Labākā atbilde

    1.  1 0

    barnaby 4 (2134)310 18 g  

    esmu harmonijaa ar sevi  

Atbildes

    1.  1 0

    carling 2 (263)3 18 g  

    aga, kad mana meitene to saka...:D

    1.  1 0

    norinja 6 (7167)1311 18 g  

    protams :)

    1.  1 0

    Evisa 8 (138672)422136 18 g  

    Nē, taču citi mani cenšas pārliecināt, ka man ir pamatots iemesls tā justies.

    1.  0 0

    Anderty 4 (1411)211 18 g  

    Es vairak jūtos neizgulējies...

    1.  0 0

    Nazis89 6 (8249)2522 18 g  

    nejuutos es esmu taads...

    1.  0 0

    kretinka (35) 7 (22141)7195890 18 g  

    es jutos isa ar savu augumu 170cm

    1.  0 0

    cynthia 4 (1098)25 18 g  

    man nav tādas sajūtas vai esmu seksīgs vai neesmu. es vnk esmu tāda kāda esmu. :P

    1.  0 0

    Dwinite 7 (32063)41872 18 g  

    Kāda esmu, tāda esmu, ne jau man spriest par to! :) Protams, kuram gan reizēm nesanāk satāvot pie spoguļa padomāt - hmm, seksīga jau seksīga esmu!!! :D  

    1.  0 0

    zetee 5 (4595)1419 18 g  

    domaju seksiigs ir tads cilveeks kas ir ar sevi harmonijaa, kuram vienalga vai vinhsh ir tievs, resns, iis vai garsh, ta sir bez komlesiem ... taa ,kaa katrs esam tadi, ja ar praatu neizkaitļojam ,ka atkal kaut kas pa kompleksu, bet taapeec jau viss tas dziives laikaa jaakopsh, lai justos tads...

    1.  0 0

    Archijs2 5 (4974)31340 18 g  

    Jā, it īpaši, kad esmu kails.. ;D

    1.  0 0

    rimcis15 3 (914)17 18 g  

    Neznu...laikam jaaaa!!!!

    1.  0 0

    Jurchikssss 2 (326)4 18 g  

    nu jaaa....

    1.  0 0

    mazinsh (41) 8 (105508)411103 18 g  

    protams gan jūtos, gan izskatos :)

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system