Atbildes

    1.  1 0

    Rigas puika (35) 6 (13208)529377 11 g  

    Pat hipermierīgs, ja kas.
    Nesaista it nemaz.

    1.  1 0

    SensLietotajs 6 (10105)411138 11 g  

    Esmu no miermīlīgajiem, kas līdz simtiņam gribdavilkt.

    1.  1 0

    seville 7 (25365)3313 11 g  

    neteiksim, ka ļoti saista, bet periodiski gadās  

    1.  1 0

    Lindiena 5 (4278)1412 11 g  

    esmu mierīgā, bet nū man patīk ar moci izmest līkumu un gadās ar auto labā laikā un uz laba ceļa arī mazliet pārsniegt ātrumu

    1.  0 0

    likky666 7 (27714)31026 11 g  

    Hmm.. reizēm, jā.

    1.  0 0

    predator1989 7 (22480)419164 11 g  

    atkarībā kāds un kur.
    ja nesties ar mašīnu virs 150 ja, nu nez,ir provēts,ka visa mašīna sāk drebēt ja, nu varbūt patika,varbūt ne, bet kaut kā īsti uz to neesmu.
    Vot adrenalīns, es teiktu,ka neskaitot ātrumu ir interesanta lieta, jo to var noķert arī nebraucot ar mašīnu.
    Kāds es esmu, teiktu,ka tāds mierīgais, jo uz ko tādu speciāli neizeju,ka vot tūlīt braukšu utt
    Ja ir,tad ir, ja nav ta nav.

    1.  0 0

    Izredzetais (34) 6 (11475)2732 11 g  

    Esmu ļoti, ļoti mierīgs. Labak izbaudu vnk pasēdēšanu pie aliņa nekā kādu reālu darbību.

    1.  0 0

    willx (61) 6 (17306)3730 11 g  

    mierīgs kad saņemu adrenalīna devu, dažreiz vajag noraut skaidu.

    1.  0 0

    DannyBoy 3 (760)25 11 g  

    Šo tekstu jau var pārprast no visiem iespējamiem leņķiem :D

    1.  0 0

    Odium77 7 (43719)3418 11 g  

    Pa lielam esmu mierīgais, un prāts neļauj darīt muļķības, bet šad tad pabaroju sevi arī ar adrenalīnu.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system