Labākā atbilde

  1.  4 0

  plkst_23-58 (32) 5 (4509)168 10 g  

  Iedomājies Kurta Kobeina vai kāda cita izcila rokmūziķa izklaides.
  Nav pat jāiedomājas par aizjūras varoņiem, mūsu pašu Mārtiņš Freimanis (lai vieglas smiltis, izcils mākslinieks), bija bohēmiķis.
  Cilvēks, kuram patīk baudīt vieglu dzīvi, alkoholu (dzer lai atbrīvotos nevis piedzertos), narkotikas, meitenes, draugu kompāniju. Cilvēks, kurš tā īsti ne par ko neuztraucas, ne par to ko viņam nodarīs šāds dzīves veids, ne arī to, ko viņa dzīves veids nodara citiem.
  Šādi cilvēki izklaidēm naudu neskaita.

Atbildes

  1.  3 0

  Rigas puika (33) 6 (13188)525128 10 g  

  Populārākais, kas ienāk prātā - mālderis (mākslinieks) - visāda profila.
  Bohēmisks ir jau tā kā plkst. teica- alkohols, uzdzīve un tā, bet arī tas ka šāda tipa cilvēkiem ir pārsvarā visa iedzīve haotiska - pindzeles, ģitāras, maketi, skices u.t.t. Viss ņigu-ņegu samētāts un šis gan orientējās tajā visā, atšķirībā no kārtīga mietpilsoņa. Tā saprotu.

  1.  2 0

  Lindiena 5 (4278)148 10 g  

  1.  2 0

  DrDestroy 7 (81052)4622 10 g  

  ..paņem draudzeni, atbrauc pie manis, nodemonstrēsim...      

Līdzīgie jautājumi

 • Kāda Tipa cilvēki Tev tīk?
  godiigs,uzticiigs,pateiciigs!!
 • Kāda tipa cilvēki jums nepatīk?
  liekulīgi, mākslīgi, izlutināti, augstprātīgi, iedomīgi, greizsirdīgi, pārgudri, garlaicīgi...
 • VAI un KĀ cilvēks apzinās/saprot, ka darbs ir nepieciešams, ka ir jāmeklē darbs, jāstrādā...?
  Man arī bija pazīstams tāds, kurš nevarēja pacelt savu dibenu no dīvāna un augu dienu dirnēja pie TV, dzīvojot no rokas mutē. Viņam bija parāds par dzīvokli, ledusskapī pelīte varēja pakārties, skapī vienas bikses, un tās pašas cauras utt., bet cilvēks tik un tā nemeklēja darbu, jo slinkot bija vieglāk. Viņam galvā bija tukšums - nekādu mērķu, nekādu ambīciju. Varbūt tas skanēs skarbi, bet tāda tipa cilvēkiem kaut kas tomēr ar galvu nav kārtībā, jo cilvēkam vairāk vai mazāk asinīs ir meklēt sev labumu, izsisties uz augšu, rūpēties par savu labklājību, bet ja cilvēks vienkārši sēž, rokas klēpī salicis, izvēloties labāk eksistēt nevis dzīvot, tad es tādus nesaprotu, jo pat pirmatnējie cilvēki saprata, ka ir jāstrādā - ne velti ir teiciens "Darbs padarīja mērkaķi par cilvēku".
 • Tusējoties - Tu piederi pie 1. vai 2. tipa cilvēkiem?
  labi pamielojos ar cienastu.
 • ja cilvēks macos krievu skolā ,latviešu skolā viņam būs ļoti grūti? ja viņš saprot latviski,bet runa slikti?
  nav nozīmes tautibai,nozime ir velmei un ja ir tā velme vēlēšanās,tad var iemācīties it visu jeb kurā vecumā
  cik nav piemēru kur ķīniets/amerikānis/spānis un tt mācās latvijā,dzīvo ..... un valodu tekoši pārzin ir apguvis pārs mēnešu laikā. par gramatiku viss mazāk satraukties vajag,viens otrs latviets pat atšķirību nezin no ,,augsts un auksts,, .....
  vajag tik gribēt un noticēt sev
  tie paši mēs kas ir prom UK,tekosi angļu pārzinam
 • Kas tie par tipa cilvēkiem, kas sākumā tevi noliek līdz ar zemi, bet pēc tam vēl gaida draudzību?
  vai tad tie ir cilvēki?! Drīzāk zemiski radījumi! No tādiem vajadzētu turēties pa gabalu!
 • Ar ko atšķiras ķīmiska viela no sintētiskas vielas?
  Sākot no otra gala -dabīgs produkts ir dabīgas izcelsmes. Tā pati, šajā gadījumā, vārāmā sāls (NaCl), tik un tā būs "dabīgs" produkts, ķīmiska viela/savienojums, kas attīrīts no citām ķīmiskām vielām/savienojumiem (piemaisījumiem, kas var būt gan veselīgi, gan neveselīgi, bet ej nu škiro, ja cilvēkam vajag vārāmo sāli, tad viņam vajag vārāmo sāli -vielu, kurai ir konkrētas īpašības (fiziskas, ķīmiskas, garšas uttt.).
  Vai nātrija hlorīda iegūšanu no citiem ķimiskiem savienojumiem var nosaukt par sintēzi - diez vai, to iegūt var samērā vienkāršu ķimisku reakciju rezultātā. Vai ķīmiskas reakcijas rezultātā iegūts nātrija hlorīds atškirsies no "dabistiskā" :) , piemēram -tvaicējot jūras ūdeni, ar sekojošu attīrīšanu!? Domāju, ka nē. Ja nu vienīgais - kaut kādas kristāliskas "auras", "atmiņas"...  
  Vienkāršoti runājot - sintētisku vielu/kimisko savienojumu "dzimtene" ir laboratorija. Organiskas sintēzes procesā tiek iegūtas organiskas sintētiskas vielas, ar ķīmisko sastāvu/molekulāro struktūru, ķīm., fiz. u.c. īpašibām, identiskām vielām, kas radušās bioloģiskā vidē.
  Kā piemēru var minēt mums visiem labi zināmo kaučuku.
  Jāpiemin, ka bieži tiek jaukts "sintētisks" ar "mākslīgu". Tas nav viens un tas pats.
  Organiska un neorganiska sintēze ir  sarežģīti procesi, ar savam viduvējām vidusskolas zināšanām (jeb to fragmentiem) nemaz necentīšos iegruzīties.
  Atbildot uz jautājumu tieši - ķīmiska viela/savienojums var būt arī sintētiska viela/savienojums (iegūta sintēzes rezultātā).

 • Piekritīsiet, ka akadēmiska izglītība ir tomēr slikta?
  Akadēmiskais grāds protams nav salīdzinās ar profesionālo, jo profesionālais balstās uz praksi, praktiskām lietām, iespējām nesēdēt tikai uz vietas.
  Bet akadēmiskais, tas jau tāds kantora sēdētājiem vai pie tāfeles tupētājiem domāts.
  tad ir jāizdomā, vai gribi būt kaut kāds uz vietas, ierobežotais,vai tomēr kad visa pasaule tev ir atvērta.

  A kam ta to akadēmisko izvēlēties, vot tas ir jāizdomā sākumā,kad dodas uz skolu iestāties, nevis pēdējā semestra beigās. Un tad rodas doma - eu, bet būs tak grūti atrast darbu.
 • kā lai ko saprot ja .......... ???
  Tad vienkārši pārlasi vairākas reizes un aizej un konsultācijām vai arī lai tev pamāca kāds kuŗš saprot... =))


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system