Labākā atbilde
-
0 0
KEPKE (41) 7 (39830)427249 18 g
Ielikies grāvī un dzīve gar acīm paskrēja vai?
Esmu bijis daudz reiz uz tās šaurās dzīves strīpiņas paslīdējis, bet nu neko gar acīm paskrienam neesu manījis. Ir bijis ka balts gar acīm un tad atopies hz.. kur. Nez moš dažam labam arī baltais pleķis ir visa dzīve ;D
Atbildes
-

-

-

-
0 0
Spindzele 7 (20238)31765 18 g
Nee, man ir bijis, ka es iedomajos, kaa man viss paskrien gar aciim

-

-
0 0
mazinsh (41) 8 (105508)411103 18 g
jap - tad kad draugi pajokojās un ezera vidū apgāza laivu, jo domāja, ka es jokojos, sakot, ka nemāku peldēt... tam sekoja dažas dienas slimnīcā...

-

-
0 0
Reperiite (37) 6 (9762)4947 18 g
ir šis tas vilcis uz to pusi... bet trakākais,laikam, ir bijis tad, kad vienkārši kājas bija aukstas... kopš tās reizes mazliet vairāk skatos pie kā kāpju mašīnā

-
0 0
laaciiiicccc 7 (44048)439313 18 g
jā.. tad, kad man gandrīz sirds apstājās dēl paaugstinātā asinspiediena!

