Labākā atbilde
-
1 0
mikey 4 (2317)621 15 g
Es gāju pie čipsiem, alus bija aiz muguras, gadījās uzmest aci. Es vēl pacēlu un iepētīju tuvāk, tas ir ļoti interesanti un kaut kas jauns, pietam ļoti viegla skārdene ar visu alu - masas ziņā.

Atbildes
-
1 0
Nixon77 5 (3251)25 15 g
Jā, esmu manijis... Cena tāda pati kā pa divām 0.5l bundžām.
Nepārsteidza, jo pirmstam biju provējis Baltika 1l skārdenē.
-
1 0
Vaavereens 7 (31450)41590 15 g
nē, man gar aliņiem nav nekādas darīšanas. Nedzeru, negaršo, nepatīk.

-

-

-
1 0
DrDestroy 7 (81057)4854 15 g
Jā, redzēju DUS.
Tik vien, kā tilpums nomainīts, saturs jau tas pats. Nepaskatījos cenu -ir izdevīgāk?
-
1 0
Izredzetais (34) 6 (11475)2732 15 g
Man jau liekas ka viņu lēnā garā dzerot viņš beigās būtu diezgan atšālējies, bet nu pareizi vien ir, nav ko bremzēt :D

-

-
1 0
spiganina 6 (9660)418121 15 g
Jā,jo strādāju veikalā.
Bet vispār ātri izpirka tur kur es strādā....
-
