Labākā atbilde

    1.  1 0

    polaarlapsa (38) 6 (5092)239 18 g  

    vispār nē, piespiedu kārtā to daru ar radiem, jo viņi tā paraduši, bet nez kāpēc man nepatīk šī paraža. Ja es apkampju, tad no sirds, bet ne katru reizi bie satikšanās un atvadām, vnk kā rituālu.. nē, nē, nē...

Atbildes

    1.  1 0

    Zobrats (40) 6 (15335)41274 18 g  

    Tikai kad piedzeros- tad es palieku mīļš :D

    1.  0 0

    Evisa 8 (138672)422136 18 g  

    Patiesībā tā mēdzu darīt tikai tad, ja zinu, ka to cilvēku vēl ilgi neredzēšu, piem. ja viņš vai es braucam prom uz ilgāku laiku.

    1.  0 0

    Ruuuta 6 (7529)4856 18 g  

    ar vistuvākajiem cilvēkiem- vienmēr! :)

    1.  0 0

    Lauvene28 1 (120) 18 g  

    Tas tak ir draudzibas z'ests tapat kaa sasveicinaaties!!!!

    1.  0 0

    Dziniss 5 (3692)519 18 g  

    skatoties ar ko!

    1.  0 0

    Vaavereens 7 (31450)41590 18 g  

    ar puišiem jā, ar meitenēm nē :D

    1.  0 0

    Reperiite (37) 6 (9762)4947 18 g  

    kā uznāk:)

    1.  0 0

    mazinsh (41) 8 (105508)411103 18 g  

    Ar tuvākajiem cilvēciņiem jā

    1.  0 0

    Nazis89 6 (8249)2522 18 g  

    ja taa es daru..

    1.  0 0

    meicha (37) 6 (7638)3519 18 g  

    Kad satieku - apkampju. Kad atvados tad kā kuru reizi.

    1.  0 0

    angelforlife 5 (3729)2420 18 g  

    jaa....un kad sagaidu kaadu miilju cilveecinju kurs atbrauc no citas valsts

    1.  0 0

    agapimuu 6 (18082)31056 18 g  

    skatoties ar ko un kur

    1.  0 0

    Spindzele 7 (20238)31765 18 g  

    Man patiiik apkampsanaas :))
    Ar draudzeneem apskampjamies, kad tiekamies un kas skjiramies un arii pa buchai( ka kurai draudzenei :D)

    1.  0 0

    kikadilla 6 (9132)3971 18 g  

    dazreiz ar vienu meiteni no klases tas pa pasj joks pa pusei pieradums jo to sakam ka joku  
    un protams ar puisi taa daru kad man taads ir..

    1.  0 0

    gahana 7 (20832)3849 18 g  

    atkarībā no tā, ar ko tiekos, bet pēdējā laikā tādu cilvēku paziņu lokā palicis maz.

    1.  0 0

    KljavasLapa (35) 3 (652) 18 g  

    Cilvēkam, lai justos labāk dienā vajag laikam 9 apskāvienus... es to parasti daru tikai 3x dienā :D!

    1.  0 2

    Aljaziras 6 (17011)4856 18 g  

    Mēs Latvieši - tā nedaram! :p

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system