Atbildes

Līdzīgie jautājumi

 • Tā nav tā tad patiesība?
  Hz. Neesmu specss šajā te visā.
 • Vai tā ir, ka patiesībā...
  ne tikai baidaas. vinji ir nolaapiiti gljeevulji!!!

  vot shitais- ne vnm patiesiiba ir jaazin... pa muti par taadu fraazi.
  ja tu, meergli un gljeevuli ej pa kreisi aiz neko dariit.. ja otrs cilveeks nav absoluuts lupata un stulbenis, ivnjsh to sapratiis un tad jau luugt piedoshanu buus daudz par veelu. ja es uzzinu, ka mani ir piekraapis, tad pofig- kaut pirms 3 gadiem, bet kad uzzinaashu, pasuutiishu. kaut es vnm uzzinu apm 2.ned.meenesha laikaa.
 • Tā tak ir patiesība?
  ....NEPAREIZI...ne manta, ne nauda cilvēku laimīgu nedara.  Cilvēku laimīgu varētu padarīt apstākļu kopums, kas sastāv no finansiālās neatkarības, spējas realizēt savus sapņus un dzīvot vidē, kura tevi priecē (ģimene,mīlestība,sapratne un saticība un neatkarība no visiem tiem faktoriem, kas veido to smaguma nastu, ko dēvē par problēmām).
 • Vai tiešām patiesība ir tur .... ārā?
  Laikam gan! Jo mēs redzam tikai to, ko mums rāda mūsu ,,greizais sogulis" - visi maņu orgānu uztvertie signāli nonāk pelēkajā vielā, kur tiek apstrādāti un noraidīti tālāk mums saprotamā veidā. Bet mūsu uztveramo dzirdamo un redzamo frekvenču diapazons ir kā adatas dūriens plašajā spektrā. Piedevām tas, ko mēs redzam, dzirdam, jūtam, tiek izkropļots ar ,,cilvēcisko faktoru" - dzīves gaitā gūto pieredzi - iespaidiem, pieņēmumiem, subjektīvismu, traumām (kā tagad populāri). Atbilde - JĀ -  patiesība ir ārpus mūsu uztveres!
 • Vai tāda ir patiesība?
  skatoties kāds ir tas vērotājs, jo ir jau tādi kas neredz to kas notiek degungalā. bet nu jā, taisnība šitam būs.
 • Vai tu esi paties?
 • Kāda ir patiesība par olu?
  Patiesību it kā zināju.. Ja dobums ir galā, tad gailis, ja sānos, tad vista.. Vai k-kā tā tur bija, protams, pašu tas īpaši nerausta..
 • Ceļā uz patiesību ir grūti iet?
  JA KAUT KO ILGI ESI TURĒJIS NOSLĒPUMU JO GRUTAK ATKLĀT PATIESĪBU


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system