Labākā atbilde
Atbildes
-
1 0
Evisa 8 (138672)422136 17 g
Par mani tā nevarētu teikt - es varbūt gribētu būt apvaldītāka un mazāk emocionāla, bet interneta vidē tik un tā sevi parādu tādu, kāda esmu - emocionālu, impulsīvu, nesavaldīgu...

-
1 0
mazinsh (41) 8 (105508)411101 17 g
Nebāz visus vienā maisā!
Es netā esmu tāda pati kā dzīvē, un caur netu esmu iepazinusi ļoti daudzus cilvēkus par kuriem varu teikt to pašu (arī vairākus irciešus).
Bet kā jau saka - v semje ņe bez urodov - arī netā ir gadījumi, kad daži ir pilnīgi savādāki kā dzīve.
-

-

-
0 0
Ruuuta 6 (7529)4854 17 g
nu nezinu- tāpat agri vai vēlu īstais raksturiņš parādās... arī internetā...

-

-
0 0
bound 4 (1980)311 17 g
Grūti pateikt...man jau likās, ka i-netā ir tāda "visatļautība", ka te cilvēks var sevi parādīt no pat MELNĀKĀS puses.
Respektīvi, tāds , kāds viņš patiesībā nemaz nav
-
0 0
gahana 7 (20832)3849 17 g
nuu, es tā nedaru, man patīk parādīt sevi tādu, kāda esmu, nevis tēlot kko, jo man patīk redzēt, kā cilvēki mani uztver...:)
par citiem- katrs dara kā grib..
-
0 0
laaciiiicccc 7 (44048)439309 17 g
vairāk vai mazāk, bet dzīvē ir dzīve tur tā vnk nevar apdomāt un atbildēt, tur visu jasaka uzreiz..

-

-

-
0 0
just_like_you 3 (887)15 17 g
ir ir.. jo netā saraxtoties ar kādu tu neredzi otra cilvēka seju tev ar viņu ir daudz vieglāk kontaktēties. nu vismaz man.

-
0 0
agapimuuu 7 (20660)416101 17 g
tas ir atkarigs no katra cilveka..
personigi es esmu tada kada esmu,emocionala un individuala..lai mani saprastu ir jaiepazist...
ka jau mazina teica liela dala ir tadi kadi ir...ari no irca...jo es looti daudzus jau zinu dzive un varu teikt ka ir ok
-
0 0
Ramona (35) 6 (12304)437107 17 g
Viss atkariigs no paša cilveeka. Bet apmeeram 90% cilveeku netaa ir savaadaaki.
Netaa jau var dariit, ko grib un par to nav nekaadas atbildiibas, var vnk nozust.
Bet normaals cilveeks neizliksies par labaaku un buus vismaz uz pusi taads kaa dziivee
-


