Labākā atbilde

  1.  0 0

  melsejs 6 (6063)2823 11 g  

  ...ko varēju to darīju, ja der ņem par labu, neder met ārā.

Atbildes

  1.  0 0

  Mexikana (35) 4 (1987)38 11 g  

  elementars tekstinsh...varetu tev palidzet, bet man nav krievu burtinas :( diemzeel

  1.  0 0

  iive 7 (41980)2512 11 g  

  shausmiigi viegls teksts bet slinkums rakstiit un nv laiak sory...:)

  1.  0 0

  Scorpio 4 (1128)26 11 g  

  Es varetu iztulkot, bet es krieviski rakstit nemaku :D

Līdzīgie jautājumi

 • Kāda mērķa vai idejas labad tu būtu ar mieru strādāt bez atlīdzības?
  Es jau to šobrīd daru! Strādāju bez algas.
  Mērķis?
  Gribu pabeigt skolu, tāpēc man tajā darba vietā ir jāiziet pusgadu ilga prakse.
 • Kāda mērķa vai idejas labad tu būtu ar mieru strādāt bez atlīdzības?
 • Cilvēki mēdz iepazīties savtīgu mērķu labad, bet vai tu arī to spētu?
  dilemma es nevaru ta liekot roku uz sirds un pateikt ka sava muza ta nedaritu , jo dzive uz daudz ko piespiez, bet taka mani gruti ir pierunaat darit kko kas ir pret maniem principiem un uzskatiem , tad visticamaak ka es nespetu izmantot cilveku!!!
 • Kam tu pieteiktu totālu karu miera labad pasaulē?
 • Vai tu spētu „pārdoties”? Kāda mērķa, idejas, līdzekļu labad? Ja JĀ, tad par cik, lai glābtu sev tuvu cilvēku.
  lai glaabtu sev tuvu cilveeku - gatava uz visu )
 • Tuvojas ziema, plānoju mašīnu ekonomijas labad neizmantot un turēt garāžā. Vai tas neskādēs?
  Izņem akumulatoru un vispār neaiztiec. Eļļa strādā ar visu atdevi tikai pie darba temperatūras. Tātad, Tu uzkarsē dzinēju (PRIEKŠ KAM???) , pēc tam viss tas metaloplastiskigumijotais pasākums atdziest, veidojot uz sevis kondensātu, jo āra gaiss ir vēsāks! Ja mašinu darbina, tad viņu vajadzētu arī kustināt, lai arī transmisijā dabū kaut kas kuļāties. N E V A J A G ! Ja ar mašinas degvielas/aizdedzes sistēmu viss oki, pat ja Tev vajadzēs ekstrenna braukt, iemetīsi aķīti un aida!
  Iesaku sasmērēt durvju gumijas ar silikona zīmuli, slēdzenītēs sapūst tam paredzēto smērvielu (paradzētu mīnus temperatūrām, bāku pieliet riktīgi pilnu ar degvielu (temperatūras svārstās, tamdēļ patukšā bākā viennozīmīgi veidosies relatīvi liels kondensāts Un , JA TIEŠĀM gribi ko labu izdarīt savam autiņam un tiešām nekustināsi, tad pacelt prātīgi ar dankratu, palikt apakšā stabilus klučus tam paredzētajās vietās (tādejādi atslogojot amortizatorus un apriepojumu) un nolaist riepās spiedienu līdz 1 atmosfērai. Sasmērē iekšā plastiskas detaļas/paneli ar vasku saturošu smēri, neskādē novaskot arī visu mašīnas virsbūvi, īpašu uzmanību pievēršot apaksējai daļai (vispirms mazgātuvē kaŗtīgi izpūst ar ūdeni no visiem dubļiem, sāļiem - tur arī pie viena var arī novaskot) Viss.
  Njuss - par garažu kā ir tā ir - slēgtā tipa nav labākais variants, ja pie tam no koka, kas pūdē. Protams, labākais variants ir tāda, kur nodrošināta pastāvīga temperatūra/ventilācija. Bet garažas īpaši neizvēlamies un tā nav mirstamā kaite :).
  p.s. Runājot par akumulatoru - pastāv dažādi viedokļi - ja jau pedanti pieiet pie tās lietas, tad jāizmēra blīvums, līmenis, attiecīgi pielejot vai nepielejot (destilēto ūdeni, elektrolītu). Man ir stāstīts, ka akumulatoru vislabāk kārtīgi uzlādēt un pēc tam veikt lēnu izlādi (piemēram - pieliekot mazo gabarīta spuldzīti, lai deg , kamēr vairs nedeg), pēc tam iebāžot šamējo vēsā vieta (iesaka pat ledusskapī   ), ir ieteikumi turēt uzlādētu... nezinu, neesmu eksperimentējis, jo manējā ,,kūtiņa" burkš visu gadu.
 • plz palīdziet...?
  subjekts ir persona kaut kada personiiba es to kaut ka ta saprotu ..  viss parejais ka ir raxtiits taa arii ir :) putas kas ir putas ? puvums un pukkaposts .. kadas asociacijas tev ar to ir .. taa ari raxti :P
 • Palīdziet lūdzu!
  Droši vien būtu, kurš gribētu palīdzēt, bet pedagogi atkostu ļoti ātri, jo ir speciāla programma, kā noteikt vai ir stāstītājs autors, vai nav...
 • Palīdziet...
  perepil - pārdzēra, iedzēra par daudz
  [ņeda]perepil - bija viss kulturāli, neiedzēra par daudz. nesasniedza pārdzeršanās stāvokli.

  veļik i mogu4 russikj jazik ;)
 • mīlīši palīdziet!!!!
  Sia "chevita & Co" :D:D


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system