Labākā atbilde
-
0 0
ed_komaro (38) 4 (1003)25 19 g
domaju ka no sakuma vaidzetu aprunaties un ja justu to, ka vinjsh, vinja vairs nesestos pie stures reibuma, tad protams atvainojies

| Jautājumi: 1280292 Atbildes: 8812572, Dalībnieki: 370171 |
ed_komaro (38) 4 (1003)25 19 g
domaju ka no sakuma vaidzetu aprunaties un ja justu to, ka vinjsh, vinja vairs nesestos pie stures reibuma, tad protams atvainojies




