Atbildes

  1.  0 0

  laaciiiicccc 7 (44048)431250 14 g  

  to nevar nsaukt vienā vārdā!

  1.  0 0

  maducis15 1 (106) 14 g  

  man nepatīk ka vīriši krāpj sievietes un izmanto.....

  1.  0 0

  xingucisx (38) 1 (214)2 14 g  

  Katra ir savs minus.

  1.  0 0

  TPAXO3ABOPKA 4 (1724)11126 14 g  

  vini doma ka viniem vienmer taisniba!!!

  1.  0 0

  Gichy (33) 5 (4807)1415 14 g  

  Man nepatīk, ja vīrieši ir vāji (raksturā), ka viņus jāstumda un jāiedrošina. Blakus tādam vīrietim sieviete zaudē savu sievišķību un kļūst par cīnītāju.
  Vēlviena īpašība, kuru nevaru ciest - bazatbildība.

Līdzīgie jautājumi

 • jaut sievietem...........
  izņemot jau nosauktajiem, pagaidām vairs arī nav nevienas citas efektīvas izsargāšanās metodes.. lai arī cik skumji tas nebūtu, bet, manuprāt, pietiek ar to pašu!
 • jaut. sievietem
  tievām - 1
  slaidām - 2
  apaļīgām - 3
  utt.....
 • jaut.sievietem:
  Pirmos 2 mēnešus sajūtas bija vnk neaizmirstamas.. notupēju tualetē dēļ toksikozes. Vēmu pēc katras ēdienreizes. Izklausās, ka man bulīmija vai anorteksija, nevis stāvoklis. :):D Bet tā bija. Uz augstskolu gāju nelaimīga, jo visu laiku bija slikts garīgais, lekcijās vienkārši sēdēju.. pratiski neko nedzirdēju. :)

  Pēcāk jau bija viegli... atlika tikai termiņu nostaigāt un sagaidīt to brīnumu. :) Jutos labi, pat lieliski.. troļukā arī vairs nevajadzēja stāvēt kājās.. visi džeki bez maz reizē laida apsēsties un konduktore pat pedāvāja 1reiz 2 biļetes nopirkt. :):D

  Pēdējos 3 mēnešus jau sāku vilkt krustiņus kalendārā, nevarēju sagaidīt. Skaitīju dienas. Lai gan bēbis vēl bija puncī zināju, kad viņš piedzims.. pat daktere tik precīzi nevarēja noteikt datumu.. sanāca ka viņam bij jādzimst mēnesi vēlāk, bet piedzima, tad kad es teicu. :)

  Par domām.. bija tā kā bja.. arī pašā sākumā bija visštruntīgāk.. manējais skaitās tā sauktais "mīlestības bērns", tāpēc nācās kārtīgi apdomāt vai viņu paturēt vai nē, bet zinot sevi.. savādākam rezultātam nevajadzēja sanākt, vienalga vai varētu galus savilkt kopā vai nea. Pat vīram nejautāju grib viņš vai nea.. teicu, ka es gribu un po, ko gribi tu. :) gribēsi - audzināsi, negribēsi - laimīgu taciņu. :)
 • jaut. viriesie/sievietem...???
  Pfff....
  Piečuks, lai aizeju un paēdu uz "Lido"
  (nopietni)
  *******************************
  Vnk nepatīk =-/
 • jaut.meitenem/sievietem.
  melna tuša vai melnais apavu krēms ļoti labi noder, labs ir arī melnais marķieris...
 • jaut sievietem: vai jusu virietis pipe?
 • jaut.viriesiem. ko jus domajat par tam meitenem vai sievietem kuras nevar pateikt paldies lai nepieliktu klat rupjibas.
  Iedomīgas un nesievišķīgas būtnes.
 • Nosauciet kopiigo un atskiriigo sievietes un viiriesha raksturos, iipashiibaas????
  es domaaju, k kopiigs ir ljoti daudz kas.. atshkjiriibasa tieshi taadas pashas kaa visiem cilveekiem..:)) varbuut varu mineet tikai vienu.. drosme.. viirietim taas ir vairaak vinjsh ta4u ir tevinsjh..:))
 • Vai taisniba,ka sodien viriesu diena?
  Ja katru dienu ir virieša diena ja viņi mak cienit sivietes, mums jau nau žel!


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system