Labākā atbilde

  1.  4 0

  DrDestroy 7 (81052)4622 13 g  

  Neesmu iedziļinājies. Vienmēr visiem "pa spalvai nebūsi"  -un ja būsi, tad neesi vairāk nekas. :) (vai arī giperpsihologs/diplomāts :D  )
  Laikam jau pa biškam no visa -nedomāju, ka mans IQ būtu affigennijs. Te daudz cilvēku, kas gudrāki par mani un daudzās jomās. Humora izjūta?  -varbūt pie laba garīgā kādu retu reizi kaut kas rēcīgs arī sanāk. Katrs jau uztver savādāk. Fortūna? Vot te man nācās iespringt, jo neiebraucu īsti. Tjipa:"JUHŪŪŪ! Manam murģelim iep...ts labs vērtējums! ? :D Nē, tas  acīmredzot nav tik būtiski. Ircs man nav priekš iespringšanas, bet atpūtas, zināmā mērā arī komunikācijas. Tjipa tāds virtuālais "tusiņš". :)

Atbildes

  1.  1 0

  Dwinite 7 (32063)41743 13 g  

  Ja manu atbildi izvēlās par labāko, tad tas ir kā kuru reizi - humora izjūta vai IQ - parasti palīdz :)
  Nu jautājums - man vienalga kā vērtē manus jaut. (parasti gan tos vērtē ar - "jautājums patika", jo nemēdzu uzdot neko tādu izcili stulbu :D)

  1.  0 0

  sirsninja23 (40) 6 (9161)2316 13 g  

  viss kopaa....bet parasti rakstu ko domaaju,reti kad aakstos atbildot vai uzdodot jautaajumus....

Līdzīgie jautājumi

 • ko tas dod ja juus lienat un balsojat: slikts jautajums! labs jautajums! slikta atbilde, laba atbilde
  nomierinies, ja cilvēkam jautajums nepatīk vinjam ir tiesības izteiktis
 • Labs jautājums vai slikta atbilde?
  stulbs jautājums un godīgas atbildes
 • smags jautājums-paskaidrojums iekša,bet jautājums labs ... atbilde jūsu un korekta?
  kā sacīt, mēs daudz ko palaižam garām tad, kad mums ir iespēja to īstenot un pēc tam to nožēlojam.
  "bet kad cilvēks aizgājis un viņa vairs nav tad ir vārdaii,vot vajadzēja,nafig nobremzēju jo cilvēks bij zelts (visās jomās) " - jā tur es tev piekrītu, ka skan tādi vārdi un pārmetumi sev un nožēlas, bet nekas jau nav mūžīgs. Atrodās kāda cita un iepriekšējā aizmirstas un līdz ar to daļēji izgaist arī atmiņas un pazūd pārmetumi utt.
  "ja tev nav otras puses/nopietnu atiecību,bet ir simpātijas (+slēpta griba)tad kakova čorta atteikt un teikt nē-kapēc nevar ļauties kaisleit un apmiernāt viens otru????" - es šitādā gadījumā saskatu bailes, jo tās izjauc visu, piemēram ja tev ir simpātijas pret to cilvēku, tu nekad tā pa īstam neiesi ar viņu ietusēt jo tev būs visu laiku šī baiļu sajūta utt kas visu izjauks.
  "labāk to visu palaist garām un darīt visu pašam nekā ar otru (pašapmierināties)" - Vot šeit rodas tas, ka dēļ tā, ka es sevi uzskatu par ne īsti vai nu krutu vai vēl diezin ko bremzē to visu darīt ar otru, bet darīt labāk ar sevi, jo tad nav ne no viena jābaidās un nebūs jāustraucās kā tad es to dariju un izdariju utt...
 • kaa jums shkjiet,latvieshiem ir laba humora izjuuta?
  ...vot tiešām, dažreiz šķiet ka nav.
 • Vai jāatbild uz jautājumu, ja atbildē nav ne satura, ne jēgas, ne humora.?
  isteniba jega ir ari atbilde, kurai skjiet ka nav jegas.
 • Laba izglītība, labs darbs. Kādēļ jauniešu mērķi ir tik primitīvi un materiāli?
  Nu, šis ir tīri filozofiskas dabas jautājums. Piekrītu, ka lielākā daļa jauniešu ir materiālistiski tendēti. Bet viņiem jau trūkst motivācijas un intereses par garīgām lietām. Daudzi, atšķirībā no manis un Tevis, nesaprot, ka galvenais dzīvē ir iegūt pēc iespējas vairāk garīgo zināšanu, kuras nāk caur grūtībām un nereti arī ciešanām. Un visbeidzot - vai kapā līdzi paņemsi šiku villu vai auto? Nē! Bet garīgās zināšanas tev palīdzēs nodrošināt pārticīgāku un varbūt arī vieglāku nākamo dzīvi, ja vien tu tādu izvēlēsies. Bet, kā zināms, tad pārticībā un pārbagātībā cilvēks garīgajā attīstībā apstājas un tukši nodzīvo sev atvēlēto Zemes dzīves laiku. Un vēl - kādam tomēr arī jābūt citādāk domājošam, jo - ko tad mēs pamācīsim?
 • Nesaproti, kāpēc Tavs jautājums/atbilde tika dzēsts?
  Jā! Tagad sapratāt? :D
  Peace :D
  baigā atmazka : ''tukša atbilde'' :D
  nu nekas Dievs nav mazais bērns- visi jūs ļaunie moderātori ellē degsiet
 • Kāda bija atbilde uz jautājumu "Nopērc ziloni"?
  Palasi šeit--> http://pisaki.narod.ru/completed/completed2001/arc_elefant.html


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system