniņus, jogurtus, utt.. tātad krīze vēl nav pat sākusies.
  Zinot kā agrāk dzīvojām, kad bija kartupeļi un vēlreiz kartupeļi, makaroni un rīsi jau skaitījās kā delikatese svētku dienām, tad vienīgais ko varu teikt, ka latvieši ir pieraduši pie labiem apstākļiem un negrib no tiem šķirties, lai gan paši nesaprot, ka dzīvo pār saviem un valsts līdzekļiem!
 • Situācija....
  Ka saka laiks radis ka bus,tikai dod saprast tagadejai otrai pusitei ka jusu dzive uz prieksu ir migla tita,ka tu vel neesi gatava nekam nopietnam ar vinu! un vel-laiks dziede visas bruces
 • Situācija...
  Nevajag eksistēt, vajag darboties.. sāk ar jauna darba atrašanu.. ar plusiem, bet lielāku algu... un tad jau sakt domāt par dzīvošanu kaut kur citur.. Galvenais ir gribēt... un darīt.. ar čīkstēšanu nebūs līdzēts..
 • Situācija.
  Piedāvātu viņiem pieskatīti blusoni par saprātīgu atlīdzību =))


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system