Labākā atbilde

Atbildes

    1.  0 0

    Aijuciite 5 (4150)2533 17 g  

    bez tad nav jaslaudas  :D

    1.  0 0

    lilijy 4 (1415)615 17 g  

    mna air patik bez!! tad vinus vnk vari baudit un nedomat ka uzkodisi uz kada rugta kaulina!!!

    1.  0 0

    Reperiite (37) 6 (9762)4946 17 g  

    Es visu ēdu ar sēklām..   tur jau visvairāk vitamīnu esot!!

    1.  0 0

    Odium77 7 (43719)3417 17 g  

    man jau labaak patiik bez, nav jaaspljaudaas. a no kaa tas ir atkariigs toch nezinu, neesmu agronoms, un botaanokjis ne tik.

    1.  0 0

    BlonDj 6 (14450)3434 17 g  

    Ar kauliņiem tpc, ka ir "pārgatavojušies" - bez tpc, ka viņi ir tieši īstie manderīni.
    Garšīgāki ir bez, jo tad nav viņi ar kauliņiem, tātad nav pārsaldinājušies... bet bez viņi ir bik rugtēni,skābeni, vsm man tādi garšo daudz, daudz labāk. ;]]`

    1.  0 0

    nicola 6 (9081)2217 17 g  

    Bez, jo mani apgrūtina lietas, kas traucē pilnībā izbaudīt ēdienu un garšu.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system