Labākā atbilde

  1.  2 0

  Rigas puika (29) 6 (13191)51968 7 g  

  Ujj seville Jums arī akvārijs?
  Par cik tā 2 gadi ar to nodarbojos-tad šādi te augi (neiesakņojamie ūdens substrāta-varbūt salvīnijas t.s.i ūdenspapardes)'savairojās - nekas labs nav - Jo kas par daudz tas nav labi, akvārijos it sevišķi. Tad nu ir tā ka šie augi parasti ''piekabinās'' klāt bet atkarībā no ūdens Ph līmeņa un apgaismojuma intensitātes pazūd vai vairojās (man ar bija tāpat, tikai iznīka).Ja savairojušās par daudz un tas jau ir slikti, tad pieļauju - skābekli šie augi izsūc - it sevišķi naktīs, kad kā zināms augi  (t.sk. akvārijā) paši sūc skābekli + apgaismojums - bet tas minimāli. Katrā ziņā ja peldošie - vāciet nost cik varat - jo nekas tajā biosistēmā nedrīkst dominēt-būt par daudz) un samazināt vajag diennakts gaismas stundas - aļģēm ir jāizzūd.
  Kādas zivteles? Ja tā tad man gūpijas /pecīlijas bijušas savairojušās. Ietktu izvēlēties zooveikalā zivi-plēsēju, kura ēd zivs ikrus/mazuļus piem. skalārijas attiecīgi pēc akvārija/zivjudaudzuma. Sarežģīti? - pieļauju. Bet tā ir Bioloģiskās vides sistēma-tāpēc tā sarežģīti.

Atbildes

  1.  5 0

  Енот 8 (338470)626635 7 g  

  1.  2 0

  MadMarko (38) 4 (2123)49 7 g  

  kur tās zives tirgo,tur arī jāgriežas ar so jautajumu.
  mazums jā uz šanu šās velk šī nezali.līdz ar to vairojas kā prusaki. tajā pašā laikā,pastāv iespēja ka šī nezāle skābekli rij,zivem neatliek un vel akvariju smērē .....
  katrā ziņā ķēpa baigā,bet nomierinoss skaistums

  1.  2 0

  DrDestroy 7 (81052)4617 7 g  

  Ielaid balto amūru un viss nostāsies savā vietā.
  Cik tad liels tas akvārijs!? Kas par daudz, tas par skādi.

  1.  1 0

  predator1989 7 (22448)4934 7 g  

  man nekad nav bijis akvārijs.
  DrDestroy jau pareizi teica,ielaid amūru mazuli,tas izrīs visus lakstus,būs zivīm īsta pludmale,bez nekādām zālēm  

Līdzīgie jautājumi

 • Kas nekait Kakim buut?
  Manai minkai ar šitā pat ēd, tik un guļ un kastē tik iet - a tu tik kā kalps, vāc, dod ēst ver durvis dēļ kundzes vaļā , kop, dažreiz ar skubu nodomāju, kurš ta mājās ir ĪSTAIS saimnieks
  Varētu, protams varētu un gribētu, kaut uz dienu viņas vietā.
 • Vai saunas nekaitē veselībai?
  ja nav nopietnu slimību (sirdskaites, asinspiediena problēmas u.c.) tad jau ne.
 • Cik ilgi var sauļoties vasarā,lai tas stipri nekaitētu tavai ādai?
  Es parasti pa ceļam uz jūras smiltīm iepērku sauļošanās krēmu ar UV filtru pēc iespējas lielāku, jo man ir tendence piedegt. Sazieķēju sevi no galvas līdz kājām un par apdegumiem nedomāju.. pēdējā reizē sanācu šokolādīgi brūna un pat apsēsties nebija problēmu, kā atsevišķās reizēs piededzinot dibenu. :)
 • Vai LV eksperti nav sagājuši sviestā - dzīvsudrabs esot nekaitīgs! Ko jūs domājat?
  nu jā- ko tik pāris latu (kukuļa) dēļ neizdarīsi... jopcik, jauna ķīmija man tagad būs jāmācās...
 • Kas jāņem vērā, sauļojoties dabā un solārijos, lai nekaitētu savai veselībai?
  # Veģetārieši un cilvēki, kuri ievēro diētu, ir īpaši jutīgi pret UV stariem. Arī uzturā lielā daudzumā lietojot seleriju sulu (250 ml dienā) un ķiplokus, kas satur īpašus ķīmiskos savienojumus, āda kļūst jutīga un, apmeklējot solāriju, var gūt smagus apdegumus.

  # Kontraceptīvie līdzekļi savienojumā ar solāriju var izraisīt pigmenta plankumu veidošanos.

  # Acs plakstiņu āda minimāli aiztur starojumu. Saules un solāriju gaisma var radīt kataraktu un tīklenes bojājumus, kā arī acs melanomu.

  # Agrā pavasarī un vasaras sākumā cilvēki apmeklē solāriju ar mērķi gūt «pamatiedegumu» vai «sagatavot savu ādu» pirms došanās saules staros. Tomēr atkārtoti solārija apmeklējumi nodrošina tikai ļoti nelielu aizsardzību pret tiem saules faktoriem, kas rada ādas bojājumus. Svarīgāk ir apzināties, ka, UVA (solārija) stariem darbojoties roku rokā ar UVB (saules) stariem, tiek izraisīts ādas vēzis.

  # Solāriju starojumā (jebkura veida iekārtai) 90-95% ir UVA stari un tajā pašā laikā 5-10% UVB. Tas nozīmē, ka āda tiek pakļauta gan pigmentētiem, gan nepigmentētiem ādas vēžiem.

  # Nelabvēlīgu un neatgriezenisku ietekmi uz ādu var atstāt arī viena sauļošanās reize. Piemēram, melanoma attīstās, sauļojoties reti un intensīvi, savukārt baziloma - uzturoties saulē vai solārijā bieži, bet neilgi.
 • Kas jāņem vērā, lai peldoties mūsu upēs ezeros un peldbaseinos, nekaitētu savai veselībai?
  nuu lv uudens veel ir normaals , baseinos ta i kaa i jaaprasa kad pedejo reizi tika mainiits uudens un cik tiek beerts hlors uudenii, un protams kaada publika naak peldeeties baseinaa
 • Kā vislabāk un nekaitīgāk pārvarēt sliktumu pēc lielas svinēšanas?
  Ja Tu domā pārēšanos, tad Mezym Forte vai Espumisan, bet ja pārdzeršanos, tad izdzer jēlu olu, dzer daudz gāzēto ūdeni vai sodas ūdeni, kā arī paracetamolu.

  Abos gadījumos pirms svinēšanas vajag apēst pāris aktīvās ogles, kuras var papildus izdzert arī svinību laikā, un tad nākamajā dienā viss būs bumbās
 • Vai jums ir bijuši kādi nekaitīgi ieradumi ? (piem- patstāvīgi gribās piemirkšķināt ar aci vai kā tamlīdzīgi ?
  Apmēram 10 gadu vecumā, kad sāku ataudzēt matus (pirms tam man mamma grieza ļoti īsu pričeni - gandrīz zēngalviņu), čolka saka krist acīs... Es kaut kādā filmā biju ievērojusi, ka viens aktieris mēdz atmest sāniski uz aizmuguri galvu un vēl izstiepjot apakšlūpu, papūst matus atpakaļ...
  Nu lūk - es sāku darīt tapat ka tas aktieris.
 • cik ātri āda kļūst brūna pēc solārija?
  nu ar piromo reizi toč nē! Nu ar kādu trešo!
 • Что такое pases sērija ?
  dve bukvi pered nomerom,
  Ne putatj s bukami imeni :)


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system