Labākā atbilde
-
1 0
siikaa_ragana (39) 4 (1759)415 19 g
Jā, esmu! Visapdraudētāk jūtos mašīnās, kuru vadītājs pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus vai brauc ar neatļautu ātrumu.. Nezinu kādēļ man tas tā ir, bet ārprātīgi baidos.. Agrāk man patika ātri braucēji, bet tagad izvēlos ko biki lēnāku un prātīgāku! Laikam vecums tāds...

Atbildes
-
0 0
iive 7 (41980)2616 19 g
jaa ir bijusi gadiijumi.. bet zini? man ir taadas speejas - nomierinaat sevi..:))

