Labākā atbilde

    1.  0 0

    Angelo1989 (36) 6 (10125)3649 14 g  

    nezinu :/ visas bailes kas bija lidz sim esmu parvarejis takaa tagad pat cilveki kuri mani labi pazist vairs nevar pateikt ka man jebkad no tam lietam bijis bails... gaidisu kad saskarsos ar kko jaunu no ka baidities :)

Atbildes

    1.  0 0

    iDcore 6 (5932)3329 14 g  

    Par bailēm nenosaukšu, bet drīzāk nepatiku.. Būtībā, nepatīk dzīvnieki, kurus nevaru paņemt rokā vai tiem pieskarties..

    1.  0 0

    likky666 7 (27714)31026 14 g  

    No spokiem.  

    1.  0 0

    seville 7 (25365)3313 14 g  

    par sevi baidos izklaidības pēc, aizdomājos braucot pie stūres un tā, no riteņbraucējiem tādos gadījumos īpaši bail.

    1.  0 0

    weronika800 6 (18518)3527 14 g  

    no augstuma,it sevišķi ja tas ir tilts un kaut kur apakšā   vēl ir ūdens

    1.  0 0

    madeira93 6 (13106)2627 14 g  

    nezinu.. nav iisti nekaadas fobijas man.

    1.  0 0

    dzhonsons (35) 6 (5248)226 14 g  

    Pie augstuma pierod un kļūs patīkami. Kukaiņi gan biedē :>

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system