Atbildes

  1.  2 1

  nLighted (32) 7 (47187)51356 12 g  

  1.  1 0

  Aljaziras 6 (17011)4630 12 g  

  Bija! Visiem viens - Cik maksā sms?

  1.  1 0

  agneseTev (48) 7 (33013)4514 12 g  

  Bija te ieklīdis viens BMW fans, nu nenosmieties!!! Tas man lika patiesi uzjautrināties. Viņš kaut kā te neiekļāvās:((. Ar mūziku aizgāja:)).

  1.  1 0

  Sincha813 7 (22241)3512 12 g  

  Nope...
  gads tiko saakaas.....
  pajautaa uz Zsveetkiem

  1.  1 0

  resnits (31) 6 (12486)3417 12 g  

  vai sņabis buus lētāks

Līdzīgie jautājumi

 • Gada gudrākais jautājums! --> Kā olbaltumvielas veidojas no aminoskābēm?
  olbaltumvielas veidojas sintesējoties aminoskābēm par paraugu ņemoti informāciju no DNS, kas atrodas kodolā, turklāt pāarakstīšana ir iespējama tikai no tā DNS, kas ir eihromatīna sastāvā. šo procesu var iedalīt 2 fāzēs- transkripcija un translācija. transkripcijas fāzē dns dubultspirāle īpašu fermentu iedarbībā tiek pārdalīta un notiek informācijas pārrakstīšana no DNS uz matrices jeb informācijas RNS pēc komplimentaritātes principa.. pārrakstīšana notiek tikai kādā konkrētā DNS apgabalā, kas satur kodēto informāciju par vajadzīgo OBV (olbaltumvielu). kad informācija ir pārrakstīta, mRNS pa kodola porām nonāk citosolā (citoplazmā), kur jau atrodas ribosomu lielās un mazās subvienības, kuras tiek noformētas kodoliņos. mRNS savienojas ar mazo ribosomas subvienību un tai ar iniciācijas faktora 1 palīdzību piesaistās transporta RNS, kas tek saukts arī par iniciācijas aminoacetil metionīna RNS (skolā pietiek ja zina- iniciatora RNS). Šis ir īpašs tRNS, kas nodrošina translācijas uzsākšanas prcesu- iniciācijas faktors 2 piesaista lielo ribosomas subvienību mazajai un uz to virzās nākamais tRNS ar nākamo aminoskābi, kas piestiprinās pie nākamā kodona (tie ir 3 secīgi izvietoti nukleotīdi, kas kodē kādu aminoskābi)  ar antikodonu. Lielā un mazā subvienība apvienojoties izveido 2 iecirkņus- P, kur notiek aminoskābju savienošana ar peptīdsaitēm un A, uz kurieni tiek transportēta aminoskābe. Šīs aminoskābes atrodas brīvi citosolā, kur tās atrod unar ATF (ATP) palīdzību tiek piesaistītas pie tRNS. Izņēmums ir pirmā tRNS, kas uzreiz nonāk P iecirknī, nākamās nonāk A iecirknī, pirmā ribosoma atbrīvo amonoskābei, kas izveido peptīdsaiti ar otro aminoskābi un šī pirmā tRNS atstāj ribosomu. ribosoma pabīdās par vienu kodonu uz priekšu, otrais tRNS nonāk P iecirknī un uz A iecirkni tiek attransportēta 3. tRNS... šis process notiek, līdz konkrētā OBV ir izveidota, atbrīvošanas faktors atbrīvo abas subvienības, bet OBV tiek izmantota pašas šunas vajadzībām, ja tā tiek sintezēta brīvajās ribosomās, vai arī tiek modificēta un sekretēta ārpusšūnas matriksā, ja tā tiek sintezēta graudainajā ET.....

  būtībā tas ir diezgan primitīvs pārstāsts, jo es tagad rakstu pēc atmiņas... un īstenībā jau es nezinu cik daudz skolā no tā ir jāzina, bet mums, medicīnas fakultātes studentiem mēdz piesieties pie katra vārda, kad ir runa par OBV sintēzi.


  bet īstenībā tas nav Gada gudrākais jautājums.... Ir daudzas citas, katrai nozarei specifiskas lietas.
 • Jautājums par e39 BMW 520 1997.gada..... Ko uzlabot dzinējā, ko nomainīt, lai uzlabotos tā darbība?
  Zobrats pareizi pateica, pirms kjuuneeshanas jaaizdomaa ko gribi dariit ar to tachku. titaana gredzenus liek ja kraamee nosu un veic maksimaalos uzlabojumus, lai no motora izzhmiegtu visu potensiaalu. un tev jau ar labais modeliits izveeleets, mosh panjem vismaz m5 525, nevis niekojies ar divlitru motorinju. a ja esi baigi stingri pietureeties pie taa pasha, tad vari izpluudi nomainiit, turbiinas uzlikt utt, bet vai peec tam vareesi savaakt. un ta jau tu baigaas shtukas esi ieplaanojis kraameet iekshaa.
 • Vai JĀņi ir gada labākie svētki ???
  protams ka jaa    ........tapeec ka janos viss notiek
 • Kur var atrast kko par ķīnu pēc 45 gada...
  http://en.wikipedia.org/wiki/China

  Angliski, bet informācija it kā ir... :)
 • kaada ir juusu sii gada apņemšanās?????
  konkrētas apņemšanās nav.. šogad ir 2008.gads.. es esmu dzimusi 20.08. un ļoti reti gadās, ka gads sakrīt ar dzimšanas datiem, tāpēc man šķiet, ka šis būs mans gads, mans laimīgais gads, un ka gada beigās varēšu patiesi teikt, ka šis bija MANS GADS! :)
 • kura ir 2007.gada mašīna?
  ahaha GADA auto no "itkā džipiem" ir nissan quashqai, bet no mazgabarītām mašīnām ir kia ceed (bee) :)
 • Kas ir tavs pagājuša gada atradums mūzikā?
  SPB
  www.thesoundpoets.com
 • Tiem, kas ir šī gada 12. kl. absolventi, ko tālāk? :)
  uz ārzemēm, vai nu pastrādāt, vai tāpat sevi "pameklēt".
  ja nezin, ko grib mācīties, tad mācīties mācīšanās pēc... nu var jau.
 • kura gada laika vis labak iemileties ??
  Sirds nav pakļauta gadalaiku likumiem...
 • Kura gada auto tev ir...?
  1985.. gada ford sierra...


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system