Labākā atbilde

  1.  5 0

  Lulu Sweetthing 4 (2016)212 11 g  

  Es teiktu, ka neaizstāj. Jo tu nespēj gūt jaunus iespaidus ar otru cilvēku. Skrituļslidas, kino, brauciens, uz kādu interesantu vietu, bez tā, tu nevari izvērtēt patieso cilvēka būtību pēc viena stāvokļa. Tu nezini šī cilvēka rekcijas citās situācijas, bez tā vēl ir tas, ka beigu beigās tas var būt liels apmāns. Jo ja cilvēks, piemēram, šķiet ļoti interesants, ar labu domu gājienu un spriešanas spējā, lielu zināšanu apjomu, beigu beigās tas viss var izrādīties, laba prasme izmantot wikipēdiju un citus interneta resursus.

  Bet no otras puses, ir cilvēki, kuriem ir grūti komunicēties "dzīvajā", un šādas virtuālas iespējas, vismaz kaut kādā mēra izslēdz izolētību.

Atbildes

  1.  4 0

  MadMarko (42) 4 (2123)412 11 g  

  kā var saukt virtualus sarakstes biedrus par draugiem,ja dzīvē nav redzēti? dzīvē viss ir citādāk,mēs ik katrs esam citādāks reālajā dzīvē,nekā šeit virtualaja vidē. šeit visi balti un pūkaini,nu gluzi ka eņģelīsi,bet dzīvē,ta reali aci pret aci?
  draugs-tas ir vispār kas specīgs,kas kritīs un celsies par tevi,jeb kuros laika apstakļos un dzīves situācijās (tādu ir maz,retums)
  tā ka vot,nevaig nūbot,draugs ir ar spēcīgu segumu visos ienakošajos un izejosajos argumentos-draugs-tas ir janopelna ar cieņu,uzticību,kopistiskiem darbiem un nedarbiem ...... paziņas jā,tas ir pavisam kas cits,bet ne draugs šajā tāva gadījumā (zaļi)

  1.  3 0

  Odium77 7 (43716)3414 11 g  

  Cilvēks nav vientuļnieks, lai normāli eksistētu ir nepieciešams kontakts ar citiem, ne tikai verbāls, bet arī fizisks. Internets kautko var kompensēt bet ne pilnvērtīgi visu. un ja ir iztrūkums, tad tam jau ir destruktīva ietekme. Ir kas spēj apvienot reālo kontaktēšanos ar virtuālo, kāds vairāk ieslīgst vienā vai otrā, un ir tie kas ir spiesti kultivēt arī virtuālo popularitāti.

  1.  2 0

  DrDestroy 7 (81052)4623 11 g  

  Man virtuālajā vispār nav draugu. Ir kaut kāds abpusējs pozitīvs, piekrišana viedokļiem atbildēs/jautājumos, "viegla" komunikācija un arī statusa nosaukums, KURU IZDOMĀJUŠI SAITA RADĪTĀJI (irc ir izmainījis šo poziciju), bet kas itin bieži ir tālu no reālas situācijas.
  Kā tur kas ir citiem vai nav.. man vienalga, jo viņu dzīves nedzīvoju, mani interesē savējā. Visi tak paši lieli.  

  1.  2 0

  weronika800 6 (18518)3512 11 g  

  īsti nesaprotu par ko te iet runa,bet virtuālā vide ir un paliek virtuālā,bet dzīve ir dzīve
  virtuālos pekstiņus nopietni nevar ņemt,tur ir jāieslēdz sava izvērtēšanas sistēma

  1.  0 0

  likky666 7 (27714)3918 11 g  

  Mani atbalstītāji internetā galvenokārt arī ir tie īstie draugi, kas ir dzīvē. Virtualā dzīve man principā ir tikai šeit, ko es arī diezgan labi izbaudu. Citos sociālajos protālos komunicejos tikai ar īstajiem draugiem.

Līdzīgie jautājumi

 • Vai vērts kā aizstāt sevi pašu?
  Tas, ka tev nav daudz draugu vienaudžu nemaz nav dīvaini. Man vispār nav daudz draugu. Un arī nevajag, tāpat tiem visiem nespēju veltīt laiku. Tas ir pirmkārt.
  Otrkārt, draudzība, mīlestība nav jāveido balstoties uz alkoholu, darbu, naudu, religisko fanātismu un vēl kaut kādām muļķībām. Attiecības veidojās komunicējot. Ar cilvēku ir jārunā, jāinteresējas par viņa dzīvi, jāliek viņam smaidīt ar jaukiem jokiem, jāstāsta arī par sevi... Nu pagrūti tev tā to visu izstāstīt, taču vis sāls ir komunikācijā.

  Ja gribēsi kļūt par garīgo fanātiķi, tad tev tā vai tā nāksies sadarboties ar cilvēkiem. Ja Tu pabeidzis, piemēram, teoloģijas fakultāti sāksi strādāt kādā baznīcā kā priesteris, tad tev nāksies sadarboties ar visa vecuma cilvēkiem, kas ietilpst tajā draudzē. Ja kāds nomirs, vai vēlēsies lai Tu salaulā, tev būs ar viņiem jārunājas, jākonsultē, jābūt viņu psihologam. Tikai tad, ja Tev labi ies šajā mazajā draudzē, tad tu varēsi pretendēt uz augstākiem amatiem.Tu kaut kad šķiet teici, ka labprāt nolīstu nost no sabiedrības, bet šeit diemžēl tev nesanāks.
 • Vai esi aizstāvējis vājāko?
  Jāā.. Esmu kāvusies aizstāvot savu mazāko brāli.. :]
 • Kā tu sevi aizstāvētu..
  Kliegtu: "Nesitiet pa lūpām es spēlēju flautu" =D
 • kāpēc vājākie ir jāaizstāv?
  Jo pie labiem apstākļiem tie vājākie var kļūt ļoti spēcīg!
 • Vai vīrietis spēj aizstāt māti? Kāpēc?
  Nē. Jo vīrietis ir vīrietis - tēvs. Mātes funkcijas var protams zināmā mērā pseido izpildīt, tak māti laikam jau neviens aizstāt nevar... Tieši tāpat kā nevar aizstāt tēvu.
 • Labākā aizstāvēšanās ir uzbrukums.
  Visbiezhaak nemaz neiesaistos ciinjaa. ;) peedeejaa laikaa vismaz... nu jaa un aizstaavoties jau neko neieguusti taapat kaa uzbruukot biezhi vien. Viss no meerkja atkariigs.
 • Vai bērnībā vecāki jūs vienmēr aizstāvēja?
  Protams, ka aizstāvēja- nebij jau tā, ka nelikās ne zinis, taču vairāk jau sanāca pašai ķepuroties- un labi vien, ka tā!
 • Proti aizstāvēt savu viedokli?
  Vienmēr un visur! Ja vajag to pamatot, tad varu nobērt veselu kaudzi ar komentāriem par un ap tēmu.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system