Labākā atbilde

    1.  0 0

    miiceniite (36) 6 (6011)2521 14 g  

    tas wiss atkariigs cik liela dusmu pakaape ir noteiktajaa teiksanas momentaa...

Atbildes

    1.  0 0

    Hamada (36) 5 (3513)1615 14 g  

    abi labi! :P tas atkariigs no situacijas!

    1.  0 0

    Odium77 7 (43719)3419 14 g  

    kā kurā situācijā

    1.  0 0

    grauzdins 6 (5551)21150 14 g  

    Domāju, ko saku, bet dažreiz arī saku, ko domāju?

    1.  0 0

    Disaster_4 (38) 2 (296)3 14 g  

    gadas ka pasaku par daudz, bet censhos domat ko saku

    1.  0 0

    predator1989 7 (22480)419164 14 g  

    nu kā kurā vietā.

    1.  0 0

    seville 7 (25365)3313 14 g  

    saku ko domaaju

    1.  0 0

    DrDestroy 7 (81057)4853 14 g  

    Jā, domāju. Itin bieži nožēloju, ka domāju - vajadzēja "pūst ārā" pat taisno.
    ...ja nopietni - ir reizes, kad cenšos netraumēt cilvēku ar vārdiem, jo ar tiem var ievainot stiprāk nekā ar dūri vai lodi, bet nepatīkamākais ir tas, ka ir subjekti, kas to uztver savādāk - īsāk sakot, ir tādi, kuriem vajag "bliezt pierē" , lai "atsēžas". Savādāk ņesapranto. :D

    1.  0 0

    iDcore 6 (5932)3329 14 g  

    Cenšos teikt ko domāju, ja tas neaizvaino..

    1.  0 0

    likky666 7 (27714)31026 14 g  

    Dažreiz pirms runāšanas ir jāpadomā, lai otrs cilvēks saprastu, ko gribu teikt, bet dažreiz saku visu ko domāju, lai tas otrs nepadomā, ka ar manām jūtām var spēlēties.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system