Atbildes

  1.  1 0

  frozen_flame 6 (18654)3629 13 g  

  gandrīz neko, laukos dzīvojot tā neterejas, tikai tad beidzot tikot uz pilsētu, tā visu notērēt sīkumos......

  1.  0 0

  Krokvell 2 (492)13 13 g  

  nauda ir kaa puteklli - uzpuut un pazuud!

  1.  0 0

  afro_diite 4 (1668)36 13 g  

  to ko dotu ko kabata atļautu teretu bez sirdsapziņas parmetumiem visu lidz pedejam santimam. kapec gan nbe ja var atļauties! kas butu saraksta? hmm.. tu doma ka man te tagad vietas pietiks lai sarakstitu? es ta4 esmu tikai sieviete!

  1.  0 0

  iive 7 (41980)2512 13 g  

  apreekjinaaju ka man pietiktu ar 20 ls dienaa..
  visas eeshanas reizes.. kafejniicaa vai majaas vai liidznjemshanai nav svariigi, vakaraa varbuut viins, tad cigaretes, telefona kartes.. njaa..:D

  1.  0 0

  spaikers_ 7 (56252)41056 13 g  

  tērēties varētu neierobežoti,konkrētas summas nav

Līdzīgie jautājumi

 • cik videeji dienaa pavadat laiku pie PC ??
  piecas minūtes
 • vai juus buutu gatavi...
  skaiti naudu,jau lecu :DD
 • kaada buutu jus reakciija ,ja jus no milotaa ziemassvetkos sanemtu naudu,vai tas nav sekli?
  Tikai tad, ja es pati to būtu lūgusi. Savādāk toč dīvaini.... Tas liecina par to, ka otrai pusītei absolūti nav nekādas iztēles attiecībā uz dāvanām.
 • Iedomaajies Tu atrod maku/sominju/koferiiti ar 100'000ls, naakamajaa dienaa meedijos saka ka kautkaadam labdariibas pasaakumam pazudusi naudu un nav ne mazaakaas nojausmas kuraa briidii taa pazudusi. Ko Tu dariitu ?
  Gribētos jau teikt, ka pazvanīšu un atdošu, bet zvanot cerēšu, ka zvanot tur neviens necels telefona klausuli, ka nauda tomēr ir atradusies....pārdomas, pārdomas, bet tomēr droši vien atdotu....
 • Kapeec muusdienaas graamatas uzskata par lieku laika teerinju?? man teiksim patiik weel sho to palasiit....
  Visi taa neuzskata,man ar dazhreiz patiik palasiit interesantas graamatas :)) Tikai tad ja tas nav piespiedu kaartaa.. :):D Kaa skolaa ir. :D tad nelasu. :)
  Bet ja pati atrodu kaadu forshu graamatinju tad gan labpratiigi palasu. :)
 • Cik kg paartikas diena videeji jaauznem cilveekam, kurs 172cm gars un 64kg smags?
  nu tu uzjautāji.
  ne jau no svara un garuma atkarīgs ir cik jārij
  jārij ir tad,kad gribās un cik gribās nevis vot es pēc svara un garuma izstrādāšu formulu uz gramiem cik ēst man vajag.
 • gribeetu iepaziities ar galveno irc.lv?
  nav vaidziibas, tam tur no draugiem gan ar kauko gribaas iemest.
 • kaa lai nomaina savu galveno bildi?
  kas vainas bildei, puishi nekeras vai?
 • par sava kanala galveno kapec nevaru sevi iecelt
  sataisi IDENTIFY NICK
 • Lūūdzu, kurš var palīdzet? Ir ļoti vajadzīgs romāna "Aka" galveno varoņu raksturojums.
  Google - 1. links! PIRMAIS BĻ!!!
  p.s. Kur mūsdienu skolā degradējās jaunā paaudze.. domāšana izpaliek, es pat teiktu veselais saprāts izpaliek.

  6. Romāna tēli


  Laura Tiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Iezīmējās kalsni pleci, bet gaišas, ļoti platas acis šaurajai, pavisam neiedegušajai sejai piešķīra gandrīz vai askētisku izteiksmi.” „Smiekli gluži apbrīnojami pārvērta viņas seju, tā kļuva jauna un dzīva.” „Cik viņai gadu? Tā ap trīsdesmit. Pēc auguma- zem, sejas- virs trīsdesmit.” „Cik tu tomēr esi skaista! (..) Tikai briesmīgi bāla, un acis deg kā divi lākturi.”
  Laura bija ļoti noslēgta, klusa un pieklājīga sieviete. Ne par ko nesūdzējās, darīja darbus un gaidīja Riču mājās. „ (..), ka Lauru nepazīst un īstenībā nezina par tās domām un jūtām.” Laura mācēja paklusēt. Laura ļoti mīlēja bērnus, deva to labāko. „ Kā tu jūties draudziņ? Atkal nenāk miegs?”

  Rūdolfs Netiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Kāpēc klusumā viņam atkal un atkal uzmācās nomācošā pamestības sajūta? Viņš taču aizvien bija braucis šurp tieši pēc šīs rāmās vienatnes- ieradās, noguris no drudžainā dzīves tempa (..)” Manuprāt, tas liecina, ka Rūdolfs nav īsti atradis savu vietu dzīvē, viņš meklē piepildījumu.
  Rūdolfs bija pieklājīgs, lutināja sievietes. Viņš ļoti pieķērās Mārim, kas, manuprāt, liecināja par to, ka viņam trūkst paša dēla. Viņš bija iemīlējies Laurā: „ Rūdolfu pārņēma senaizmirsts saviļņojuma reibums (..) četrdesmit gados jau bija it kā redzēts un pieredzēts viss, baltajam, vārīgajam un naivajam kodolam apkārt bija apaugusi snobisma un mākslota optimisma čaula.” Rūdolfs bija gudrs, čakls mīlēja darbu. Manuprāt, mierīgs un līdzsvarots cilvēks attiecībā pret citiem.

  Alvīne Netiešais tēla veidošanas paņēmiens-
  „Alvīne ienesa samērcētu dvieli, lai uzliekot Zaigai uz pieres, noņemtu karsoni.”- gādīga. „Visu mūžu Alvīne bija darījusi dēlam vienīgi labu.” Bieži kavējās par aizgājušo laiku, pārdzīvoja. Bija čakla, nepārmeta neko nevienam. Taču bieži uzmācās Laurai par Riču, savā ziņā Alvīne neļāva Laurai aizmirst Riču. „Alvīne to uztvēra pa savam- kā nekā viņa taču bija īstā saimniece Tomariņos”- ar sacu „es” un nemainīgu raksturu un uzskatiem. „Alvīne jutās bagāta”- viņai nebija galvenās materiālās bagātības.
  Tiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Spilgtā gaisma, nākot no augšas, asām, melnām līnijām iezīmēja viņas nekustīgos vaibstus, kas atgādināja masku.”


  Rihards ( Ričs) Netiešais tēla veidošanas paņēmiens- „ Kad kļūst neizturami smagi, es cenšos domāt par Tevi (..) Nekad agrāk es nesapratu, cik vainīgs esmu Tavā priekšā”- izjūta vainas sajutu, mīl Lauru un ilgojas pēc viņas.
  Tiešais tēla veidošanas paņēmiens- „..kā Ričs gulēja pie galda tieši šādā pašā vietā, tapāt, tāpat nokāris cirtaino galvu, ar tādu pašu bedrīti spilgtajā zodā.”
  Manuprāt, Ričs bija ļoti vājš cilvēks, ja varēja tik vieglprātīgi dzert un nemaz nepadomāt par savu ģimeni. Tomēr viņš, cietumā būdams, regulāri rakstīja vēstules apjautājās par bērniem un Lauru.  Māris Tiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Apaļa seja ar iedobīti zodā nokārtā uz krūtīm, garās skropstas meta ēnas uz vaigiem, melno matu sprogas krita pār iedegušo pieri.” Jautrs un ļoti dzīvespriecīgs puika, zinātkārs. „ Kas tas ir...likumīgi?” Patiess- „ Kad tu atkal atbrauksi, Rūdolf?” Māris bija pieklājīgs vismaz centās tāds būt. Ļoti pieķērās Rūdolfam, manuprāt, viņam trūka tēva un vīrieša uzmanības.

  Zaiga Netiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Kas jāsaka vispirms?” ļoti pieklājīga, klusa un nopietna meitene. Romānā varēja just, ka Zaiga ir vecāka nekā Māris.
  Tiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Zaigas gaišie mati bija sapīti kārtīgi un stingri, (..) ap viņas tievo kaklu stiepās violets sutažs.”
  „Uz pieres gan vajag atstāt!- bažīgi iebilda Zaiga, visu teikto uztvērusi nopietni.” ar savu viedokli un skatījumu uz dzīvi. Sākumā izturējās ļoti piesardzīgi pret Rūdolfu, manuprāt, viņa nevēlējās atkal kādā vīrietī vilties, jo tēvs bija prom, viņa arī ļoti labi saprata Lauras emocijas un skumjas.

  Maija Tiešais tēla veidošanas paņēmiens-„ Vaigi vēl zied kā rozes, pasūtīt zobus, (..) neviens jums nedotu vairāk par četrdesmit pieci...” Marija bija atraktīva, ļoti ziņkārīga sieviete. Viņai patika „izložņāt” citu mantas un to pat nenoliedz.
  Netiešais tēla veidošanas paņēmiens –„ Cilvēks.. tāpat kā māja... Iesākumā nemaz nepamani, ka paliek veca”- sieviete ar pieredzi un skatījumu uz dzīvi. Asprātīga. Mīlēja Eidi.

  Eidis Netiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Eidis! Dažu reizi gan sanāk dusma: pašam malka stāv nesacirsta, sēta gāžas apkārt- šam sazin kur gals.” Ļoti izpalīdzīgs un čakls.
  Ļoti patika iet pirtī un lepojās, ka var visilgāk izturēt karstā pirtī, patika kavēties atmiņās. Mīlēja Mariju.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system