Atbildes

  1.  1 0

  Rigas puika (29) 6 (13191)51968 7 g  

  Dārgais Pēteri! Nekur es neesmu pazudusi.
  Kā kurmis es neraku. Es nemurgoju un neaizlaidos prom precīzi gluži kā kakadu.
  Rūķī neviens mani nepārvērta.Es lūk blakus, še pastaigājos, bet es neblēņojos! Es taču arī, pareizi draugs, meklēju tevi visur, apkārt!


  Ārprācc! Nu i teikumiņi - kā no Aizspogulijas

  1.  1 0

  DrDestroy 7 (81052)4617 7 g  

  Nekādu problēmu, tikai pasaki, kādas sēnes jāsaēdas, lai šito izdomātu.

  1.  0 0

  MadMarko (38) 4 (2123)49 7 g  

  Dārgais Pēteris lai atvaino,bet Maksis tev palīdzet nespēs.Tik baltiem diegiem viss ir siets,ka izurbties nav iespejams uz domu ceļa Tava.
  Paļdis par sapratni

  p.s. ceru saprati.šis nav koriģējums/šo nesūti viņam

Līdzīgie jautājumi

 • Var kāds palīdzēt koriģēt tekstu?
  Rakstu pusaizmidzis. Lai pārējie pielabo manus nedarbus:

  Savā dzīvē es sajūtu (stilistiski labāk ir lietot 'esmu jutis' ja domāta pagātne ar 'sajutu') daudz dažādu jūtu. Ļaunumu, skumjas, bet visvairāk(labāk lietot 'lielākoties' visvairāk vietā) tās bija pozitīvas jūtas. (nezinu kāpēc tu pārlec uz pagāti. Pieturies pie viena laika. Labāk skanētu [..]tās ir pozitīvas jūtas.) Es smaidīju, kad izjutu laimi, sasniedzot savu mērķi. Es priecājos, kad saņēmu labu novērtējumu. Priecājos (arī), kad blakus man bija draugi. Es jutu brīvību, kad autobusā ir maz ļaužu.
  Kad man kāds palīdz, esmu pateicīgs par viņa palīdzību un labestību. Es mēdzu (latviski tu mīli cilvēkus, nevisn saldējumu utt.) paslinkot, kad mums uzdod daudz mājasdarbus. Es izjūtu rūpes, kad kontaktējos ar ļaudīm, kas man ir dārgi. (nezinu vai tā ir domāts, iespējams tu tiešam jūti 'bezrūpību' ne rūpes, kas ir pretēji)
 • Var kāds palīdzēt koriģēt tekstu?
  2. Agnese cerēja, ka Lielajam ir bēgšanas plāns uz ko Lielais atbildēja: "Tas ir Apakšzemes cietums, neizdevās tik arā nevienam".
  3. Agnese pamanīja ka Lielais Apakšzemes Cietumā samierinājās un viņai gribējās pamodināt viņu no "tā miega".
  4. Agnese vēl ilgi lielīja cerību Lielajā un viņš atmodās. Lielais paprasīja Agnesi pārbaudīt vēlreiz režģus un viņa atrada pavirši iemūrētu, vienu režģi.
 • Vai kāds var palidzet koriģēt tekstu?
  Es domāju, ka Inta vietā es ļoti baidītos. Tāpēc, ka es arī ļoti baidos no tumsas. Laikam, es vairāk baidos no tā, ka man uzbruks kāds briesmonis. Taču visā ir vainojamas šausmu filmas. (šo teikumu nesaprotu, diemžēl)
  Vai skrietu riņķī un kliegtu: "Nē! Ej prom, briesmīgais briesmoni!"
  Es, protams, varētu uzkāpt kokā nomierināties. Paslēpties no plēsīgajiem zvēriem. Sagaidītu ausmu. Un pēc tam mēģinātu atrast mājupceļu.
 • Vai kāds var palidzet koriģēt tekstu?
  Es izlasīju Annas Sakses aizraujošo pasaku "Narcise". Tā vēstī par upes dieva Kēfisa un nimfas Leiriopes dēlu - Narcisu. Viņš bija daiļš baltvaidzītis un sproggalvītis, kas bija iemesls tam, lai viņu apskaustu gorgona Medūza. Viņa nolādēja Narcisu, lai tajā brīdī, kad Narciss ieraudzītu sevi spogulī, sāktos viņa bojāeja. Kēfiss pavēlēja sadaudzīt visus savas pils spoguļus un to lauskas izmest krastā.  Savukārt Narciss, kurš jau savā bērnībā bija dzirdējis tik vien kā par savu skaistumu, labo sirdi un gudro prātu, domāja, ka viņam patiesi arī jābūt labam un gudram, kaut gan dažreiz tas bija ļoti grūti.
  Gadi skrēja ātri. Narciss izauga par staltu jaunekli. Viņš pamazām sevī iemīlējās, domādams, ka pats ir labāks nekā pārēji.  Drīz vien viņam pienāca laiks izvēlēties sev sievu. No visām līgavām visskaistākā bija Eho, un viņš saderinājās ar to. Kāzu priekšvakarā Eho lūdza Narcisu saplūkt viņai ievu ziedus. Narciss krāsu narvalis dabūja ziedus un grasījās jau lēkt upē, taču pēkšņi viņš ieraudzīja tajā savu atspoguļojumu.  Tā arī viņš palika krastā, spoguļojās tajā un apjūsmoja savu skaistumu, kamēr viņš izdila. Eho viņa bojāejas vietā iestādīja puķi, kura uzziedēja balta kā Narcisa vaigs.
  Šī pasaka man ļoti iepatikās. Ievēroju, ka tajā ir spilgta drāma. Ieteicu šo pasaku izlasīt arī saviem klasesbiedriem.
 • cik korišu jums skyp kontaktos???
  tieši 25 :D
 • KĀdu kori LAtvijā vai Pasaulē Tu būtu spējīgs noklausīties?
  Gājputnus   Pati dziedu  

 • Kāda koriģējošās biksītes ieteiktu, var iemest adresi?
  http://burlesque.lv/korigejosa-apaksvela.html
 • Vai tiešām nēsājot koriģējošās biksītes dibens paliek lielāks, apaļīgāks un nav vairs tik plakans?
  nē, nejauc lietas, tās tikai visu iespiež uz iekšū, lai nav apaļš vēders, tev vajag tad polsterētas tieši dibuā
 • Kāds gan Lindai Leen ir īstais uzvārds. Te man viens korišs no Latgales jautā, jo esot aizmirsis.
  Bija Linda Feldberga,bet viņa nomainīja uzvārdu uz Lezdiņa.
 • Jautājums koru karu faniem- ja balso, Tu balso par kori vai tomēr Tavu izvēli ietekmē kora izvēlētais labdarības mērķis?
  Balsojusi neesmu vēl nevienu reizi...
  Bet ja balsotu - tad par to, kas patīk .. + gala noteicošais tomēr būtu mērķis.
  Ļoti nepatīk Jelgavas kora mērķis - vienkārši auksts piemineklis. Skumji  


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system