Labākā atbilde

    1.  3 0

    predator1989 7 (22480)41253 8 g  

    Akadēmiskais grāds protams nav salīdzinās ar profesionālo, jo profesionālais balstās uz praksi, praktiskām lietām, iespējām nesēdēt tikai uz vietas.
    Bet akadēmiskais, tas jau tāds kantora sēdētājiem vai pie tāfeles tupētājiem domāts.
    tad ir jāizdomā, vai gribi būt kaut kāds uz vietas, ierobežotais,vai tomēr kad visa pasaule tev ir atvērta.

    A kam ta to akadēmisko izvēlēties, vot tas ir jāizdomā sākumā,kad dodas uz skolu iestāties, nevis pēdējā semestra beigās. Un tad rodas doma - eu, bet būs tak grūti atrast darbu.

Atbildes

    1.  1 0

    Izredzetais (32) 6 (11475)2523 8 g  

    Tad priekš kam viņa? Noteikti ka ir noderīga. Atkarīgs protams no paša cilvēka. Ko un kā viņš meklē pēc tam.

    1.  0 0

    Rigas puika (33) 6 (13208)526138 8 g  

    Es nez. Proletārietim tīrā veidā ar to nebūs sakara. Atturēšos.

Līdzīgie jautājumi

  • Vai piekritīsiet izdarīsit?(iekšā)
    ...da ej ka ieskriet, es te tā jau pa 5-6 katru dienu uzdodu.
  • Чем отличается I.līmeņa profesionālā augstākā izglītība от Bakalaura akadēmiskās vai
    1. lim - профессиональное(техническое) образование, как в техникумах.
    Бакалавр akadēmiskās - высшее образование (первая ступень?, не знаю как правильно сказать) без практики.
    Бакалавр profesionālās - то же самое, но с практикой.
  • Bohēmiska tipa cilvēks, kā tas jāsaprot? kāds tas ir?
    Iedomājies Kurta Kobeina vai kāda cita izcila rokmūziķa izklaides.
    Nav pat jāiedomājas par aizjūras varoņiem, mūsu pašu Mārtiņš Freimanis (lai vieglas smiltis, izcils mākslinieks), bija bohēmiķis.
    Cilvēks, kuram patīk baudīt vieglu dzīvi, alkoholu (dzer lai atbrīvotos nevis piedzertos), narkotikas, meitenes, draugu kompāniju. Cilvēks, kurš tā īsti ne par ko neuztraucas, ne par to ko viņam nodarīs šāds dzīves veids, ne arī to, ko viņa dzīves veids nodara citiem.
    Šādi cilvēki izklaidēm naudu neskaita.
  • Ar ko atšķiras ķīmiska viela no sintētiskas vielas?
    Sākot no otra gala -dabīgs produkts ir dabīgas izcelsmes. Tā pati, šajā gadījumā, vārāmā sāls (NaCl), tik un tā būs "dabīgs" produkts, ķīmiska viela/savienojums, kas attīrīts no citām ķīmiskām vielām/savienojumiem (piemaisījumiem, kas var būt gan veselīgi, gan neveselīgi, bet ej nu škiro, ja cilvēkam vajag vārāmo sāli, tad viņam vajag vārāmo sāli -vielu, kurai ir konkrētas īpašības (fiziskas, ķīmiskas, garšas uttt.).
    Vai nātrija hlorīda iegūšanu no citiem ķimiskiem savienojumiem var nosaukt par sintēzi - diez vai, to iegūt var samērā vienkāršu ķimisku reakciju rezultātā. Vai ķīmiskas reakcijas rezultātā iegūts nātrija hlorīds atškirsies no "dabistiskā" :) , piemēram -tvaicējot jūras ūdeni, ar sekojošu attīrīšanu!? Domāju, ka nē. Ja nu vienīgais - kaut kādas kristāliskas "auras", "atmiņas"...  
    Vienkāršoti runājot - sintētisku vielu/kimisko savienojumu "dzimtene" ir laboratorija. Organiskas sintēzes procesā tiek iegūtas organiskas sintētiskas vielas, ar ķīmisko sastāvu/molekulāro struktūru, ķīm., fiz. u.c. īpašibām, identiskām vielām, kas radušās bioloģiskā vidē.
    Kā piemēru var minēt mums visiem labi zināmo kaučuku.
    Jāpiemin, ka bieži tiek jaukts "sintētisks" ar "mākslīgu". Tas nav viens un tas pats.
    Organiska un neorganiska sintēze ir  sarežģīti procesi, ar savam viduvējām vidusskolas zināšanām (jeb to fragmentiem) nemaz necentīšos iegruzīties.
    Atbildot uz jautājumu tieši - ķīmiska viela/savienojums var būt arī sintētiska viela/savienojums (iegūta sintēzes rezultātā).

  • kurš piekritīs..???
    varu deret ka tu pat nerisketu est manus edienus
  • Kam tu tādā gadijumā piekritīsi (iekšā)?
    Tas, manuprāt ir tiem cilvēkiem, kas nevēlas piepūlēties, lai uzturētu skaistas attiecības mūža garumā. Sliņķiem. Ir taču tā, ka ar laiku pie attiecībām pierod, sāk veidoties rutīna. Ja nav vēlmes papūlēties darīt kaut ko tādu, lai partneri iepazītu no jauna, cilvēks izvēlas vieglāko variantu- meklē citu, kas viņam sniegs jaunas emocijas un jaunu pieredzi, līdz tas apniks un atkal gribēsies ko jaunu.  Es neesmu sliņķe, tāpēc nepiekritīšu.
  • Kāda stila mūzikas piekritēji Jūs esat visi?
    Diez vai visi ir vienamūzikas stila piekritēji.
    Blues, rock, jazz, artrock, underground, spiritual, gospel, simfoniskā, no country arī ne vienmēr pumpas uzmetas. Karroče gandrīz visu, izņemot disco, repu, hardcore, new wave, vairumu pamkroka, latviešu padomju estrādi, latviešu pirmspadomju estrādi, latviešu postpadomju estrādi, krievu padomju postpadomju estrādi, aizkautos ārzemju latviešus un vairumu pankroka.
  • Vai esi kādas reliģijas piekritējs? Kuras? Kāpēc?
    Esmu nešķīstene.. nepiederu nevienai ticībai un reliģija mani ne visai saista. Kkam augstākam ticu, bet ne Dievam. Neesmu kristīta, neesmu svētīta, tāpēc arī nekur nepiederu un kādu laiku no tā vairīšos.  
  • Kāda mūzikas stila piekritējs esi?
    es kalusos muziku nevis stilu un klausos to kas patik varu klausities Gustavo tai pat laika AC&DC vai pat 7 sinfoniju atariba no noskanojuma
  • Esi i-net'a veikalu piekritējs, vai tomēr nē..? Kurš būtu iecienītākais..?
    Nu es i-net veikalā pērku CD/DVD diskus par ļoti zemām cenām. Piegāde 2 dienu laikā pēc rēķina nomaksāšanas. it-r.lv


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system